Şimdi Ara

turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
58
Favori
278.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ceviz ağacı

quote:

Orijinalden alıntı: oknt

6 aydır Turktelekomun boş portunu bekliyorum. Adamlar bir kart koyamadı kutuya. En sonunda bugün gittim aldım Turkcell bayisinden modemi. 50 gb sınırsız tarife port olmayınca %45 indirim uygulandı. Bakalım 2. Faturada herşey belli olacak. Her ayın 25 inde yenilenecek. Keşke daha ucuz olsa. 50 gb sonra hız en düşük 1 mb olsa Türktelekomun tekeli kırılır.

aynı sorunu bende yaşıyorum ne kadar ödeyeceksiniz şimdi (indirim oldu dediniz ya ) ikinci sorum eğer port gelirse mobil wi fi ne olacak

Bana söylenen tüm vergiler dahil 79 tl. Ama buna ek telsiz kullanım ücreti, Wifi cihazı telsiz ruhsat ücreti görünüyor. Ayın 23 ün de başvurdum. Ayın 25 inde 2 günlük faturam kesildi. Eğer port olursa Turkcell superonline a geçiş yapabiliyormuşuz. Cezai bedel yansımadan. İkinci faturada belli olacak gerçek tutar. 93 tl gelen kişiler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım bu kampanyadan yararlanmak isteyen nadir insanlardanım. Zira bulunduğum bölgeye adsl hizmeti verilemiyor kablolar çalındığı için. Tekrar bağlanma da ne kadar uğraştıysak da yapılamıyor. Hali hazırda aynı pakete 147 lira fatura ödüyordum. Gerçekten çok iyi oldu bu benim için :)

• şu paketi almak istiyorum bulunduğumuz yerde yan binalarda internet var ama bizim binada yok alt yapı verirler mi sizce?
  • Mevcut ttnet abonesiyim ama upload hızından dolayı bu paketi almayı düşünüyorum fakat fazlasıyla port var apartmanda, farklı adresi nasıl verebiliriz? Memlekette ki ev 2 katlı ve internet bağlı, orada port olup olmadığını nasıl anlıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnymnkrsn

Selamlar,
    Binamda telefon hattı yok. Bulunduğum sokakta da altyapı problemleri var. Velhasıl ben de bu paket ile birlikte Turkcell den hizmet alayım diye düşünürken bulunduğum yerde hizmet veren ...wifi - ...internet gibi firmalar olduğunu gördüm. Bu firmalar yüksek bir bölgeye yerleştirdikleri vericileri aracılığıyla internet satışı yapıyorlar. Açıklamak gerekirse adam karşı ki dağa koymuş koca bir verici senin benim binamın tepesine de alıcıları koyup kablo ile dairelere internet dağıtıyor. Olay bu, siz bi router alıp bağlantıyı kablosuz olarak da kullanabiliyorsunuz. Her ay peşin ödeyip kontör gibi internet yüklüyorsun. Taahhüt vs. yok, şimdilik memnunum bağlantı hızı 8-10 mbit arası değişiyor. Fiyatlar da epey uygun, demem o ki sizin yaşadığınız yerde de böyle firmalar olabilir, bir araştırın derim.

Not: Kartepe/KOCAELİ de yaşıyorum.

Firma Adı nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün gittim +6 lira modem ücreti var aylık dendi ayrıca türkcell hattın ve puanın olması şartmış aynı hızla çıktım.

• 2. ay faturası 90 TL geldi(9 tl static ip hizmeti almıştım . Yani size 81 TL gelecek)
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Bizim buradaki kartepe internet, Sakaryada Ada-Wifi var. Her bölgede böyle ufak tefek yerel firmalar var.
  • bnymnkrsn kullanıcısına yanıt
    İstanbul için pek yok sanirim. Araştırdım ama hep Anadolu il ilcelerinim yerel firmalari çıkıyor googleda..

• Evin önünde telefon direği bile yok ama turkcelle göre hizmet varmış! Bu gerekli adresi nereden bulacağız fikri olan varmı?

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Benim 81.7 tl gözüküyor 10 unda hesap kesilecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Benim 81.7 tl gözüküyor 10 unda hesap kesilecek

Dogrudur hocam

Adam bana demişti ilk faturada bilmem ne vergisi gelir diye ama sonra düşer demişti

• Evvel zaman içinde bulundugum mevkide internet hizmeti sadece turkcellde olmasında dolayı ve en üat paket 15gb olmasından dolayı 15gb yi 79 liraya almıştım taahhüt daha bitmedi. 15 gb sonrası 3gb 128kb sonrası daha düşük oluyor. lakin 128 de bile nerdeyse whatsapptan mesaj gitmiyor. Acaba bu kısıtlama limitini belirleyen şahsiyet hiç 128 ile nete girdimi. Umarım yeni akn düzenlemesi mobile içinde geçerli olur. İnternet olayı böyle giderse 3310 2017 alır yolumuza netsiz devam ederiz

• bu interneti 79 TL den verseler 2 tane alırım. 100 gb yeter bana aylık. TTnet olmadığı için mecburuz. Ama 50 gbye 129 TL vermek enayilik.
  • Arkadaşlar 50 gb yetiyor mu yav benim son günler sıkıntılı geçiyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

Arkadaşlar 50 gb yetiyor mu yav benim son günler sıkıntılı geçiyor :)

4 gün kaldı yenilenmesine daha 15 gb var.alırken yetmez diyordumda gayet yetecek gibi görünüyor.facede izlemediğim video kalmadı nerdryse

• quote:

Arkadaşlar 50 gb yetiyor mu yav benim son günler sıkıntılı geçiyor :)

Bana yetmiyor 20 gun kullaniyorum. son 10 gun telefonumdaki paketten 10 gb interneti kullaniyorum. 50 gb nasil bitiyor anlamiyorum. Turbo aldin ben o cok hizli yiyor sanirim. Keske 75 gb ya da 100 gb olsa 50 gb yeter dedim ama yetmiyor. Kota dolunca 128 kb hiz adami öldüruyor 1 mbit yapsa gene yeterdi. Bu sartlar Cok kötü simdilik. Aslinda en önemli nokta kota dolunca verilen hiz cok asiri yavaş.

• soylu55 kullanıcısına yanıt
    bgerç bu ay hata yaptım aslında özellikle facebooktaki videolar otomatik oynasın seçeneğini kapatmak gerekiyor ayrıca izleyeceğin videolara dikkat etmek gerek 2 saatlik bir filmi acaba filmin konusu ne diye bakarken binternet hızı iyi oduğu için yarısı çoktan inmiş oluyor :D
  • soylu55 kullanıcısına yanıt
    mükemmel bir haberim var 4.5 G nin 1.yılı sebebiyle telefonunuzu sallayın interneti 2 katına çıkarıyor 50 gb daha internet veriyor RESMEN YANIYOR YANIYOR
  • quote:

mükemmel bir haberim var 4.5 G nin 1.yılı sebebiyle telefonunuzu sallayın interneti 2 katına çıkarıyor 50 gb daha internet veriyor RESMEN YANIYOR YANIYOR

Yok canim daha neler ciddi misin? Yalniz Data hatti bu kardesim telefonda degil ki anlamadim ben? Konuyu acar misin Huseyin?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.