Şimdi Ara

Turkcell faturasız paketler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell faturasız paketlere bakayım dedim bolca 20 gb 1000 dakika paketi var. Fiyatı 220 tl. Sizce bu pakete bu para değerli hayırdır altın mı satıyorsunuz neden bu kadar pahalı paketler. Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD50F7B1A -- 20 Temmuz 2023; 14:9:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Eğer ihtiyacını karşılar ise Mutlu Mega 70 GB Paketi ni tavsiye ederim.

• Bevkon kullanıcısına yanıt
    Şuan Turkcell faturasız hat aldım Telekom alacaktım vazgeçtim aşımsız 20 gb faturalıya geçtim. Turkcell çok pahalı.

Abi ne yaptın ya bu paket 850 tl kesinlikle değmez çünkü şirket sahibi değilim ki. Ayda 200 lira bile fazla

• Anladım. Ucuz birşey kalmadı ki.. Neyse siz tercihinzi yapmışsınız hocam. Hayırlı olsun diyelim.

• Hocam paketin içeriğini iyi inceleyin. O fiyat yıllık fiyat ücret aylık değil..

Teşekkürler hocam. Turkcell iyi çekiyor diye aldım ama aldığım pakette ilk üç cayarsam cayma bedeli çıkmıyor. Peki diyelim bir ay sonra caydım diyelim direk tekrar faturasız hatta geçebilir miyim

• Okadarını bilmiyorum. :) Müşteri hizmetlerine sorman daha iyi olur.

Müşteri hizmetlerini ararım teşekkürler hocam

• Rica ederim. Hayırlı günler.

Aynen yeni farkettim hocam. Zannettim aylık ücret 850 lira meğerse 12 aylıkmış. Turkcell olunca otomatikten pahalıdır algısı oluşmuş kafamızda o yüzden 850 lirayı görünce normaldir dedim meğer yıllıkmış 😅 Birde bu paket yıllık bile olsa ay başına 10 gb bile gelmiyor internet olarak

• Evet. İlk baştada dediğim gibi ihtiyacınızı karşılayacaksa.. Benim iş yerimde de , evimde de wifi olduğu için ihtiyacımı karşılıyor. Ben Eylül/2022 de bu paketi 550 TL ye almıştım. Hala kullanmaktayım. 15 GB internetim kaldı. Eylül ayına kadar ancak denk gelecek gibi duruyor. :)

550 TL ye aldığım paket 850 TL olmuş. Diğer paket ücretlerindeki zamlarıda düşünürsek 850 TL bence hala makul bir tutar. Üstelik her ay fatura ödeme derdi v.s. birşey de yok.

Buna benzer paketler Türk Telekomdada vardır. Turkcell kullanıyorum evet hızına kalitesine diyecek birşey yok ama işte gel gelelim fiyatı pahalı. Normalde bana ayda 20 gb yetiyor çalıştığım bölümde wifi var ama bazı bölümlerde wifi yok bazen bölüm değişiyor o yüzden alacağım paket aylık en az 20-25 gb faturasız olmalı zaten şuan aşımsız 20 gb kullanıyorum birde yeni hattı 3 ay numara taşıyamıyoruz galiba

• Anladım. Artık durumu siz değerlendirin hocam. Türk Telekom veya Vodafone de ben hiç böyle paketlere denk gelmedim. Olursa siz denk gelirseniz banada bilgi verebilirseniz sevinirim.

• Fix paketler Türk Telekomda yanlış değilsem üç aylık paketlerde vardır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.