Şimdi Ara

TURKCELL 5 GB 5 TL GÜNLÜK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Türkcell dijital operatör uygulamasında.
    Edit. Günlükmüş işine yarayan olur belki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 10 Mayıs 2020; 15:37:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• günlük.
  • Günlük süt gibi
  • İyice tadı kaçtı Turkcell in son zamanlarda. SEO su falan mı değişti?

• Pahalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

İyice tadı kaçtı Turkcell in son zamanlarda. SEO su falan mı değişti?
    firmaların kültürleri, seo ile değişmez. bu adamlar hep vurguncuydu, her zaman da öyle olacaklar
    telekom ve vodafone sayesinde biraz rekabet oluyor da fiyatları düşüyorlar, yoksa şu anda 20 tlye 10 dakika konuşuyor olurduk hala 97'lerdeki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 10 Mayıs 2020; 16:15:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Yani bir Turkcell kullanıcısı olarak beni kaybettiler. Tt ye geçtim, Turkcell hattan sadece süpriz nokta yapmak için kullanıyorum.

Sonra superbox aldım 14 gün içinde kapatmak istedim kabul etmediler cayma bedeli çıkardılar 700 lira mı neydi. Şimdi taahhüt bitsin diye dua ediyorum.

Son olarak paycell kullanıyordum paraya bloke koyup e ticareti de vermeyince artık tam olarak bugün itibari ile Turkcell hizmetlerine bulaşmamaya özen göstereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Yani bir Turkcell kullanıcısı olarak beni kaybettiler. Tt ye geçtim, Turkcell hattan sadece süpriz nokta yapmak için kullanıyorum.

Sonra superbox aldım 14 gün içinde kapatmak istedim kabul etmediler cayma bedeli çıkardılar 700 lira mı neydi. Şimdi taahhüt bitsin diye dua ediyorum.

Son olarak paycell kullanıyordum paraya bloke koyup e ticareti de vermeyince artık tam olarak bugün itibari ile Turkcell hizmetlerine bulaşmamaya özen göstereceğim.
    Superbox 2 tane hat kapattık bizede cayma bedeli çıkarmak istediler az zorlayınca almadılar.Hakkınızı arayın bence.

turkcele gelirsek ülkenin yüz karası devlet destekli firmlarının en başında.
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Superbox son 5 aydır çok verimsiz kullanıcı sayısı arttı artık varolam altyapı kaldırmıyor.Ping olaganüstü seviyelere geldi artık 200 300lerde.İnternet hızı desen 10da 1 düştü.O kadar şikayet gittiki artık onlarda kabullendiler cayma bedelsiz iptal ediyorlar.Tabi dediğim gibi zorlamanız lazım biraz.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Ama şuan 9 ay falan oldu yaparlar mı?

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    6 ay kullanıp iptal ettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.