Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün ona baktım ancak biraz fiyatı biraz pahalı gibi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TH3ROCK

Bugün ona baktım ancak biraz fiyatı biraz pahalı gibi?
    Evet pahalı ama tplink bu işin üstadı ben aldım memnunum hiç bir sorun yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, Tim bana modem almanıza gerek yok dedi ama ben emin değilim :) belki işlem anında gerekebilir. Öyle bir durumda hangi markayı almamı önerirsiniz Turkcell'den?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • data hattını modem almasakta direk telefona taksak çalışır mı telefonda data hattı?

• Merhaba arkadaşlar, birkac gündür bu kampanyayla alakalı olarak bilgi edinmeye calısıyordum. Müsteri hizmetlerini aramakla hic ugrasmadan twitterdan ulastım direkt olarak. Benden adres bilgilerimi istediler ve superonline musteri temsilciligi tarafindan aradılar. Tekrardan bir adres teyidi yaptilar ve kodum mesaj olarak gönderildi. Süreç bu kadar basitti. Buradakilere yardimci olmasi açısından sunu da belirteyim, arayan temsilci ısrarla mobil wifi olan bir bayiden islemlerinizi gerceklestirin yoksa modem almadan kampanyaya katiliminiz olmaz dedi ve şu an bir turkcell hattiniz var mi diye de sordu. Ben de mecburen bir ses hatti actirmam gerekecek mi dedim ve evet karsiligini aldım. Timlere giderseniz zaten yardimci olacaklar dedi ve kapattı. Olay böyle gerceklesti. Mecburen mobil wifi almamiz gerekecek (hangi model daha mantikli bilmiyorum), kullanmasam dahi bir ses hatti sahibi de olmam gerekiyor (dondursam bile en cüzi miktarda nasıl hallederim bilmiyorum gercekten, ses hattini actirmak icin de para verecegim galiba).

• the show must go on kullanıcısına yanıt
    Evet çalışıyor ben telefonumda denedim zaten ilk olarak telefona takıp sim kilidi sormasını kapattım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herüflere evde 4g istiyom diyom tweeter de bana şu formu doldur diyorlar

doldurdum superonline adsl arıyor

ttnet e devam mecburen

• Beyler şifreyi arkadasımın ustune almıstım şimdi kendim turkcelle gectım kullanabilirmiyim üstüme bilginiz varmı

• Bunlarla uğraşmak istemeyenlere başka bir alternatif sunayım:

Vodafone gani XL paketi 30gb-3000dk internet, faturasız hat, 35 TL. Ayrıca 15TL ödeyerek ay içinde tekrar 30gb-3000dk interneti doldurabiliyorsunuz.

Toplam 50TL'ye 60gb-6000dk internetiniz oluyor. Faturasız olduğu için istediğiniz zaman ödeme yapabilir veya yapmayabilirsiniz.

Aliexpress'te 30$'a 4g usb modemler satılıyor. Ben onunla kullanıyorum.

• Bahse konu paketi kullanan arkadaşlar fizy müzik ve tv+ abomeliğini ücretsiz veriyorlardı fizy aboneliği kalktı mı?

• arkadaşlar eskişehire 30km uzaklıkta bir şantiyedeyim. telefonun interneti bile çok az çekiyor. artık kalabalıktan mı uzaklıktan mı bilemiyorum. sizce bu modemler normal telefonlardan daha iyi bir çekim gücüne sahip mi? alsam telefonumdan iyi hızlar alabilir miyim? film falan izlemeyi geçtim, facebook instagram a falan bile giremiyorum.
  • Arkadaşlar az önce türkcell mh ile görüştüm. Hattı bir başkasına devir etmek mümkün, bayiden devir alacak ve devir edecek kişiler kimlikleriyle işlemi yapabiliyor. Hat iptali yapmakda sadece 49 lira artı vergiler vs oluyormuş. Toplamda 100 lirayı bulmaz dedi görüştüğüm yetkili. Yada hattı dondurmakta mümkün her ay sadece devletin kestiği vergi geliyormuş. Aylık 2 3 liralık bir fatura sonrasında kullanıma açılabiliyor tekrardan. Merak edenler için bilgilendirmiş olayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Bahse konu paketi kullanan arkadaşlar fizy müzik ve tv+ abomeliğini ücretsiz veriyorlardı fizy aboneliği kalktı mı?
    Ve TV+ nasıl kullanılıyor bu data hattı ile onu ben çözemedim . İlla telefona mı takmak lazım sim kartı

• quote:

Orijinalden alıntı: Canok

arkadaşlar eskişehire 30km uzaklıkta bir şantiyedeyim. telefonun interneti bile çok az çekiyor. artık kalabalıktan mı uzaklıktan mı bilemiyorum. sizce bu modemler normal telefonlardan daha iyi bir çekim gücüne sahip mi? alsam telefonumdan iyi hızlar alabilir miyim? film falan izlemeyi geçtim, facebook instagram a falan bile giremiyorum.
    Bendeki modem cat4 150mbps destekliyor ama aynı konumdan telefon denedim modem 40mbps gördüğü yerde telefon 70 civarı görüyor bunların anteni telefondan daha zayıf ondan kesinlikle eminim. Tabi Turkcell'in modemlerinden bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

Bendeki modem cat4 150mbps destekliyor ama aynı konumdan telefon denedim modem 40mbps gördüğü yerde telefon 70 civarı görüyor bunların anteni telefondan daha zayıf ondan kesinlikle eminim. Tabi Turkcell'in modemlerinden bahsediyorum.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim cevabınız için. benim işimi görmicek o zaman bu. diger markalı modemler de aşırı pahalı malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Bunlarla uğraşmak istemeyenlere başka bir alternatif sunayım:

Vodafone gani XL paketi 30gb-3000dk internet, faturasız hat, 35 TL. Ayrıca 15TL ödeyerek ay içinde tekrar 30gb-3000dk interneti doldurabiliyorsunuz.

Toplam 50TL'ye 60gb-6000dk internetiniz oluyor. Faturasız olduğu için istediğiniz zaman ödeme yapabilir veya yapmayabilirsiniz.

Aliexpress'te 30$'a 4g usb modemler satılıyor. Ben onunla kullanıyorum.
    Bu paket mb değilde dakika sayıyor tarife sayfasına göre.

Bu modem kullanımında sıkıntı yaratmıyor mu acaba?
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    taahüttden sayiyormu hocam hatti dondurmak.Yani 1 yil kalsa taahutun bitmesine bende dondursam taahüt süresi azaliyormu?

• ceka16 kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayara takıp autorun.exe ile çalıştırmayı deneyin , bende aynı şekilde alıyorum pc ye bağlayınca bağlantı daha iyi alıyor hız testi olarak 91mbps gördüm max indirme ile 104mbps , normalde benimce telefonda 60-70 civarları; modemde 40-50 arası idi...

• Beyler bana yardimci olup yol gosterirmisiniz

Bulundugum yerde port yok,telekoma dilekce verdim 12 kisi var onumde sira bekleyen port icin,gelmesi cok zor kisa surede

Simdi port kesin olmadigi icin kampanyadan yararlanabiliyorum o kismini anladim

Ucret nedir sitesinde 140 tl gosteriyor kampanya bittimi 50gb icin

Birde kiz arkadasimin avea hattini tasisak yeterli mi data hatti satin alma kismi icin ?

Ve en onemli soru

Kampanyadan yararlanirken bunlar kredi puanina mi baktiriyor bankadan ?

• 2 ile 8 arası kotadanmı girmiş benim?turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.