Şimdi Ara

Suudi Arabistan Operatörü Arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
18.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler umre vazifesi için nasip olursa 8 martta kutsal topraklara gidiyorum. Size şunu sormak istiyorum. devamlı internete giren biriyim. oranın yerel bir operatörü varmı? veya burdaki hattımı yurtdışına açtırıp mı internet paketi almalıyım nasıl daha cazip olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: wordstoxic

beyler umre vazifesi için nasip olursa 8 martta kutsal topraklara gidiyorum. Size şunu sormak istiyorum. devamlı internete giren biriyim. oranın yerel bir operatörü varmı? veya burdaki hattımı yurtdışına açtırıp mı internet paketi almalıyım nasıl daha cazip olur.

oradan paket almanız daha mantıklı. roaming data tüm operatörlerde oldukça pahalıdır
  • Hattın adını hatırlamıyorum ama vodafone oradayken değişik bir isme dönüşüyordu. k ile başlayan bir şeylerdi ben internet kullanımı oteldeki wireless ile kullandım. ama oda sadece gündüzleri kullandım ikindiye kadar. çünkü oraya gidince göreceksin gündüz uyuyup ikindin dışarı çıkılıp sabah 5 e akadar dışarıda dolaşacaksın. çünkü sabahları dışarı çıkarsan güneş çok fena çarpıyor ve dayanılmıyor sıcağa. Bu arada 15 günden uzun kalacaksan yanıında bir pilavlık salça ve bulgur götür :P oradayken burnumda tütmüştü ya. ölmüştüm bulgur pilavı yokluğundan. :D he birde dışarıda tavuk değil normal et döner al. yada pek kişinin bilmediği fakat lezzetli olan birşey keşfetmiştik biz. git döner satan yere "Bros" de 10 tane falan bol kızarmış piliç veriyorlar. parçalarda 6 kişilik bir aileyi doyuracak kadar. :) ve çok lezzetli.
    mobil konusunu çok aştım pardon. :D sorun olursa genede yaz sen. :)
  • karnım acıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

karnım acıktı

• ben orada yaşıyorum STC ya da MOBILY hat almanı öneririm. Zain e sakın bulaşma çok çeken bir hat değildir başın ağrır.
  • havaalanına indiğinizde hat reyonlarını görürsünüz. Hac için 120 günlük hajj hatları var. STC 25 sr yani 12tl ye fiyatı. hatta tanıttığınız bir uluslararası numarasıyla yarı fiyatına konuşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetufo -- 20 Şubat 2012; 2:06:49 >
  • STC internet fiyatı , Mobily internet fiyatı

burdan fikir edinebilirsin. Şimdiden allah kabul etsin
  • 1gb internet paketi kaç para ? Mobily için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru düzgün bilgi bulamadım bu konuda;

tecrübe eden oldumu acaba ? internet paket fiyatlarını ?
  • Hocam ben STC kullandım ama Mobily fiyat konusunda daha iyi sanki. Kampanya ile 1 gb internet sms ve konuşmayı arkadaşım 50 Riyal'e satın almıştı. STC buranın Turkcell i gibi. Her yerden çekiyor. Bu arada internet performansı insanı günaha sokacak kadar kötüdür. Bakmayın LTE falan desteklediklerine... O destek, baz direğinin dibinde var. Otel içine girdiğin anda 3g bile bitiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.