Şimdi Ara

Turkcell den bimcell e geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
24.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba turkcelliyim ama konuşma falan yapamıyorum hep -8 şimdi bimcellin uygun olduğunu gördüm geçmeyi düşündüm( 15 TL ye 1 GB internet ve 500 dk gibi şeyler vardı) bimcell ın çekim kalitesi nasıldır? İstanbul Bağcılarda oturuyorum birde geçiş için para vermem gerekir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulunduğuz yerde avea çekiyorsa bimcell de çeker. Numara taşıma bedava.

• Yürüyen Ölü kullanıcısına yanıt
    Yani normal sim kartını kullanmaya devam edecekmiyim? Yada numaram değişirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hozeis.

Yani normal sim kartını kullanmaya devam edecekmiyim? Yada numaram değişirmi?

Numara taşıdığın için numaran aynı kalır. Sana kullanman için başka sim kartı verirler.

• Hozeis. kullanıcısına yanıt
    hat senin adına kayitliysa kimlik fotokopini alıp bim mağazasına git hocam. Orada durak dolduracaklar sana YENI SIM kart verecekler. 4 6 gün içinde sana mesaj gelecek bu saatte hattın taşınacak diye o mesaja göre turkcell hattı çıkarıp yeni hattı takacaksın telefonuna. Ayrıca 9 gün daha bekleyip ondan sonra başvuru yap. 1 yıllık telsiz kullanım ücretini ödeme. Turkcell sarı kutu puanlarını da harcamayı unutma.

• Taşınma sürecinde hattı kullanabilecek miyim?Birde verilen sim kartına para ödeyecekmiyim?

• quote:

Taşınma sürecinde hattı kullanabilecek miyim?Birde verilen sim kartına para ödeyecekmiyim?

Kullanabileceksin.
    Sim kart ücretsiz. Hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.
  • Hat taşınırken 15 dakika kadar ulaşılamaz oluyorsun o kadar sonrasında yeni sim kartı takıyorsun zaten.
  • quote:

Taşınma sürecinde hattı kullanabilecek miyim?Birde verilen sim kartına para ödeyecekmiyim?

evet dostum . hattın tasınana kadar kullanıma kapanmaz . turkcell olarak kullanırsın. yenı operatöre geçiş anlık olur zamanı saatı gelınce hemen yenı sım kartı tak bu kadar. sim kart ucretsız verırler. sadece kımlık fotokopinle git.
  • Şuan -8 im bimcell e geçince de -8 mi olacağım?

hayır 0 tl den başlayacak bakiyen. O turkcell de kaldı. Herhangi sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tarifelere bakınca vodafone daha avantajlı geldi vodafone a geçmek için sadece kimlik fotokopisi yeterli olurmu?
    Bu arada hat benim adına değil babamın adına imza falan gerekirmi?

26 yaş altı isen baban ile beraber gidip freezone kullanıcı tanımlama işlemini yaptır hocam. Değilsen de baban birgün gitsin vodafone bayisine senin numarayı söyleyip taşıma işlemini baslatsin. Sana da sim kartını versin. Aynı şekilde 4 6 gün içinde mesajın gelir. Vodafone da hat 1 tl hediye bakiye ile açılıyor.

• Freezone ne işe yarıyor? İlla ki bayide mi olması gerekiyor tanımlamanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hozeis. -- 23 Aralık 2015; 22:07:00 >
    vodafone gençlik kulübü. Kampanyaları tarifeleri var bu kulübe özgü. 26 yaş altı olmak gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.