Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamen görmemişlik. Ben forum üzerinden tekini 80 tlye sattım daha ürün gelmeden, ürünler gelsin diğerini de ilana koyucam eğer burada yazılanlar gibiyse ürünün kalitesi her türlü 80 eder zaten orjinalinin yarı fiyatına satıyorum

Bence 2 kulaklık arasında da çok bi fark yok bunlar zaten bluetooth kulaklıkta giriş seviyesi olan ürünler değil mi? Eğer bunlar orta üst seviye ürünler nfc özelliği yada gürültü azaltıcı özellikleri falan neden yok? Veya batarya süreleri bakıyorum biri 9 saat öbürü 18 saat e bendeki 33 saat? Bunlar mı kaliteli ürünler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Turkcell arayıp ks isterseniz uzun bir süre beklemeniz gerekir deyip philips vermek istedi ks de ısrarcı olanlarada 2 gün sonra kulaklığı yolladı philips alanlar hala bekliyor buda turkcellin elinde ks olduğu halde philips vermeye çalıştığının kanıtı peki bunu neden yaptılar?

Neden yaptıklarını söyleyeyim ellerinde yeterli stok yoktu temini de zordu bunlara ikna edebildiklerini Philips e ikna etmeleri talimatı verildi. Su sidik yaristirma işinden vazgeçin. Daha öncesinde gördünüz mu bilmiyorum ama 79 TL ye tek olarak ks satılıyordu neden yüzüne bakmasınız? Memnunsaniz içiniz rahatsa daha ne ?bedavadan aldık işte ks alanlarda Philips alanlarda...

Ben yazacaktım sen yazmışsın.Bunu anlayabilmek çok zor olmasa gerek.
    Kocaman kocaman adamların kulaklık için birbirine girmesi ne kadar tuhaf.
    Hiç mi başka bir derdiniz yok?

Kocaman adam?

8 yaşındayım ve 8 e gidiyorum.

Durum bence stokla ilgili değil.

• Kitsound ses kalitesi iyi fakat konuşmada karşıya ses kısık gidiyor. Dün bunu teyit ettim. Bu noktada bakalım philips ne durumda.
    Ses kalitesi olarak 2sinin birbirinden çok farklı olduğunu sanmıyorum. Farklı noktalarda birbirlerine göre avanajları olabilir.

Mesela;
    kitsound'un pil süresi daha iyi
    Philips daha hafif
    Philips'in mikrofonu veya telefon görüşmesi daha iyi mi?

Tasarım konusuna girmiyoruz göreceli kavram olduğundan.

İhtiyaca göre sonradan alacak arkadaşlar bunlara göre alabilir.
  • Şimdi mesaj geldi kargoya verildi diye philips için
  • Philipsin beyaz olan modeli Amazon Fransa'da 50 euro fiyatla satılıyor. Yorumlar ise çok olumlu.Keşke bir an önce gelse. Ben işyerinden arkadaşıma ortak olalım mı diyerek satın almıştım. 40 liraya kendisine vereceğim. Yanında 16 gb flash bellek ve sarı kutu indirimiyle 79 lira ödemiştim zaten. 39 liraya 50 euroluk kulaklık ve 16 flash bellek satın aldım daha ne isteyeyim.https://www.amazon.fr/Philips-Ultrlite-SHB4405WT-Bluetooth-Ultral%C3%A9ger/dp/B01LY5RLLO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellhot -- 18 Mayıs 2017; 15:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumuut

Hatta arac takimindan piller uygulamasini eklerseniz kulakligin pilini yuzde seklinde görebilirsiniz

Uygulama'nın tam adını verebilir misin. İphone için değilmi bu uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

Şimdi mesaj geldi kargoya verildi diye philips için

Aynen bana da mail geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce igc müşteri hizmetleriyle konuştum. Yarın tatil olduğu için bugün araç çıkışı olmayacak dedi. Pazartesi çıkar salı ya da çarşamba günü elinize ulaşır dedi.
  • Bana mail geldi kargoya verildi diyede kitsound gözüküyo philips gelcekti normalde philips alanlara nasıl bi mail geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkozino

Bana mail geldi kargoya verildi diyede kitsound gözüküyo philips gelcekti normalde philips alanlara nasıl bi mail geldi

Bana da aynısı geldi ama fatura philips olarak kesildi,o yüzden philips gelmesi lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya devam ediyormu?

• Aynen bende faturayı şimdi gördüm teşekkürler
  • Uygun fiyata İstanbul içi elden alabilirim. PM

• redloves kullanıcısına yanıt
    Aynen iphone en soldaki hava durumu tarih gün vs yazan ekranjn altinda arac takımı ekle simgesi var tiklayin piller adi altinda bir eklenti var ekleyin onu görebilirsiniz pil durumunu.

• Kulaklık geldi fakat çinden 6$a aldığım küçük kulaklık ses kalitesi olarak daha iyi benim pek hoşuma gitmedi kulağımıda ısıttı
  • İzmir içinden kitsound isteyen varsa ulaşabilir. Kutusunda açılmamış olarak duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KitSound kulaklıklarım geldi bugün. Müzik dinlerken ses kalitesi güzel. Bass kalitesi çok çok süper değil ama bayağı iyi
    Görüşme sırasında ses karşı tarafa az gidiyor. Daha doğrusu ses uzaktan geliyormuş.
    Kız arkadaşımla normal konuşabildik ama müşteri hizmetlerini aradığımda kadın sesimi çok zor aldığını ifade etti
    F/P olarak gayet başarılı. Hatta 40 TL'ye awesome

@blackcurse haber verdiğin için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadima -- 18 Mayıs 2017; 16:34:8 >

• Ses kalitesi pek hoşuma gitmedi kulağımıda ısıttı

• 80 tlye satabilirm arkadaşlar birini almak isteyen pm atabilir alıcı ödemeli kargolarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumuut

Aynen iphone en soldaki hava durumu tarih gün vs yazan ekranjn altinda arac takımı ekle simgesi var tiklayin piller adi altinda bir eklenti var ekleyin onu görebilirsiniz pil durumunu.

iphone 5s var bende söylediğiniz araç takımını göremedim. Henüz kulaklık elime ulaşmadı sanırım bluetooth bağlantısı kurduktan sonra ortaya çıkıyor herhalde. akşam aksilik olmazsa kulaklıktan bir deneyeyim. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.