Şimdi Ara

TURKCELL 5S YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar turkcellden 5s almak istiyorum internet sitesinde gördüm 111 liraya 24 da ödüyerek alınabiliyor sanırsam yanında 250mb internet veriyor diyer seçenekte 2150 lira tek çekim benim okadar nakit param yok sizce 500 lira küsür fazla verip 24 ayda taksitle ödemek daha avantajlımıdır ? birde turkcell den bu telefonu alsam başka vodafone veya avea kartımla kullana bilirmiyim ve bu telefon apple garantilimi acaba yardım ederseniz çok sevinirim.

• Almayın gözünü seveyim , +500 tl 24 ayda olsa az para değil.Madem aylık o kadar verebiliyorsunuz atın kenara 1-1.5 sene idare edip yeni çıkan modeli alırsınız.Tek istediğim şu kan emicilere para kaptırmayın

Edit:Sorunada cevap vereyim , başka hatlarla kullanabilirsin ve bildiğim kadarıyla Apple Store'a götürebilirsiniz(yinede alacaksanız kesinleştirmek için sorun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 7 Eylül 2014; 1:22:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği gibi almayın,24 ay bir operatöre mahkum oluyorsunuz,Turkcell'in bütün fiyat değişikliklerinr boyun eğiyorsunuz,
    ille de alacam derseniz biraz bekleyip,
    yeni model iphone 6 alın,o da 2-3 gün içinde tanıtılır,safir ekran olacak ve ekran büyüyecek,onu alın derim,
    aynı zamanda da Apple gatantilidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de telefonlar operatör kilitli satılamıyor. Servis konusunda Genpa, Apple vb. istediğinize götürürsünüz.
    24 ay taksitle operatöre bağlanmak ve fazladan para vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum.
    Ayrıca dünkü haberlerde vardı, BDDK önümüzdeki ay kişinin gelirine göre taksitli cep telefonu alabilmesini sağlayacak bir düzenleme yapacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Türkiye'de telefonlar operatör kilitli satılamıyor. Servis konusunda Genpa, Apple vb. istediğinize götürürsünüz.
    24 ay taksitle operatöre bağlanmak ve fazladan para vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum.
    Ayrıca dünkü haberlerde vardı, BDDK önümüzdeki ay kişinin gelirine göre taksitli cep telefonu alabilmesini sağlayacak bir düzenleme yapacakmış.

ozaman 1 ay daha beklemek daha mantıklı :) teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.