Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yada adres paylasacak varmı[bscfp=]
  • Benim oturdugum yerde superonline yok. Evde net var ama malum berbat hiz 4 mbit bile uok. Simdi ben kampanyadan yararlanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod göndercek arkadaşın hesabın 5 tl atarım .:)
  • Başka birinin üzerine kod gelmesi durumunda işlem yapabiliyormuyuz
  • fevzi17 kullanıcısına yanıt
    Sifre alsaniz da baska birinin uzerine olmasi siknti olmasa da bu sefer vin wifi satista gorulmuyor deyip alamayacaksiniz nasilsa bosa ugrasmayin bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torunoglu55

Sifre alsaniz da baska birinin uzerine olmasi siknti olmasa da bu sefer vin wifi satista gorulmuyor deyip alamayacaksiniz nasilsa bosa ugrasmayin bence
    hacım sistem nasıl işliyor tam olarak mh mi arıyoruz ilk mesajda göremedim
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Twitter dan super yardim bolumunden adres bilgilerini verip i dirimkodu alacaksiniz tabi adres bos port ya da adsl hizmeti verilemeyen bi adres olmali sonrasinda telefonuna indirim kodu gelecek onunla turkcele gidip yeni data hatti ve vin wifi tahut yapacaklar ustune kampnyaya katilmis olacaksin ama ne yazikki bayiler su an vin wifi satilacaklar listesinde gorunemedigi icin kampanyaya dahil edemiyoruz diyorlar.

• Arkadaslar indirim kodu alamamis veya bi sekilde kampanyaya katilamayan kimseler varsa onerim turk telekom bolgenizde hizi iyiyse en iyisi su an o 100 gb data kullaniyorum 85 liraya galan tekabul ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torunoglu55 -- 9 Kasım 2018; 18:45:18 >
  • Sag ol apocum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinirsiz internet icin bende aldim bu pakedi, 2019 da sinirsiz olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 9 Kasım 2018; 20:41:29 >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Zor ihtimal ttnet gibi kotalıya döndürecekler beklentim 50gb kotalı paket , 50gb bittikten sonra 4-8mbps kadar sınırsız paket...

Şayet sınırsız 4.5g 80mbps alırsam 82 ye efsane olur ama çokta ümitli olmamak lazım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Zor ihtimal ttnet gibi kotalıya döndürecekler beklentim 50gb kotalı paket , 50gb bittikten sonra 4-8mbps kadar sınırsız paket...

Şayet sınırsız 4.5g 80mbps alırsam 82 ye efsane olur ama çokta ümitli olmamak lazım...
    4 mbit bile olsa is gorur

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Iyide 2senelik 1 senelik sözleşme imzalayanlarin sozlesmesinde limitsiz sinirsiz tarifesi yaziyor. Kota nasil koyacak.

Paketde 50gbtan sonra hiz 128kb dusuyor.

• Yazdıkları sözleşme şartlarına uydu mu ttnet uymadı. Genellikle haksız şart olan (hukuken hükümsüz) bir madde koyuluyor. "Turkcell tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar" vs, hatta bunu yazmasa bile sana yazılı bildirim atarak şartları esaslı bir şekilde değiştirir. Tüketici hakem heyetine gidersin uğraşırsın anca öyle sonuç alırsın,

Sonuç olarak kolay kolay tafilerimiz tam anlamıyla sınırsız olmayacak gibi, firmalar ocak ayı daha gelmeden uygulamanın hükümlerinin arkasından dolanmaya başladılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 9 Kasım 2018; 21:34:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Banada uymayacaklar gibi geliyor.

50gb akn olan pakete 50gb kota koyacak sanırım.

Bunu nasıl yapabiliyorlar. Bu haksızlık.

Tek teselli gece 2-8arasi sinirsiz olmasi. Insallah o olur

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Gece 2 8arasi limitsiz olsunda

• Hangi paket. Vin mi?

Link var mi

• https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/evimde-mobil-wifi-tarifeleri.aspx bu tarifenin guzel yaraflari 1- modemsiz olarak alabiliyorsun
    2- ne kadar kullanirsan o kadar ek 10 gb aliyorsun ki ek paket gayet makul bir fiyat
    3- bence en guzel tarafi ek paketi aldigin gunden fatura donemine kadar kalan gun uzerinden ucretlendiriliyorsun atiyorum 15 gun kala alirsan normalde 12 tl olan ek 10 gb sana 6 tl ye geliyor son gun aldin 10gb sana 50 kurusa faln geliyor (bana kalirsa turk telekom burda farkinda olmadan bunu yapiyor ileride degisebilir)
    4- geceydi gunduzdu yok kafan rahat takiliyorsun
    5- illa yeni hat alip yeni tesisdi falandi ucretler odemene gerek yok kullanmadigin baska operatorde bi hattin varsa onu tasiyarak kampanyaya katilabiliyorsun .. bunlar benim gorduklerim binara forumda da bulduydum bi arastirin isterseniz yine

• 1 OCAK 2019 İTİBARİYLE SUPERBOX'A KOTA GELİYOR. TÜM PAKETLER LİMİTİNDE DURACAK. AYRICA HER PAKETE +30 TL ZAM GELİYOR.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.