Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
28
Favori
129.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stok durumu ile iglili yalan söylemelerinden ötürü şikayetvar ve kendi sosyal medyalarından yazdım bugün dönüş yaptılar philips kulaklığım kargoya verildikten sonra kadın inatla hala stok olmadığını söyledi söylediğine göre stok yokmuş ama siparişini iptal edenler vs olunca onları kitsound bekleyenlere göndermişler ve bana hala inatla en az 4 hafta bekleyeceğimi söylediler eğer phlips den vazgeçip kitsound istersem.cidden baydım uğraşmıyorum artık phlips gelsin kargoya verilmiş zaten.
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Aralarında büyük bir fark olacağını düşünmüyorum. Bu sebepten dolayı kafayı takacak bir durum yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Ios 10 olması gerekiyor baglantidan sonra otomatik çıkar belki

• arkadaşlar beni 3 kere aradılar açamadım , 2 gündür aramadılar kargo hareketi filan yok , fatura filanda gelmemiş ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: LorduSs

arkadaşlar beni 3 kere aradılar açamadım , 2 gündür aramadılar kargo hareketi filan yok , fatura filanda gelmemiş ne yapmalıyım

Ulaşmaya çalış dostum onayını almak için arıyorlar.
  • kitsound internet kafe kulakligina benziyor yanlardan metal falan 😅

• Haber veren arkadaşa kocaman teşekkürler , sarı kutu ile aldım 2 adet olarak geldi şu an açtım kullanıyorum
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 kere kulaklığı kötülemeniz ve 6 dolarlık ürün daha iyi demeniz sanki ks kulaklığın piyasasını düşürmek için kasıtlı demişsiniz gibi geldi.
  • Bana e faturada philips gözüküyor ancak turkcellin siparişlerin bölümünde sorgulattiğımda bir de bana gelen mailde kitsound kargoya çıkmış gözüküyor.Bu nasıl oluyor acaba iki markadan da mi geliyor anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: 450

Bana e faturada philips gözüküyor ancak turkcellin siparişlerin bölümünde sorgulattiğımda bir de bana gelen mailde kitsound kargoya çıkmış gözüküyor.Bu nasıl oluyor acaba iki markadan da mi geliyor anlamadim

Keşke öyle olsaydı usta ama siparişi kitsound olarak verdiğimiz için sistemlerinden değiştirememiş olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 18 Mayıs 2017; 17:41:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    Ulan ne adamsınız ya. Her şeyde bir art niyet arıyorsunuz. Kulaklık kötü işte kabullenin.
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Hadi be neyse bir iki dakika düşünmek iyiydi eyw usta haber verdiğin icin

• Kulaklık kötü diyenler 40 tlye satmamız için yalvarıyor
  • Millete 1 rose gold 1 gümüş yollasın bize 2 gümüş

Bir de 40 gün diyordu şerefsizler

• carter kullanıcısına yanıt
    ses kalitesi vs ile bir derdim yok zaten hocam evde bilgisayarda dışardada telefonla kullanırım diyordum sırf beyaz olduğu için dışarda kullanmıcam tek sıkıntı bu bide stok konusunda türkcell in yalan söylemiş olması rahatsız edici birşey.
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    O da onların ayıbı, artık iş işten geçti hocam. Açıkçası beyaz olması haricinde Philips geldiğinden memnunum.

• Geldi iki tane KS Manhattan.

iPhone anında gördü. Eski Nokia'larda denedim, ikisi gördü biri görmedi. Sesli görüşme uygulamaları ve telefon görüşmesi için kullanışlı.

Çok eski bluetooth aparatı PC'den görmedi. PC'den kullanmak için f/p oranı iyi bir bluetooth dongle tavsiyesine ihtiyacım olduğunu düşünmeye başladım.
  • Beni aradıklarında philipsi onaylamıştım

Şimdi maile fatura geldi ks görünüyor

Sanırım sistemden siparişleri değiştirmemişler

Ama garanti durumunda faturayı istediklerinde ne yapacağız 😱

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankapyapar

Beni aradıklarında philipsi onaylamıştım

Şimdi maile fatura geldi ks görünüyor

Sanırım sistemden siparişleri değiştirmemişler

Ama garanti durumunda faturayı istediklerinde ne yapacağız 😱

usta fatura mı sipariş/kargo bilgisi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 18 Mayıs 2017; 18:57:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimisi beğenir kimisi beğenmez yahu amma uzattınız. Kendi görüşünüzü millete kabul ettirme çabası da ne?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.