Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
59
Favori
278.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. X

Beyler beklenen cevabı veriyorum lifecell diye bir abonelik başlamadı üstüne üstelik data hattımuzla bu paketi satın alamıyoruz

Neden böyle mesaj gönderdiler o zaman ?

25 Eylul saat 23.59 itibari ile paketinizin ismi Lifecell Pro Bilgisayardan Internet olarak guncellenecek, mevcut paketinize ek hicbir ucret odemeden kullanabileceginiz TV+, Fizy ve Lifebox uyeliginiz baslayacaktir. Ayrintilar icin turkcell.com.tr B002

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sisteme geç yansır gün içinde bakmak lazım boşuna sms göndermediler.
  • sene 2017 2018'e gireceğiz hala 50 gb kota hala 128kbps'e düşen hız hala insanlık dişi fiyatlar acaba ne zaman normal bir fiyatla internet alacağiz şirketler paraya boğuldular ama hala pes etmiyorlar hala yüksek fiyat 100mbit internete 80-90 lira para veriyoruz oda en düşük kotalısı 50 gb kotalısı şu 4g modemleri vs görünce gözlerim kararıyor ya bide çok bir işe yarayacakmış gibi SINIRSIZ yazıyor ulan 128 kbps ile ne yapacak o adam ta**k geçiyo resmen 3 mbit altı internet hiçbir şekilde kullanılmaz oda can çekiştirir adama ama enazından site vs açar kota dolduktan sonra minimum 8'e düşmeli ki bi esprisi olsun o internetin güzel ülkemin insanlarını kullanmayı çok seviyor internet sağlayıcıları
  • Hala tanımlamadılar tanımlansa da ne olduğunu görsek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içinde servisler tanımlanmaz ise tekrar arayın kayıt oluşturalım dedi

• hala bende de aktif olmadı.

TV+ için kaç gb kota veriyor acaba ?

• Fizy ve lifebox aktif oldu bende tv+ olmadi daha sirayla mesajlar geliyor 4.30 da fizy 7.15 gibi de lifeboxdan sms geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    şöyle keşke bir sınırsız (yada 40 50) verse de rahat rahat tv izlesem. yeni ev, tv alamadım henüz :)

• Fizy internet paketinden dusecektir diyor muhtemelen tv+ da aynen olacak internetimizden yedikten sonra ne anlami kaldi ki

• İnternet paketinden düşen tv mi olur öyle birşey yapmazlar umarım ama belki bu ay tanımlayamadılar internet haklarını lifecell de 15gb yazıydı

• Zaten Turkcell tv gece 2-8 arası kotasız kullanıyorduk.Eskiden 3G dönemi ocak 2015e kadar Turkcell tv internet paketinden düşmüyordu Turkcell rakipsiz olduğu için mi böyle yapıyor Turkcell tv de kota mı olur.

• 4.5g 50gb vınnwifi kampanyası hala devam ediyor mu? Kullananlar varsa bir kaç sorum olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 27 Eylül 2017; 10:5:26 >
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    Bu sene sonuna kadar devam ediyor diye biliyorum. Ben kullanıyorum sorabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lifecell Twitter yetkilisi Turkcell tv+ üyeliğinin başlatılması için

info-turkcelltv@turkcell.com.tr E-mail gönderilmesini istedi yolladım 15 dk oldu henüz tanımlanmadı

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel

• Bu üyeliği nasıl aldınız ne müşteri hizmetleri biliyor nede Artvin de ki turkcell bayileri nasıl alacağım yardımcı olur musunuz

• Bu lifecell üyelikleri kendi İnterneti ile gelmedi sanırım bize 50 GB vermeyecekler kendi netimizden kullanacağız anlaşılan

• Dr. X kullanıcısına yanıt
    http://www.turkcell.com.tr/internet/bilgisayardan-internet/50-gb-bilgisayardan-internet-paketi#ya zaten şarlar da da ek 50 gb verileceği yazmıyor ben aradım müşteri hizmetlerini 5gb verilecek dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum
  • E5573e TS9 anten takan var mı aranızda?
  • Informed I kullanıcısına yanıt
    girişleri ts 9 mu oluyor bunların
  • Informed I kullanıcısına yanıt
    Ben aldım aliexpressten taktım ama gözle görülür bir değişiklik olmadı

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.