Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modemi bulduk her yere gelmis ama sistemsel bir hata var modem satilacaklar listesinde cikmiyor dolayisiyla da kampanya katilimi saglanamiyor hat acildi oylece kala kaldik bakalim ilerleyen gunlerde duzelir insallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şubatta sözleşmem bitiyor. Aynı fiyattan uzatırlarmı yoksa başka tavsiyesi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 4 Kasım 2018; 2:44:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çift sim kartlı bir telefon alsam birine ses hattımı diğerine wınndan söktüğüm sim kartı taksam hem interneti hem telefon görüşmesini yapabilirmiyim, telefona takıncada iki ile sekiz arası internet sınırsız olur mu? Bu wının şarjı, taşıması ekstradan yaydığı radyasyon hep zarar.Telefonumu da (note5) seviyorum ama yinede zor oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: apali42

Bildiğimiz üzere 2019 da BTK kararıyla AKN kalkıyor, hatta 2018 de buna hazırlık olarak 02:00 ile 08:00 saatleri arasında AKN kalktı ve bu bizim wınn wifilere de uygulandı.

Peki 2019 da AKN nin tamamen kalkması bizim wınn wifileride uygulanacak mı?
    ???

• Bende kullaniyorum. 2019 ocakta aknsiz kullanicaz insallah

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Çok zor :(

• Tahmini 10 ay kullandığım hattımı cihazla birlikte devretmek istiyorum. Öğrenciyim külfeti fazla gelmeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeqaS xLR -- 6 Kasım 2018; 1:53:4 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    aslında ben 50gb makul diye almak istiyorum. hatta cep telefonu hattımı da sadece konuşma yapmak için kullanacağım. çünkü turkcellin 10gblık tarifesi 70tl. bu devirde de 10gb tarife anca yetiyor. geceleri de istediğin arkadaşınla film youtube internet paylaşma yapılabiliyor.
  • modemsiz al
  • Malesef modemsiz kampanyaya katilamiyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla ben türktelekomun buldum.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/evimde-mobil-wifi-tarifeleri.aspx?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

20gb 29tl

türkcell rezillik yeminle. modemim var niye modemli alayım ki. 20gb aylık yeter bana. merkezde türktelekom da çeker. türkcellin 10gblık paketi 65 70tl parası olan varsa alsın. ayrıca sadece bu hatta para vermiyorum. ev interneti de var. bunları uygun yakalamak gerekiyor. yoksa birisine ver 70tl diğerini ver 90tl ozaman aldığımız para uçuyor.
    telefondaki hattımı da sadece konusma için kullanırım. hem konuşmayı wifiden vowifi kullanabiliyorum.

• apali42 kullanıcısına yanıt
    Çift hatlı telefonlar ile daha rahat olur Cat. 12 ve üstü bir telefon ile iyi verim alırsınız internet apn ayarı: mgb yapmanız yeterli olur. Kırsal bölgelerde 340 Mbps hız görenler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyavrucu -- 6 Kasım 2018; 17:45:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyavrucu

Çift hatlı telefonlar ile daha rahat olur Cat. 12 ve üstü bir telefon ile iyi verim alırsınız internet apn ayarı: mgb yapmanız yeterli olur. Kırsal bölgelerde 340 Mbps hız görenler var.
    Mgb nedir kanka

• Turkcell vınn da 2-8 kotadan yemiyor, 1 senedir kullanıyorum ve 83 tl ödüyorum. Salla kazandan her ay sabit 4gb, süpriz noktadan da 10gb geliyor ve 64gb ediyor. Her türlü daha avantajlı. Bunu kullananlar zaten indirimden ve gece 2-8 arası kotadan yemediği için alıp kullanıyor.

Evde adsl varken çok faydasını gördüm, 80mb civarı hızlarla kullandım.

Şimdi evde vdsl var, işyerine götürüp kullanıyorum. Gelmiş geçmiş yapılan en iyi vınn kampanyasıdır. Modem almanın zorunlu olmasi kampanyayı kötü yapmaz. Bende modem yoktu ve aldım.

2019 da akn kalkınca buna 1mbps gibi bir hız verip sınırsız yapacaklarını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakosez -- 6 Kasım 2018; 19:12:37 >
  • ePeP E kullanıcısına yanıt
    Abicim kaç yaşındasın kanka lavbali bir laf.

Sorunun cevabı

APN: Access Point Name / Erişim Noktası Adı

MGB: Mobil Geniş Bant

Turkcell ses Vodafone ve Türk Telekom ses ve data hatları “internet” APN ile erişim ağlar.

Tek istisna Turkcell data hatları mgb APN ile internet erişimi sağlar

• Bir modem aldım ve geçtim netspeed e..kontrat falan yok 50 tl ye sınırsız ve daha güçlü..Türkcel in yanından geçmem daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyavrucu

Abicim kaç yaşındasın kanka lavbali bir laf.

Sorunun cevabı

APN: Access Point Name / Erişim Noktası Adı

MGB: Mobil Geniş Bant

Turkcell ses Vodafone ve Türk Telekom ses ve data hatları “internet” APN ile erişim ağlar.

Tek istisna Turkcell data hatları mgb APN ile internet erişimi sağlar
    30 yaşındayım gardaşım.

• Jakosez J kullanıcısına yanıt
    isterse 100gb olsun 83tl verdikten sonra bir anlamı kalmıyor.(durumu orta gelirli ve iyi olanlar hariç) he deseydin 50tl 60tl 50gb kotalı ozaman tamam derdim de. her ay 80 - 90tl ödemek kolay birşey değil.
    evde internet varken vınna gerek yok. gece birşey indireceğin zaman hariç.
    zaten bu vınn kampanyasının en önemli meselesi gece sınırsız kullanıyor olman. 2019da nasıl olacak ben de çok merak ediyorum. eğer kotadan sonra internet vermezlerse 83tlye 50gb kullanıyor olacaksın sadece. bence yine kötü değil çok iyi ama şimdi vınna 83ver kendi hattına 40 50 arası ver. evdeki internete 80 - 90 arası ver. operatörlere çalışmıyoruz neticesinde.
    türkcell de kafayı yemiş zaten iyice 10gblık paketleri 70 80den satmaya başlamış.
  • ePeP E kullanıcısına yanıt
    480p veya 720p film indir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apali42 kullanıcısına yanıt
    Mi 6'da benim öyle bir hat internete açık diğer hat internete kapalı ayarlı ayarlardan. Arama ise çevirmede 1 veya 2 yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.