Şimdi Ara

Turkcell Enerji'den Ücretsiz Klima Bakım Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
2.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merol77

Bende üst kata gelebilirim :)

İnternet de klima bakımı yaptırmak için fiyat araştırması yaparken rastladım, forumda paylaşayım dedim faydası dokunması dileğiyle

Alıntıları Göster
    Paylaşımınız için teşekkürler başvuruda bulundum.

• Başvuru da bulunanlar ve özellikle kombi/klima hizmetini kullananlar bilgi verebilir mi rica etsem ? Ona göre ben de geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesilhan-27

Başvuru da bulunanlar ve özellikle kombi/klima hizmetini kullananlar bilgi verebilir mi rica etsem ? Ona göre ben de geçmeyi düşünüyorum.
    Hocam merhaba ben başvuruda bulundum. Bugün beni turkcell bayisinden aradılar. Detaylı bilgileri aktardılar ve sözleşme işlemlerini hallettik. Sözleşme 24 Ay süreli senede 1 kez hakkın oluyor. Geçiş işlemi tamamlandıktan sonra bakım hizmetinden yararlanıyorsun. Tavsiye ederim. Her yönden kazanç sağlıyorsun.
  • ufuk_aktan U kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Yalnız bu servis yanı kombi/klima Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde olan bir şey mi bundan emin değilim ?

• Evde 2 buzdolabı var, yazın klima da çalışır arada, kışın sabit 48-50, yazın ise 60 tl elektrik faturam, ev de 3+1

Mümkün yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    o zaman bizim evden biri kaçak hat çekmiş

Bir de makine vs çalıştırırken saatlere de dikkat ediyoruz ona rağmen böyle geliyor.

bu dediğin mümkün değil elde mi çamaşır bulaşık yıkıyorsun?

tek dolap klima o da arada açık. ocak elektrikli. 32 tv. tüm lambalar led. bulaşık mak. çamaşır mak. kurutma makinası haftada 2. hepsi A+

170/200 ortama fatura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 27 Haziran 2018; 1:58:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Bu konu daha önce vardı ama dh yönetimi sağolsun kaldırdı. 3 ayrı tarifesi var aslında. Biri yüzde 5 indirimli elektrik satıyor, diğeri kombi ve klima bakımını ücretsiz yapıyor (aksigorta anlaşmasıydı yanlış hatırlamıyorsam) sonuncu ise micro ups hediye ediyor turkcell fiber gateway ve dağıtıcıya 8 saat kesintisiz güç verebilecek düzeyde.

Başvuru için bölgesel superonline bayii nize başvurmanız lazım (ulubey bilişim grup mesela.)

Düzeltme: bu konu 1 hafta sağ çıkarsa 7-10 gün sonra ulubey bilişimden detayları öğrenebilirim
    Yani hem %5 indirim hemde klima kombi bakım beraber değil mi?

şartlarda beraber yazıyor.

kombi klima bakımı hediye edilen aksigorta kapsamında bir hizmet.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Elektrik alışın kw saat değeri farklıdır. Ben de 160 civarı ödüyorum şuan.

Alıntıladığınız mesajıma istinaden, bana telefonda öyle anlattılar yahut ben öyle anladım. Önümüzdeki hafta dediğim üzere gidip öğreyim

• quote:

Orijinalden alıntı: enesilhan-27

Çok teşekkür ederim hocam. Yalnız bu servis yanı kombi/klima Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde olan bir şey mi bundan emin değilim ?
    bu bakım hizmetlerini zaten aksigorta'dan talep ediyorsun. Sigorta şirketlerinin zaten anlaşmış olduğu dev firmalar var işini çözeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

Yani hem %5 indirim hemde klima kombi bakım beraber değil mi?

şartlarda beraber yazıyor.

kombi klima bakımı hediye edilen aksigorta kapsamında bir hizmet.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle kardeşim 3 tarifesi mevcut
    * %5 indirimli elektrik
    * Micro UPS ile Kesintisiz İnternet
    * Verimlilik Kiti
    bunlardan herhangi birine başvurup geçtiğin zaman klima/kombi bakımı, asistans hizmetleri gibi birçok fırsattan ücretsiz yararlanabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: merol77

Aynen öyle kardeşim 3 tarifesi mevcut
    * %5 indirimli elektrik
    * Micro UPS ile Kesintisiz İnternet
    * Verimlilik Kiti
    bunlardan herhangi birine başvurup geçtiğin zaman klima/kombi bakımı, asistans hizmetleri gibi birçok fırsattan ücretsiz yararlanabiliyorsun

Alıntıları Göster
    aynen öyle ben yüzde 5 indirimli elektrik başvurusunda bulundum.

• hocam sizi alıntılamamistim ama fark etmez sonuçta aynı fatura miktarı geliyormuş. aklın yolu bir

• sioux kullanıcısına yanıt
    İnanın çamaşır makinem 1994, bulaşık makinem 1989 yılı üretimi, gayet de F hatta G sınıfı makineler hatta g'den aşağı h, i, m, p, s sınıfı filan olsa onlara konumlandıracağım, çamaşır makinemin en kısa programda 35 lt su tüketimi var

Son 1 seneye kadar faturaları arşivlerim, son bir kaç ayın fatura fotolarını yarın akşama yüklemeye çalışırım.

• 3'lü sistem elektronik sayaca geçiniz, faydalı.

• Bi beni aramadilar herhalde.

3 lü sistemden kastınız 3 zaman tarifeli elektronik sayaçsa o takılı zaten çoğu cihazı 10 dan sonra çalıştırıyorum.

• Bu tarifeleri iyi araştırmak gerekiyor. Pazarlık gerekebilir. Yoksa %1-%2 gibi komik rakamlarla karşılaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Bu tarifeleri iyi araştırmak gerekiyor. Pazarlık gerekebilir. Yoksa %1-%2 gibi komik rakamlarla karşılaşabilirsiniz.
    Şuanda %5 den fazla indirim veren firma yok zaten. Turkcell enerji en iyisi şuan
  • Aynen ondan bahsetmiştim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.