Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ses hattınının üyeliğini bipten sil hocam sonra data hattının numarasını yaz , elindeki wifi modemin kullanıcı arayüzüne gir (192.168.1.1) orda msj kısmı oluyor ordaki şifreyi gir sonra kampanyaya katıl...

Şöyle bişeyde yapabilirsin silme ile uğraşma aç pc yi bluestacks indir (program android emulatör) ordan bipi kur sonrası aynı şekilde al...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Ses hattınının üyeliğini bipten sil hocam sonra data hattının numarasını yaz , elindeki wifi modemin kullanıcı arayüzüne gir (192.168.1.1) orda msj kısmı oluyor ordaki şifreyi gir sonra kampanyaya katıl...

Şöyle bişeyde yapabilirsin silme ile uğraşma aç pc yi bluestacks indir (program android emulatör) ordan bipi kur sonrası aynı şekilde al...
    bluestacks ı düşündüm ama uygulamadım. denedim oldu . çok sağol
  • Selam arkadaşlar.ben bugün data hattı aldım.ama modemi sisteme kayıt edemediler bir türlü.bende modemi sonra alırım dedim.modem olarak ne önerirsiniz?Turkcell modemi peşin olarak alayım mı?turkcell in hangi modemini önerirsiniz?modem aldıktan sonra hattı takarsak hemen çalışır mı? Başka birşey yapmaya gerek var mı? cevaplarsanız sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar bir sorum olacak;
    Bu ürün " 50 GB AKK'li sınırsınız internet mi? yoksa sadece 50 gb internet mi var?
    Teşekkürler, İyi Ramazanlar.)
  • Oae_Oei O kullanıcısına yanıt
    50 gb ı geçince hızın 128 kbps ye düşüyor,ama gece 02-08 arası kota yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: n201

50 gb ı geçince hızın 128 kbps ye düşüyor,ama gece 02-08 arası kota yok.
    sınırsız internet yani anladım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oae_Oei

sınırsız internet yani anladım teşekkürler

Alıntıları Göster
    sınırsız ama 128 kbpsye dusunce kanser eder,video falan ızletmez dogru duzgun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacoza2

Selam arkadaşlar.ben bugün data hattı aldım.ama modemi sisteme kayıt edemediler bir türlü.bende modemi sonra alırım dedim.modem olarak ne önerirsiniz?Turkcell modemi peşin olarak alayım mı?turkcell in hangi modemini önerirsiniz?modem aldıktan sonra hattı takarsak hemen çalışır mı? Başka birşey yapmaya gerek var mı? cevaplarsanız sevinirim...
    Kesinlikle operatör modemi alma tp link m7350 öneririm ben aldım memnunum

• Kodu bir türlü alamadim. Turkcell superonline a yönlendiriyo. Onlarda Turkcelle. Bu kampanyadan yararlanmak icin adimiza kayitli Turkcell hatti olmasi gerekiyor mu ?Lutfen bana aşamaları anlatabilir misiniz?

Edit: kodu bir şekilde Twitter dan aldim. Bu sefer TİM uzerinize kayitli faturali hat olmadan acamam dedi ve benim iş kaldi. Var mi bir yolu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andree03 -- 22 Mayıs 2018; 18:58:26 >
  • Hocam aliexpresten aldığınız 4g usb link atar mısınız birde counter strike gibi oyunlarda ping durumu nasıl acaba

• Selam Arkadaşlar.kodu aldım cihazı da aldım fakat bir türlü 50gb hattıma tanımlanamamış.turkcell bayileri nasıl yapacaklarını bilmiyorlar.sıkıntı nerede acaba?

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.fakat kodu hattıma tanımlanamıyor.sorun nerede acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hacoza2

Cevap için teşekkürler.fakat kodu hattıma tanımlanamıyor.sorun nerede acaba?
    Hocam bayiler bilmiyor yapmayı başka bayiiyensorun denesinler yada bayii desteği arasınlar

• Arkadaşlar oyun indirebilen oldumu gece 2-8 arası deneyen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 7-8 aydır wınn wifi kullanıyorum 50gb kotalı. Böyle bir kampanyadan haberi olmayan biride sonradan yararlanabiliyor mu? Yani benim durumumda olan ve yararlanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Arkadaşlar oyun indirebilen oldumu gece 2-8 arası deneyen.
    2-8 arası kota yok,herseyı ındırırsın

• Download hızı 15 mb falan çıkıyor hocam
    Daha iyi performans alabilmek için hangi modemi önerirsiniz.
    Ps4 aldım oyunlar kaldı hep.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Download hızı 15 mb falan çıkıyor hocam
    Daha iyi performans alabilmek için hangi modemi önerirsiniz.
    Ps4 aldım oyunlar kaldı hep.
    ben gece 40-55 mbıt arası goruyorum,verdikleri modemle(siyah modem huawei mw40 mı neydı adı)bence modemle degil bulundugun konumla alakalıdır,cunku +100 mbit alanlarda vardı bu konuda,ki bu modem 150 mbite kadar desteklıyor yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 26 Mayıs 2018; 21:16:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n201

ben gece 40-55 mbıt arası goruyorum,verdikleri modemle(siyah modem huawei mw40 mı neydı adı)bence modemle degil bulundugun konumla alakalıdır,cunku +100 mbit alanlarda vardı bu konuda,ki bu modem 150 mbite kadar desteklıyor yanlış hatırlamıyorsam.

Alıntıları Göster
    Hocam bana beyaz dandik bir huawei verdiler üstünde sadece turkcell logolu bir düğme var.

O yüzden biraz kafama takılmıştı.

• Verdikleri modem çok kalitesiz,çok ısınıyor ve kendini resetliyor. cihazda 25mb hız alırken s7 edge telefonunda 130mb hız alıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.