Şimdi Ara

Turkcell Enerji'den Ücretsiz Klima Bakım Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
4
Favori
2.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Senelik tüketimin yeteceğini düşünmüyorum şimdilik devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecis sonrasi guvence bedeli alan varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

gecis sonrasi guvence bedeli alan varmi
    Geçiş işlemim tamamlansın direk cevabını veririm hocam. Sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.
  • ufuk_aktan U kullanıcısına yanıt
    Bende salı günü evrakları imzaladım beklıyorum sizin onaylandımı acaba geri dönüş oluyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Bende salı günü evrakları imzaladım beklıyorum sizin onaylandımı acaba geri dönüş oluyor mu
    Hocam ay başından itibaren geçiyor yani sizin elektrik faturanız şuan kaçında kesiliyorsa önünüzdeki ayda o günden itibaren geçiş işleminiz yapılıyor. Yani aybaşı oluyor. Birde eski fatura borcunuzun olmaması gerekiyor galiba. Detaylı sorun bence arayıp bilgi alın. İmzaladım geçtim olayı yok yani biraz sürüyor çünkü ay ay elektrik faturası kesildiği için. Mevcut elektrik dağıtıcı firmanızdan direk çıkışınız sağlanamıyor belli bir tarihi beklemek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_aktan -- 12 Temmuz 2018; 12:46:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_aktan

Hocam ay başından itibaren geçiyor yani sizin elektrik faturanız şuan kaçında kesiliyorsa önünüzdeki ayda o günden itibaren geçiş işleminiz yapılıyor. Yani aybaşı oluyor. Birde eski fatura borcunuzun olmaması gerekiyor galiba. Detaylı sorun bence arayıp bilgi alın. İmzaladım geçtim olayı yok yani biraz sürüyor çünkü ay ay elektrik faturası kesildiği için. Mevcut elektrik dağıtıcı firmanızdan direk çıkışınız sağlanamıyor belli bir tarihi beklemek gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Anladim hocam konut policeside henuz gelmedi bana biraz amatorler gibi geldi bu konuda

• kullananlar memnunmu acaba, hangi seçenek daha avantajlı.
  • Galiba 3 seçenekten hangisini seçersek seçelim, hepsinde kombi veya klima temizliği var doğru mudur?
  • 12 aylık taahhüt yapıldığında, sadece kombi klima bakımı ve sigorta mevcut , %5 indirim ve Micro UPS kampanyası ise şu anda yokmuş.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.