Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.064
Cevap
59
Favori
278.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    faturaya yansımazsa iyi derim ama bence faturaya yansıyacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturaya yansıma olması gibi bir durum yok fatura detaylarına bakıyorum zaten data hattına konusma tanımlı değil yani arama yapamıyorsun sana su kadar dk konusmussun diyemezler data hattı sonucta.

• Arkadaşlar merhaba bugün indirim kodunu alıp Turkcell bayisine gittim. Bana faturalı ses hattım ve 400 sarı kutu puanım da olması gerektiğini söylediler. Şartlarda yazmıyor, böyle mi gerçekten alan arkadaşlar cevaplayabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bongo47

Arkadaşlar merhaba bugün indirim kodunu alıp Turkcell bayisine gittim. Bana faturalı ses hattım ve 400 sarı kutu puanım da olması gerektiğini söylediler. Şartlarda yazmıyor, böyle mi gerçekten alan arkadaşlar cevaplayabilirler mi?

cihaz verdiği için doğru hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bongo47

Arkadaşlar merhaba bugün indirim kodunu alıp Turkcell bayisine gittim. Bana faturalı ses hattım ve 400 sarı kutu puanım da olması gerektiğini söylediler. Şartlarda yazmıyor, böyle mi gerçekten alan arkadaşlar cevaplayabilirler mi?

indirim kodunu nasıl aldın
  • cesmi C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yazan fiyata almak icin evinize internet hizmeti saglanamadigina dair kod almaniz gerekiyor superonline musteri hizmetlerinden

• Binada sadece tt alt yapısı var. Bu kampanyadan yararlanabilir miyiz nasıl oluyor? Bir bilen yönlendirebilir mi

• 50 gb mobil internet kotalı hattını satmak isteyen var mı
  • arkadaslar bu ınternet patekının adı lıfecell pro bılgısayardan ınternet olmus gece kotadan dusmuyor degılmı oncesınde dusmuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman1819

arkadaslar bu ınternet patekının adı lıfecell pro bılgısayardan ınternet olmus gece kotadan dusmuyor degılmı oncesınde dusmuyordu

Düşmüyor tabiki.
  • Taşındıgım evde internet hattı bulunmuyor bu tarifeyi nasıl alabilirim superonline dan arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay fatura 81.70 geldi her ayın 20 sinde sıfırlanıyor bu ay 16 gb internetle birlikte ancak yetti paket.bir de normal data hattı olmasına rağmen bipten heryöne arama yapıyor karşı tarafa normal arama gibi gidiyor ve sınırsız.

• cesmi C kullanıcısına yanıt
    Kimse satmak istemez sonuçta aylarca onun adına internet kullanacaksın yaptığın herhangi sıkıntılı bir upload hat sahibinin başını belaya sokar

• murat5552 M kullanıcısına yanıt
    50gb ev kullanımı için yetiyor mu? Yani sosyal medya, dizi izleme, internette gezinti vs için...

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    50 gb kullanıma göre değişiyor youtube da izliyprum sosyal medyada digitürkplay de ama dizi film olayı fazlaysa ya da download yapıyorsan yetmez gece 2 ile sabah 8 arası kotaya dahil değil

Peki 50gb doldu diyelim ama ayın tamamlanmasına daha 10 gün var. Ne oluyor o zaman?

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    128 kbit hızında devam ediyor ekstra fatura gelniyor gece 2 ile sabah 8 arası yine hız artıyor.

• Peki 128 kbit hızla hiçbir şey yapılamıyor mu?

• -cihaz 7x24 saat çalışmaya elverişli midir?

-vınn wifi cihazlarının çekim gücü nasıldır? yani iki yan oda veya üst kattaki kişi buna rahatlıkla bağlanabilir mi?
    destekliyorsa şu an satışta olan vınn wifilerden hepsi iş görür mü yoksa en üst model mi iş görür?
    eğer desteklemez diyorsanız "tp link TL-MR6400" cihazı hakkında ne dersiniz?

(özür notu: konuya baktım ancak bulamadım ve elinde modem olduğunu bildiğim sizleri bulabildim. biraz da aciliyeti olduğu için böyle çoklu etiket yaptım. kusura bakmayın)

edit:
    çekim gücü enişesinden TPLINK lte modem aldım kullanıyorum. çekim gücü ttnet'in vdsl için verdiği modemlerle aynı neredeyse. alt katta duran modem, üst kattan bir diş ancak çekiyor. bir diş ve bazen kopmalar oluyor. çoklayıcı gerek sanırım. ya da idare edeceğim böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyuduzu -- 9 Kasım 2017; 12:35:57 >
    Merhabalar,

port sıkıntısı yaşıyorum ben de, dilekçe falan verdim ama yalan olacak biliyorum. 2 ay oldu ses seda yok.

Bildiğim kadarıyla bu paket 24 ay taahhütlü, şimdi bu paketi aldıktan sonra acaba port veya altyapı sıkıntısı giderildiğinde süperonline normal internete geçişinizi yapacağız vs. dediler mi? Yani evde internet olmayanlar için olan bu kampanya, eve internet gelince ne oluyor bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.