Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek paketi istedigin kadar alabilirsin bittikce aldiginda ek paketlerin foyat ortalamasi 6 tl ye geliyor 8 kere almis oldugunu dusunursek 48 tl yapar 30 tl de 20gb lik ana paketin ucreti 48+30 =78 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keşke hiç 1 ocak gelmese şuanki sistem fiyat hız olarak çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fress06

keşke hiç 1 ocak gelmese şuanki sistem fiyat hız olarak çok iyi

2-8 arası sınırsız olarak devam etsin başka hiçbir şey istemiyorum. Bu olay biterse kapatırım zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dün bu tarifeyi aldım alcatel turbo modem ile faturaya baktığımda bu yazılanlar ücretler çıktı.

Bunu ödedikten sonra gelecek ayki faturam ne kadar olacak bilgisi olan yazabilir mi lütfen.

• Yüreklii kullanıcısına yanıt
    105 TL civarı gelir diye düşünüyorum

• Arkadaşlar merhabalar. Konuyu okumaya ne yazikki vaktim yok birisi yardımcı olursa minnettar olurum. Hali hazırda TTnet abonesiyim fakat evimi taşıdım ve bulunduğum yerde TTnet altyapısı ve superonline altyapısı bulunmuyor. Bana da acil internet lazım. Bu konuda bahsedilen paketin içeriği fiyatı kotası ve nasıl alacağım konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

• Arkadaşlar alcatel turbo modeme sahibim maksimum fayda için ayarları nasıl yapmalıyım.

• Yüreklii kullanıcısına yanıt
    Modeme surekli yakinsan bu ayarlar iyi gorunuyor eger uzak kullanacagin ev durumlari da olacaksa 2.4ghz wifi modunda kullanman daha faydali olabilir bir de orda vi yerde bant genisligi diye binsecenek var onu sectiginde beler cikiyor onu da bilmek lazim

• Merhaba arkadaşlar benimde taşındığım yerde malesef internet alt yapısı yok ve mobil wifi e bakıyorum genellikle online oyun oynadığımızdan dolayı ping olur mu sorusunun cevabını bulamadım.
    24 ay kendimi bağlamakta istemiyorum önerileriniz nedir. İstanbul gaziosmanpaşada oturuyorum
  • berkan3493 B kullanıcısına yanıt
    Wifi ile bağlarsan 90-100 civarı cs go eğer ligin iyiyse sinirini bozacaktır , lol daha düşük olur sunucuları Tr de diye biliyorum. Diğer oyunları bilmiyorum...

Ethernet ile deneyemedim (usb ile takarak) oyun oynarken laptopta usb girişi kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 15 Kasım 2018; 13:34:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Hocam masaüstü pc ye bağlıcağım ethernet ile bağlantı mümkün değil mi ? başka önerin varmı

• Faturam neden her ay böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 15 Kasım 2018; 14:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan3493

Hocam masaüstü pc ye bağlıcağım ethernet ile bağlantı mümkün değil mi ? başka önerin varmı
    usb ıle kasaya takarsın,

ping olayıda yukarıdakı uyenın dedıgı gıbı,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son birkaç gündür hattımda ciddi yavaşlama söz konusu. Daha öncesinde 40 50 mps hız aldığım bölgede 3 5 mps hız alıyorum artık. Hattı telefona takıp denedim, sonuç benzer. Türkcell'i aradım onlarda bayiye yönlendirmekten başka bişey yapamadılar. Aynı sorunu yaşayan varmı?
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Dostum ayni durum bende vardi. 150 mbit cekerken birden 20lere dustu. Musteri temsilcisiyle gorustum, iki gun boyunca calisma var dedi. Ve dedikleri gibi 2 gun sonra duzeldi. Belki oyledir, belki baska sebep ama yine arayin hatta bip uzerinden mesajla derdinizi iletin ben oyle haber alabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: fress06

keşke hiç 1 ocak gelmese şuanki sistem fiyat hız olarak çok iyi

2-8 arası sınırsız olarak devam etsin başka hiçbir şey istemiyorum. Bu olay biterse kapatırım zaten.

Alıntıları Göster
    O bitecek mi

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de böyle bir durum olmuştu. Hat kendi kendine hız sınırına girmişti. Hatta internet paketim halen varken. Bipte müşteri hizmetleri ile mesajlastim durumu anlattım. Hala hızım düşük nedendir felan diye. Hattınızı inceleyeceğim dedi sonra hattımın hız sınırına girdiğini ve kendisinin bunu kapattığını söyledi. Sorun çözüldü. Bir sorun bakalım belki böyle bir durum olmuştur.

• MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    Bipten yazdım hocam 01.15e kadar destek vermekteyiz diyor. 01.15 i geçmiş gibi davranıyor, garip

Umarım çözülür uğraştırmadan

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.