Şimdi Ara

Turkcell'den tarifelere yüzde 1.7 ZAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Diger operatorlar nasıl indirim yapıcaz diye kasarken turkcell zam yapıyor ilgili link aşada.Ne zamana kadar gidecek böle bakalım.
    http://www.ntv.com.tr/news/296767.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -23- -- 19 Kasım 2004, 13:37:54 >

• neyse bunada alışırız
  • yuzde 1.7 ıyı en azından.dua edınde yuzde 5 fılan yapmadı.
  • Turkcell çıldırdı herhalde. Bende turkcelli iptal ettirsem mi diye düşünüyorum bu ay o kadar konuşmama rağmen faturam yüklü geldi.
  • artık Turkcell devrini kapatıyorum yeter artık yaw
  • turkcell devrini çoktan kapadım yaşasın ceppartne® turkcell bitti okeye dönüo
  • walla avea 4 ever derim
  • TRTCELL kendi kutusunu kaziyo .....Ya da sirkete iflas werdirticekler onun icin urasiolar...
  • -Telsim faturalıyı uzan zamanı 2 ay kullandım ve yaptıkları düzenbazlıklar nedeniyle iptal ettirdim
    -Turkcell'i faturalıyı 1 sene kullandım,iyidi ama az konuşmama karşın çok garip mevlalı faturalar geliyordu bu yüzden iptal ettirdim.

Şuan Temmuzdan beri Avea faturalı kullanıyorum ve çok mutluyum.Bazen çekmesede bugüne kadar Bayram günü dışında asla sinirimi bozmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: slayerxp

neyse bunada alışırız

Aynen.....
  • eywallah turkcell sen olmasan kim kazıklayacak bizi. ulan batarsınız inşallah....
  • yapmayın şimdi reklamları super şimdi televizyonda karpuzlu marpuzlu.

karpuz kim oluyor, onu anlamadık hadi neyse

KESMECE BUNNAAR

• he yaw bu ne iş böyle biz böyle oldukça yaparlar....
  • fazla bir artış yok iletişimde ufak bir arttırımda hemen yaygara koparmayın kolaysa benzin ve gıda maddelerinde yapılan zamlara itiraz edin türkcell in yaptıgı çerez bile sayılmaz yok halada yaygara yapacaksanız hattınızı değiştirin ne namkör insanlar var yahu adamlar türkiyede en büyük iletişim şirketi ve yaptıgı o kadar hizmetlerden sonra ufak bir zamda tepkinizi belirtmekten kaçınmıyorsunuz yazık
  • Yahu bırak kardeşim türkcell dediğin şirket parayı amuduyla götürüyor zaten daha ne zammı? hangi giderine zam gelmiş ki zam yapıyor.sadece iliğimizi kemiğimizi sömürüyor.
  • onlar bizim turkcellden vazgecebileceğimizi anlasanlar ve cok vazgecen gorseler kendilerine ceki duzen verirler ama
    zaten duzen duzenin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanak

onlar bizim turkcellden vazgecebileceğimizi anlasanlar ve cok vazgecen gorseler kendilerine ceki duzen verirler ama
    zaten duzen duzenin.

işte bu toplumsal tepkide sıfırız...Hatırlayın coca cola zam yaptı diye amerikada aileler cola alamını durdurdular stoklar şişince ve aileler direnince fiatlar eskisinden de aşagıya indi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakka -- 20 Kasım 2004, 10:49:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.