Şimdi Ara

TURKCELL GECE YARISI NET KOPUYOR 5-10 DK ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar numaramı turkcell e taşıyalı 3-4 ay kadar oldu , avea kullanıyordum. 5-6 sene. son zamanlarda arama başarısız / net yavaşlaması sorunlarından bıktım turkcelle geçtim. çokta memnundum taki bu son zamanlara kadar , yaklaşık 3-4 gündür her gece saat 23:55 ile 00:10 arası zaman diliminde net gidiyor. whatsapp üzerinden arkadaşla konuşturken birden çalışan bir internet bağlantısı yok diyor ve bağlantı kopuyor. sorun şebekede olabilir diye düşündüm ama farklı illerde olmamıza rağmen aynı sorunu arkadaşımda yaşıyor. bir bilgisi ve ya fikrin olan var mı ? :) bu arada iyi bayramlar (:

• Bende Turkcell kullanıyorum dur bakalım aynı saatlerde sorun yaşayacak mıyım çünkü ben eve geldiğimde WifiDen bağlanıyorum bugün bakıp sana yazıyım. Müşteri hizmetlerini ara bi sor..
  • çok iyi olur arkadaşım vaktin olursa bir kontrol edersen çok memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_4242

Merhaba arkadaşlar numaramı turkcell e taşıyalı 3-4 ay kadar oldu , avea kullanıyordum. 5-6 sene. son zamanlarda arama başarısız / net yavaşlaması sorunlarından bıktım turkcelle geçtim. çokta memnundum taki bu son zamanlara kadar , yaklaşık 3-4 gündür her gece saat 23:55 ile 00:10 arası zaman diliminde net gidiyor. whatsapp üzerinden arkadaşla konuşturken birden çalışan bir internet bağlantısı yok diyor ve bağlantı kopuyor. sorun şebekede olabilir diye düşündüm ama farklı illerde olmamıza rağmen aynı sorunu arkadaşımda yaşıyor. bir bilgisi ve ya fikrin olan var mı ? :) bu arada iyi bayramlar (:

Gece saatlerinde güncelleme ler olduğundan dolayı net gidip gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemde bakım vardır. Daha önce başıma gelmişti. Turkcell online işlemlere gece yarısı giremiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

çok iyi olur arkadaşım vaktin olursa bir kontrol edersen çok memnun kalırım.

Yok kardeşim bir sorun ben dün gece denedim girebildim internete kayseri'de oturuyorum..
    Müşteri hizmetlerini arasan daha iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamyamix

quote:

Yok kardeşim bir sorun ben dün gece denedim girebildim internete kayseri'de oturuyorum..

aradım kardeşim bir sorun yok dedi onlarda , acaba benim cihazda mı var diyeceğim ama hergün mü aynı saatte esiyor bu cihaza yahu , şaştım kaldım :)
  • quote:

quote:

quote:

aradım kardeşim bir sorun yok dedi onlarda , acaba benim cihazda mı var diyeceğim ama hergün mü aynı saatte esiyor bu cihaza yahu , şaştım kaldım :)

Allah Allah vallahi şaşılacak bir durum aklım almadı ki. Başka bir cihazla deneme şansın yok mu bir de öyle dene
    eğer deneyebilirsen bana da yaz sonucunu merak ettim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Allah Allah vallahi şaşılacak bir durum aklım almadı ki. Başka bir cihazla deneme şansın yok mu bir de öyle dene
    eğer deneyebilirsen bana da yaz sonucunu merak ettim

yok kardeşim ya iphone 5s kullanıyorum micro sim kullanıyor, kartı kestirirken atmıştım kalanı lazım olmaz diye, akılsız başın cezasını çekiyorum akşam babamın telefona bir takayım diyeceğim ama 3g yok ki telefonunda da

• Her gece oluyor mu, yoksa belli bir dönemde mi oldu? Şebekede bakım ve güncelleme vs. olmuş olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.