Şimdi Ara

Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
2
Favori
16.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla 2018 eylüle kadar Vodafone 50 tl veriyordum 10gb için, yedek bir hattım vardı turkcelle taşıdım, faturasız ve hiç paket yapmadım başlarda buna rağmen 20gb altında kullanmadım, 20gb benim için hayal gibi bir şey tabi o zamandan beri her ay kullanımımın ekran görüntüsünü alıyorum oha ne çok kullandım diye sonra gollercepteye para harcamaya başladım biraz, hediye yarışı falan derken kullanımım oldu 30 40gb. Vodafone hattı da geçirdim taahhüt bitince hemen turkcelle, yine paketsiz kullandım uzun süre, şimdi 25 TL faturalıdayım. her ay 30 40 gb kullanıyorum.

özet: Turkcellden sayesinde mobil internetin tadını çıkarır oldum, hem de ucuza. memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hiZmetlerı bile kalıte turkcelin. Otekılerı ara da gör. Gardas napıyon der enseye tokat bilmem nereye parmak atarlar.

Turkcell adamdır net

• Uzun yıllardır ana hat Turkcell kullanıyorum. Genel olarak hizmetlerinden büyük hiç şikayetim olmadı.

Olumsuz olarak gözlemlediğim bir kaç hadise var tabii ki. Teknoloji sonuçta.

• Web Mağazasında tercih edilen kargo şirketi muhtemelen Türkiye’nin en kötüsüdür. İki defa ürün sipariş ettim ikisiyle de oldukça uğraştım. Klasik eve geldik bulamadık yalanı yanı sıra ürün daha şehre bile gelmemişti. Şehir dediysem ANKARA hani başkent olan :))

• Bu bayramda Tuz Gölü / Şereflikoçhisar’a gittim. Tuz Gölü ile İrfanlı Barajının tam ortasında olan köyde HİÇ çekmiyor. Fakat Turkcell genelde böyle. Afyonkarahisar da köylerde yine yoktu son gittiğimde.

• Son olarak Türkiye’de ADSL hala vasat fakat TTNETten Superonline’a dönmüş biri olarak bana bina içi kabloyu değiştirtmeleri, günlerce telefonda modem resetlemeleri ve sonunda “iptal tehtidim” üzerine sihirli değnek değmişcesine sorunların yok olduğu bir internet servisi bu “marka” için oldukça yakışıksız.

İkinci hattım olan Vodafone Red Sınırsız tarifesini 169 TL’ye iPad de kullanıyorum. Data hattı bile değil. Ve köylerde Vodafone var ilginç bir şekilde. Fakat Vodafone kullanırken bir eliniz sürekli uygulamada olmalı ki “yanlış güncel tutar sürprizi olmasın”

Sonuç olarak Turkcell dev paket bilmem ne yerine al sana sınırsız 200 TL dese piyasada rakip kalmazdı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Evimin içi Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü

• Ne yapın edin interneti, dakikayı falan tüketmeyin. Anında 24 tlye sizin onayınız olmadan 1 gb internet veriyor. Kaliteye bak! Onayınız olmadan size geçiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdal Baggal

Ne yapın edin interneti, dakikayı falan tüketmeyin. Anında 24 tlye sizin onayınız olmadan 1 gb internet veriyor. Kaliteye bak! Onayınız olmadan size geçiriyorlar
    Öyle demeyelim, kim bu devirde 1 GB internet verir kolay kolay, verdiğine şükredin, Allah razı olsun Turkcell den, başımızdan eksik etmesin amin

• Erdal Baggal kullanıcısına yanıt
    Bunu biz düşünüyoruz sen kendine bu kadar dert etme dostum. Parası neyse veririz alırız paketimizi. Biz sizin kadar dert etmiyoruz rahat ol 😀

• Erdal Baggal kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'da 12 TL 500mb

Ayrıca asım koruma paketi yok

Al 9 TL'ye akıllı fatura keyfine bak

Türkcell den Memnun Olanlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 5 Ağustos 2020; 11:44:14 >

• Aslında yanlış yapıyor Turkcell. Aşım içim 1kb 1tl yapacak. Şişecek faturalar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlatma yahu 21 TL bakiyemi 1,96 mb için 0'a indirmişti

• Hadi Ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazık ki o tarihten beridir Türk Telekom firmasına asla bulaşmıyorum 1 aylık 3gb 750 dk parasını 1,96 mb internete kestiler

Ki zaten mobil veriyi açıp kapattım sadece o kadar hızı nasıl buldu bende anlamadım Speedtest'e gelince 1mbit geçmiyor hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 5 Ağustos 2020; 13:2:29 >
  • türkcell öğle vakti ev içinde
    Türkcell den Memnun Olanlar KulübüTürkcell den Memnun Olanlar Kulübü

türk telekom evde ancak 2 - 3 çizgi 2G EDGE var
    alalımmı şimdi türk telekomdan 45 liraya 20gb internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 5 Ağustos 2020; 13:51:5 >

• 39 liraya 10 GB 1000 dk 1000 SMS kullanıyorum. Ek olarak aldığım hizmetler ;

•Bip hediye yarışı haftalık 5 GB
    •Bip "bip yıldızları" günlük 1 GB (her hafta yenilenir.)
    •Bip "bip kim 1 GB ister ve bil Kazan 1 GB günlük (pcde googleyi açıp yapıyorum iş yerinde
    •Sen yap diye kampanyası günlük 1 GB
    • Bizce uygulamasi ile 3 günlük 3 GB kazanma hakkım var.
    • Gnc yumurta çatlat salla kazan gelen hakları saymıyorum bile.

Şimdi bazı verdiği internetleri saatlik veriyor kimisine göre bu yaramıyor ama bana çok yarıyor hele ki youtube premium ve Netflix gibi uygulamalarda izlemek istediğim şeyleri köşeye not edip saatlik internetle çok rahat hallediyorum.

Velhasıl kelam 39 liraya 1000 dk +1000sms +10 GB ana internet +25 GB hediye yarışı (5 GB fazladan yazma geregim TL yuklendiginde ikiye katlıyor.) Günlük internet vs aylık 45 GB internetim banko minimum . Daha bir çok uygulama internetide yazmadım supriz nokta goller cepte vs..

39 liraya hangi operatör hem bu kadar kaliteli hem bu kadar çok internet verme şansı sunuyor . 39 liraya çok diyip diğer operatorlerde 29 liraya sürünen çok arkadaşım var maalesef ve bunlar günlük 18.5 TL sigaraya veriyor :)

Velhasıl kelam ben mennunum Allah başımızdan eksik etmesin.

• Yeni gelenlere hocam

• Eskilerde olmuyormu , keşke herkese açılsa 🙄

• 25 TL'ye 3gb alıp 10gb da 29 verip alsak 55 TL'ye 13 GB yapıyor.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim Turbo fırsat paketi herkese çıkmıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.