Şimdi Ara

Turkcell gnctrkcll yeni gelene 500 dk 1000 sms 5 gb 25 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
16
Favori
16.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manyaksx

Arkadaşlar sıralamayı yazıyorum adım adım;

- Önce hat açıldıktan sonra referans mesajı atıyorsunuz (+1 gb)

- Eğer 25 yaş üstü iseniz 25 yaş altı tc kimlik sisteme tanımlamanız gerekiyor, gnç olmanız gerekiyor (gnç paket üyeliği için)

- 30 Tl uygulama üzerinden yükleme yapıyorsunuz (30 tl ayrıca +1 gb için)

- Sonra genç paket üyeliği 12 ay için mesaj atıyorsunuz (paket üyeliği)

- Uygulama üzerinden Salla kazan yapıyorsunuz (hediye ya da paket)

- ilk kez Turkcell müşterisi olduğunuz için x2 paket oluyor

- ilk kez müşteri olduğunuz için 500 sarı kutu puanı geliyor

Bu ay gb yeteceği için bip vs uygulamaları indirmedim ilk indirenlere 1 gb felan veriyor

Bilgilerden faydalanıp referansım ile birlikte kazanmak isterseniz referans kodlarım ; WYHXMR/3RKXN9/ERXA39

Bu sıralama ile yapacağız doğru mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yeumyang01

Hangi paket kullandığınız farketmiyor gnctrkcll li olmanız yeterli 30 TL yüklemeye 1 gb geliyor

30 tl yüklemeye 1 gb veriyor ise, başlık hatalı. ya 4 gb, ya da 30 tl olmalı, 25 tl ye 5 gb yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: manyaksx

Arkadaşlar sıralamayı yazıyorum adım adım;

- Önce hat açıldıktan sonra referans mesajı atıyorsunuz (+1 gb)

- Eğer 25 yaş üstü iseniz 25 yaş altı tc kimlik sisteme tanımlamanız gerekiyor, gnç olmanız gerekiyor (gnç paket üyeliği için)

- 30 Tl uygulama üzerinden yükleme yapıyorsunuz (30 tl ayrıca +1 gb için)

- Sonra genç paket üyeliği 12 ay için mesaj atıyorsunuz (paket üyeliği)

- Uygulama üzerinden Salla kazan yapıyorsunuz (hediye ya da paket)

- ilk kez Turkcell müşterisi olduğunuz için x2 paket oluyor

- ilk kez müşteri olduğunuz için 500 sarı kutu puanı geliyor

Bu ay gb yeteceği için bip vs uygulamaları indirmedim ilk indirenlere 1 gb felan veriyor

Bilgilerden faydalanıp referansım ile birlikte kazanmak isterseniz referans kodlarım ; WYHXMR/3RKXN9/ERXA39

25 yaş üstü birisi 25 yaş altı birisinin tc sini nasıl tanımlıyor sisteme ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Hesabım uygulamasını indirin. Hat kullanıcısı ayarlarından 25 yaş altı birinin doğum tarihi kimlik numarasıyla giriş yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quashpack

Hesabım uygulamasını indirin. Hat kullanıcısı ayarlarından 25 yaş altı birinin doğum tarihi kimlik numarasıyla giriş yapılıyor.

Eminmisiniz , TC no oradan nasıl değişir. Bug mu bu?

Yıllar evvel bir bayide gen Turkcell için hallederiz dediler , hattı taşıdım.

Hallettiler

Yanlız basılı fatura değil maille gelecek dediler, e fatura yani. Ok sorun yok zaten öyle istiyorum dedim.

Neyse ay sonu fatura geldi

Hat sahibi eda vs

Adres İstanbul da bir yer tanımam etmem

Öyle kullanmıştım.

Neden merak edip sordum size, Turkcell bayisindeki eleman lar , kimlik şart hat sahibi olmanız gerek diyor. Hiç sizin gibi hesabım uygulamasından yap bizi uğraştırma diyen olmadı

• Ben tavsiye kampanyasına katıldım fakat sadece ilk ay geldi 1 gb internet. Şuan ikinci ayın oryasindayim hala verilmedi 1 gb hediye.

• Adamlar bize 4.5 g uyumlu olmayan sim kart vermiş. Nasıl anlayış bu .. Salla kazan yapamıyorum

• Bu Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasından kazanılan tl leri nerde kullanıyoruz . bir hafta süresi varmış

• Arkadaşlar turkcell'e geçtim eco 3 GB paketini yükledim. Paket avantajları bitmek üzere
    Paketimin süresi dolmadan ( 1 Ay ) önce yükleme yaparsam tekrar İnternet konuşma sms gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

2. sınıf öncelikli internet kullanmak isteyenler geçsin turkcell faturasıza.
    çarğrı merkezinde müşteri hizmetleri yok zaten.

platinuma ve kurumsala 1. sınıf muamele gösteriyorlar.

vodafone,türk telekom kullandım 4.5G de hızım 12 mbit geçmedi en sonra telefon çoğu yerde çekmiyor diye turkcelle geçeyim dedim 50 mbitten aşağı düşmüyor hız genelde 75 mbit lerde.Çekmeyen yerede raslamadım istanbuldayım baraja vs kampa gittiğim için telefon sıkıntısı olamaması lazım beni için fazla veriyorum ama hiç değilse telefon çekiyor hocam.500 dk 1000 sms 3gb internet 25 tl her haftada 1 gb salla kazandan geliyor 5 6 gb oluyor internet gayet iyi bence.Fiyatlar yüksek olmasa en iyis türkcellde işte fiyat politikası yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

2. sınıf öncelikli internet kullanmak isteyenler geçsin turkcell faturasıza.
    çarğrı merkezinde müşteri hizmetleri yok zaten.

platinuma ve kurumsala 1. sınıf muamele gösteriyorlar.

vodafone,türk telekom kullandım 4.5G de hızım 12 mbit geçmedi en sonra telefon çoğu yerde çekmiyor diye turkcelle geçeyim dedim 50 mbitten aşağı düşmüyor hız genelde 75 mbit lerde.Çekmeyen yerede raslamadım istanbuldayım baraja vs kampa gittiğim için telefon sıkıntısı olamaması lazım beni için fazla veriyorum ama hiç değilse telefon çekiyor hocam.500 dk 1000 sms 3gb internet 25 tl her haftada 1 gb salla kazandan geliyor 5 6 gb oluyor internet gayet iyi bence.Fiyatlar yüksek olmasa en iyis türkcellde işte fiyat politikası yanlış.

Diğer firmalara göre çok iyi Turkcell ama faturasız ile faturalı arasında fark var

Kalabalık yerlerde sıkıntı oluyor faturasız abonelerde

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Faturasız kulkanıyorum hocam 1 yıldır hiç sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    4.5 uyumlu olmayan simkart veremezler. Sistemsel bir sorun oluyor o yüzden hata veriyor. Bi hafta sonra deneyin olacaktır.

• bende bu tarifeye geçmek istiyorum gelecek hafta ama ne hikmeyse içlerinemi doğdu ne vodafone aradı bir teklif sundu 750 dk 1000 sms 4gb ve devreden şeklinde 25 tl diyor kararsız kaldım açıkcası devreden şeklinde olmasıda avantajlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukcifci7

4.5 uyumlu olmayan simkart veremezler. Sistemsel bir sorun oluyor o yüzden hata veriyor. Bi hafta sonra deneyin olacaktır.

Dediğiniz gibi oldu

• internet hızı nasıl turkcell genç tarifelerden internet hız sınırı vardı 2015 yılında hatırlıyorum 6 mbit sınır koymuşlar üzerine çıkmıyordu
  • Güzel kampanya sadece dakika 750 dakika olsa süper olurmuş

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Olabilirsin sıkıntı yok

• Referansa bir numara veya no kim gönderecek faydalanalım
  • Yaw bu Turkcell in paketleri bi tuhaf yok 3 normalde ama bix 1 sonra veriyoruz sonra 1 veriyoruz filan 5 oluyor vs kafa karıştırıyor, dogru düzgün yazmıyorlar ki , bende Vodafone var 3+3 gb yetmiyor mesela bunu bilen biri nasıldır vu yetermi bu salla kazan filan bilmiyorum bilen bi yardımcı olursa sevinirim , vodafone dan sıkıldık artık...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.