Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kucukti Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
1.143
Cevap
75
Favori
57.028
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> turkcell e geçenler için-Turkcell 25₺ (4gb+500dk+1000sms)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      57 Mesaj
      21 Ocak 2018 21:31:10
      Iste size ozel 3 kod: W3Y9NT/TNFY3M/EPF3ZX Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

Mesela

TAVSIYE KATILIM W3Y9NT yazıp 2200 a yollayabilirsiniz

Bu sayede benim gibi öğrenci adamlara destek olursunuz

Ha bu arada dikkat edin faturasıza geçiyorsanız önce mesajı atıp sonra TL yüklemesi yapın yoksa ilk ay gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1037 Mesaj
      21 Ocak 2018 21:34:25
      Alakası yok tl yükledikten sonra mesajı yolladım hediye 1gb geldi

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      21 Ocak 2018 21:57:45
      hattım şuan vodafone,istanbulda yaşıyorum ve bu kampanyadan faydalanmak için bir avm'deki turkcell bayine gittim fakat kontörlü hat yok dediler.son 1-2 aydır kontörlü hat gelmiyor dediler şok oldum.çok saçma.bakalım başka bayilere de soracağım.

• Çavuş
      57 Mesaj
      21 Ocak 2018 22:29:47
      Turkcell ailesine hos geldiniz. Turkcell li arkadasinizin referansi ile 6 ay boyunca paketinize ek ayda 1GB hediye hakki kazandiniz. 6 ay boyunca 20TL ve ustu tutarda paket yuklediginiz aylarda ilk yuklediginiz paketinizle birlikte 1GB hediyeniz hattiniza yuklenecektir. B002

Bana gelmedi sadece bu mesaj geldi

|
      |

• Çavuş
      94 Mesaj
      21 Ocak 2018 22:50:04
      Arkadaşlar eko 3gb mı avantajlı yoksa genç fırsat 3gb mı ona göre hattı taşıyalım bi yardım lütfen

"Cahil ile sakın latife etme. Dili zehirli olduğundan gönlünü yaralar."Hazreti Ali (r.a)
    • Yüzbaşı
      953 Mesaj
      21 Ocak 2018 23:35:03
      Geçiş yaparken normal faturasıza geçtim.

Sonra eko 3Gb yazarak eko 3gb paketine geçtim.

|
      |

• Er
      12 Mesaj
      21 Ocak 2018 23:44:26
      quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

hattım şuan vodafone,istanbulda yaşıyorum ve bu kampanyadan faydalanmak için bir avm'deki turkcell bayine gittim fakat kontörlü hat yok dediler.son 1-2 aydır kontörlü hat gelmiyor dediler şok oldum.çok saçma.bakalım başka bayilere de soracağım.

faturasız hattı taşımak istemiyor bayiler. Bir kaç Turkcell e gidin. kesin geçirecek bir tane bulursunuz. faturasız süper tarifeye geçmek istiyorum deyin. faturalı daha avantajlı derler önemsemeyin. hat faturasıza taşındıktan sonra 2200 a 3GB EKO yazın tamamdır. Ayrıca bu kodu da 3NYCNP 2200 a yolla 1gb daha kazan.

• Yarbay
      2492 Mesaj
      22 Ocak 2018 02:17:06
      Buyurun arkadaşlar yeni aldım kodları. TAVSİYE KATILIM > KOD > 2200 GÖNDERİN.

Iste size ozel 3 kod: KWAKHC/EWXKME/HRMKEZ Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz. Detayli bilgiwww.turkcell.com.tr B002

|
      |

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 9 saat kadarı kaldı.
      22 Ocak 2018 03:20:45
      Bitiremeyeceğim kadar gb birikti,keşge hep devam etse de Turkcell kullansak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

UPS kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmıyorum
    • Yüzbaşı
      606 Mesaj
      22 Ocak 2018 07:41:30
      Gecisi baslattim ama vodafone bu ayki vergiyi kesti, simdi her ay vergi kesecekmi turkcell?

|
      |

[link=//forum.donanimhaber.com/sifir-maxi-cosi-axissfix-oto-koltugu--125500829
    • Çavuş
      62 Mesaj
      22 Ocak 2018 07:43:44
      Geçiş tamamlandiktan sonra salla kazan uygulamasindan ekstra hediyeler kazanabiliyor muyuz?

|
      |

• Teğmen
      243 Mesaj
      22 Ocak 2018 09:07:49
      Iste size ozel 3 kod: XAZEWF/RFXTCZ/7NEP7R Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.

|
      |

• Yarbay
      2373 Mesaj
      22 Ocak 2018 09:36:28
      2 haftadır bende 3 ad hatvar sadece birini turkcele taşıyabildim 2 hat için sürekli dosya uyuşmazlık diye mesaj geliyor 3 kere başvuru yaptım

|
      |

• Yarbay
      2492 Mesaj
      22 Ocak 2018 10:18:36
      Yani toplamda ayda 2 gb mı kazanılabilir ek olarak? O zaman niye 3 kod veriliyor? Ben başkasının referansla katıldım benim referansıda biri kullanmış sağolsun bana her ay ek 2 gb mı gelecek şimdi daha fazla kazanamam mı?

• Yarbay
      13918 Mesaj
      22 Ocak 2018 10:22:36
      Ben denedim linke tıklayın turkcell kendi demiş 1kez kazanırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2492 Mesaj
      22 Ocak 2018 10:26:22
      2 kazanabiliyor muyuz peki yoksa sadece 1 mi ben referansla geldim 1 fb. Geldi şimdi kodu biri kullanmış mesaj geldi ondan da gelmeyecekmi. + 1 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 22 Ocak 2018; 10:27:18 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      606 Mesaj
      22 Ocak 2018 10:47:46
      o nasıl oluyor hocam?
      |
      |

[link=//forum.donanimhaber.com/sifir-maxi-cosi-axissfix-oto-koltugu--125500829
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      22 Ocak 2018 12:18:47
      quote:

Orijinalden alıntı: almamorena54

quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

faturasız hattı taşımak istemiyor bayiler. Bir kaç Turkcell e gidin. kesin geçirecek bir tane bulursunuz. faturasız süper tarifeye geçmek istiyorum deyin. faturalı daha avantajlı derler önemsemeyin. hat faturasıza taşındıktan sonra 2200 a 3GB EKO yazın tamamdır. Ayrıca bu kodu da 3NYCNP 2200 a yolla 1gb daha kazan.

eyvallah hocam
      |
      |

• Yarbay
      11401 Mesaj
      22 Ocak 2018 13:56:08
      tavsiye ile gelince 6 ay 1gb hediye veriyor.
      tavsiye ile gelip başkasına tavsiye edince 6 ay 1gb daha veriyor.

konu başlığını 5gb olarak değiştirebilirsiniz.
      ben taşıyalı 2 ay oldu. eko 2gb vardı o zaman. 2 aydır normal paketlerimi 2 ye katlıyor.katlanan kampanyası ile.
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      22 Ocak 2018 14:34:11
      Taze Kodlar...

Iste size ozel 3 kod: 3XFNRM/ZZRTHN/RAPF39 Bu kodlari Turkcell'e davet etmek istediginiz 3 sevdiginiz ile paylasabilirsiniz. Davet ettiginiz yakininiz Turkcell'e gelip, bu kodlardan birini 2200'a gonderdiginde kampanya avantajiniz baslayacak. Hem size hem de Turkcell'e gelen yakininiza 6 ay boyunca aylik 1GB internet hediyemiz.
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.