Şimdi Ara

Türkcell'den Vodafone'ye Geçiş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarifem bitiyor ve süper zam getirmiş Turkcell. Vodafone denemek istiyorum sizce attan inip eşeğe binmiş gibi olur muyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlla ki hizmet kalitesinde farklılıkları olacak.

Faturasıza geç dene, olmadı geri dönersin.

• Turkcellin alternatifin Vodafone değildir, günümüzde tt dir, essege binme fln olmaz bunca yıl neden geçmemişim dersin sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 15 Mayıs 2020; 18:33:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çoğunlukla yaşadığınız bölge, çekim kalitesi, hizmet tercihleri, bütçe ... fanatik cevaplara aldırış etmeden hepsi üzerine düşünmek gerek... bu sorulara en iyi cevabı da siz verebilirsiniz. Benim yaşadığım bölgede en iyi hizmeti Turkcell veriyorken sabit internette en iyi hizmeti ise TTNET veriyor örneğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsgnera

çoğunlukla yaşadığınız bölge, çekim kalitesi, hizmet tercihleri, bütçe ... fanatik cevaplara aldırış etmeden hepsi üzerine düşünmek gerek... bu sorulara en iyi cevabı da siz verebilirsiniz. Benim yaşadığım bölgede en iyi hizmeti Turkcell veriyorken sabit internette en iyi hizmeti ise TTNET veriyor örneğin.
    Katılıyorum kesinlikle. Bölgenizde iyi çekiyorsa Vodafone tarife içeriği/fiyat açısından çok avantajlı bir seçenek bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsgnera

çoğunlukla yaşadığınız bölge, çekim kalitesi, hizmet tercihleri, bütçe ... fanatik cevaplara aldırış etmeden hepsi üzerine düşünmek gerek... bu sorulara en iyi cevabı da siz verebilirsiniz. Benim yaşadığım bölgede en iyi hizmeti Turkcell veriyorken sabit internette en iyi hizmeti ise TTNET veriyor örneğin.
    Kullanan arkadaşlara sordum memnunlar sorun yok dediler. Büyük ihtimalle geçiş yaparım

• Benim de taahhütüm bugün bitmiş. Normalde 43 ödüyorum şimdi 55 istediler kabul etmedim. İstanbul merkezde hiçbirinde çekim sorunu yaşamam herhalde.

• Turkcell'den Vodafone'a geçip sadece bir hafta dayanabildim. Şuan Pttcell kullanıyorum, çekim veya hız konusunda bir sıkıntısını görmedim.
  • Turkcell'den vodafone'a geçtim hiç memnun değilim tekrar turkcell'e geçicem bence hiç uğraşma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende Turkcellden vodafone geçtim çok memnunum.
  • Ben de turkcell kullanıyorum ve tarife haziran 19 itibariyle sona eriyor. Vodafone geçmek istiyorum, lakin online özel ilk 3 ay indirimli sonraki 12 ay standart ücret diyor ve beni 15 ay zorunlu taahhüt yapmaya zorluyor. Tabi bu faturalı hat için geçerli. Şimdi ben 15 ay taahhüt yapmak istemiyorum. Bayiye gidip oradan mı başvuru yapmam gerekiyor?

• hocam iyi günler vodafone saha personeliyim; arzu ederseniz size vodafone dair yardımcı olmak isterim.
  • vodafoncu V kullanıcısına yanıt
    Vodafone 15 ay taahhüt olayı canımı sıktı. Zira 12 ay taahhüt varken neden 15 ay taahhüt yapayım ki?

• Senelerin Turkcellisi olarak 09-06 da bitecek hattımı dün gece online Vodafone başvuru yaptım.

Uyumlu 7 paketine başvurdum.

Biraz önce eve geldi arkadaş. Adıma kayıtlı bir fatura ve kimliği istedi 2 gün içinde geçermiş.
    Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Vodafone 15 ay taahhüt olayı canımı sıktı. Zira 12 ay taahhüt varken neden 15 ay taahhüt yapayım ki?
    15 ay taahhüt değil bu. İsterseniz ilk 3 ay içerisinde başka operatöre ceza ödemeden geçebilirsiniz. Üçüncü aydan sonra 12 aylık taahhüt başlıyor o kadar. Ben de uyumlu 7 tarifesine geçtim. Bölgemde şimdilik sıkıntı yaşamıyorum. Önümüzdeki ay 3. Aya girmiş olacağım ve eğer sıkıntı çıkmazsa gönül rahatlığıyla taahhütü kendi isteğimle vermiş olacağım. Yok eğer memnun kalmazsam hemen değişiklik yaparım.

• Siigle kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi için teşekkürler. Deneme süresi gibi bir şey demek o üç ay. Ben de denerim sıkıntı yaşamaz isem taahhütlü veririm o halde. Teşekkürler

• serghat kullanıcısına yanıt
    Ben Beşiktaş Ortaköy'de oturuyorum, işyerim Beyoğlu İstiklal'de ama ben hafta içi her gün Unkapanı-Cibali tarafına gidiyorum.

Genelde merkezi yerlerde sorun yaşamazsın.

Unkapanı-Cibali tarafında ara sokaklara girdiğinde Turkcell çuvallayabiliyor. Sanırım Turkcell'in baz istasyonu Unkapanı köprüsünde galiba..

Ortaköy'de elektrik kesildiğinde arıza kaydı için 186'yı aradığımda Vodafone ve Türk Telekom AYEDAŞ'a (Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.) bağlanıyor. Turkcell hattım ise konumlandırma konusunda daha başarılı olduğu için CK BEDAŞ şirketine bağlanıyor.

Eminönü-Kadıköy hattından başlayıp Sarıyer-Beykoz hattına kadar olan Boğaz Hattında telefonlar diğer yakadan çekiyor. Yani Avrupa yakasındaysan telefonun Anadolu yakasından, Anadolu yakasındaysan telefonun Avrupa yakasından çekiyor, üstteki örnekte verdiğim gibi..
  • Paketleri daha uygun zaten bayram ve depremlerde hepsi birden çöküyor onun için kaybedicek birşey yok

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    İkisini de dene tarafını seç tek bir kötü yan var eğer sürekli kontör yüklemiyorsan etrafındakilerde Turkcell li ise ödemeli atamıyorsun

• Bundan 1 sene önce geçtim türkcelden Vodafone ve önermiyorum ya internetim nedense çekmiyor paketlerim bitiyor kendi kendine yeni alıyor faturalı olmak da ayrı bir kötü 300 den aşşa faturam gelmiyor ya işin kötü tarafı tamam faturam geliyor da bari internet çeksin be çok zalımsın be Vodafone

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.