Şimdi Ara

TURKCELL BAYİLERİNDEN HARAÇ İSTİYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkcell yerli otomobili bizden aldığı 30 binle yapacak el mahkum mecbur vericez
  • Turkcell bu camianın en eskisi. Mahallenin kabadayısı. :D Elbette ortamı haraca bağlayacak. :D
  • Bizim insanlarımızdada suç inatlan pahalı hiçbir avantajı olmayan operatörü kullanıyor.
  • Mobidik kullanıcısına yanıt

Bağladı bile, 35-30 ne tutturursa alıyor valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Bizim insanlarımızdada suç inatlan pahalı hiçbir avantajı olmayan operatörü kullanıyor.

tek seçim kriteri, paket, gb mıdır arkadaş. o zaman 1 kilo 15 liralık beyaz peynir alabilecekken 250 gram kaliteli tulum peyniri almasın hiç kimse.

çekim gücü, bağlantı kalitesi, stabilitr, kapsama alanı, hız, konuşma kalitesi, servisler bunların hiç mi artı değeri yok seçim yaparken olaya sadece gb olarak bakmak, 1 kilo bonfileyle fiyatına 3 kilo kıyma almak la eşdeğer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4hill kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı çekim kalitesi bağlantı kalitesi hepsinin aynı neredeyse en azından büyükşehirlerde gıdım kadar kotaylan bağlantı kalitesinin pekte önemi yok.
  • Bayiileri kapatın o zaman başka operatör bayiiliği alın

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hill

quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Bizim insanlarımızdada suç inatlan pahalı hiçbir avantajı olmayan operatörü kullanıyor.

tek seçim kriteri, paket, gb mıdır arkadaş. o zaman 1 kilo 15 liralık beyaz peynir alabilecekken 250 gram kaliteli tulum peyniri almasın hiç kimse.

çekim gücü, bağlantı kalitesi, stabilitr, kapsama alanı, hız, konuşma kalitesi, servisler bunların hiç mi artı değeri yok seçim yaparken olaya sadece gb olarak bakmak, 1 kilo bonfileyle fiyatına 3 kilo kıyma almak la eşdeğer.

Yav arkadaş aşşağı yukarı 3-4 senedir Vodafone kullanıyorum bi kere çekmediğini internetinin kastığını görmedim mağrada mı yaşıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.