Şimdi Ara

Türkcell çıkışlı 14 ay garantili 6s plus 2500 fiyatı uygunmudur pahalımıdır bugün almayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkcell çıkışlı 14 ay garantili 6s plus 2500 fiyatı uygunmu bugün alacam hayırlısı ise

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 64 veya 128 ise evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

64 veya 128 ise evet.

(Vatandan 2 sene önce 2 yıl garantili alınıp;)

Garantisi bitmiş, çok temiz, kutulu ve full aksesuarlı (düz) iPhone 6 64 gb ı 1600 TL ye saydılar, uygun mudur?
  • Mobidik kullanıcısına yanıt
    Normal hocam 7 serisi cıkmısken 6 yı 2 bin bandına satamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Forumda sorsam kimse fiyat tavsiyesi vermiyor ki. Ölücü ikinci elciler zaten en fazla 1650 diyordu.

Fiyat tavsiyesi alacak net bir bölüm yok zaten forumda.

Garantisi bitmişti. Piyasasını bilmiyordum. Bak mesela sen de nasıl şöyle diyorsun ama demiyorsun ki 2000 ederdi o.

Sorunca yorum yapan oluyor net bir rakam veren olmuyor maalesef. 200 lira fazlaya alıcısını bulunca satarım diye aklımdan geçse de, alıcılar da çok yoğun sabır törpülüyorlar, eski deneyimlerimden biliyorum. Bir de adam istersen götür kendin sat deyince birkaç defa, kafamda dedim, uğraşması zor iş o.

6s fiyatını aşağı çekerlerse hiç satamam 6 yı diye 14 ünde ilk satışa çıktığı gece telekomun önünden geçerken heves edip 7 alınca verdim o fiyata. Ama forumda bir bölüm olsa sorunca 2000 eder o diyen olsa, en kötü 1900 ya da olmadı 1800 e satarım diye düşünür vermezdim oraya. Ama forumda soracak olsam, kaynımın görümcesi şuradan şu fiyata şu özelliklisini almıştı türü yorum gelir.

• aynen haklisin dostum.anca yorum yapiyorlar ....

• Avrupa cihazı 1 ay tr garantisi kalmış 6s plus 64 sıfır ayarında cihazı dün 2400 e verdim

• Mobidik kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz ne kadar temiz olursa olsun 2 senelik kullanımdan sonra batarya ölmeye başlar. Sonra başınız ağrımasın

• 6s plus 128 gb 12 aylık aos tan aldım. Spigen tough armor kılıf ile kullandım. Kulaklığını dahi açmadım. 2800 dedim fiyata herkes pahalı dedi :) elimde kaldı şu an bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.