Şimdi Ara

Turkcell 30 TL altı bakiye yüklemeyi kaldırmış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
20.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rezalet ve kalitesiz bir operatörden ne bekliyordun

Postan direk paket yükleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Evet hakem heyeti iyi bir cozum cevaplariniz icin tesekkur ediyorum ama kalitesizlik konusuna katilmiyorum kalite kisiden kisiye,konumdan konuma degisir ozneldir genelleme yapmasi zordur yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    kalitesini internet paketlerindeki kullanım önceliğini ayarlamayı beceremeyerek gösteriyor .

diğerlerinden kalite farkı da yok yani
    Dogrudur size gore kalitesiz,ben genelleme yapip kalitelidir demedim ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starforces S kullanıcısına yanıt
    5gb a 44tl vermek mantiksiz ucuzlasin derken zamlaniyor tcelle gecilmez. Sehir merkezinde hepsi ayni.

5gb a 44tl vermek mantiksiz ucuzlasin derken zamlaniyor tcelle gecilmez. Sehir merkezinde hepsi ayni.

• mobilde cevap yazarken hata alıyorsun cevaplamadı diye yine yine yazıyorsun sonuç ortada

forum kaynaklı bir durum
  • İnternet kullanım önceliğini Turkcell kadar iyi ayarlayan bir operatör kesinlikle yok. Hayır hepsini kullanmasak inanacağız bu duruma. Enteresan enteresan yorumlar var. İnsan az objektif olmalı yahu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Bari yalan konuşmayın yaşamadığınız bir şey hakkında kesin kesin yazmayın okuyanda inanacak

konuyu bi inceleyin kaliteyi ayarlamayı gösterin

Daha 2 aynı paket aynı içerik arasında önceliklendirmeyi ayarlamakta rezalet

Örnek çok Gol MB hediyeleri yeni hediye geliyor eskisi dururken yeni gelenden düşüyor

Yaşadıklarımı yazıyorum görsellerle kanıtlıyorum sizin gibi yalan bilgi vermiyorum

Öncelikle saygıya davet ediyorum, klavye delikanlılığı yapmak kolay yoksa. Ardından okuduğunuzu doğru anlamaya davet ediyorum.

Turkcell’in sitesinde gayet açık yazıyor. İnternet kullanım önceliği önce saatlik paket, ardından günlük paket, ardından haftalık paket, ardından aylık paket ve nihayetinde de yıllık pakettir.

Hediye dahi olsa haftalık paket kullanırken, günlük paket hediyesi kazandıysanız kullanım önceliği günlük pakete geçer. (Ki doğru olanı da bu zaten.)

Ben okuduklarıma ve kendi deneyimlerime inanırım. Buradaki garip garip! mesajlarınıza değil. Eskiden bu forum ne kadar kaliteli idi. Şimdi operatör fanatikleri ile doldu. Üye engelleme özelliği varmış forumun, çok aradım ama bulamadım. Bulabilsem sizi engeller ve bir daha mesajlarınıza ve kabalıklarınıza maruz bırakmamış olurdum kendimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 11 Ekim 2018; 19:32:3 >
    Bende sizin yalanlarını okumaktan kurutuluruz

Ararsanız bulursunuz merak etmeyin

Benim yazdığım örneğe cevap verir. Ozaman günlük aylık önceliği varsa 2 pakette haftalık paket 2 Side aynı özellikte golden gelen MB biri biri20 Ekim biri 23 Ekim’de bitecek neden 20 Ekim’de düşmeyi ayarlamayı beceremiyor da 23 Ekim’de bitecekden düşüyor bunu açıklayın önce

Kopyala yapıştır yapmayın detayları okumakla bitmiyor

kalite istiyorsanız önce kendiniz doğru Bilgi verin de okuyanları kandırmayın

Benim başıma böyle birşey gelmedi. Geleni de görmedim.

Hep aynı sorun bi paket önceliğini ayarlayamayı beceremiyor Bu operatör

Konuyuda inceleyin bu sadece biri

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-net-paketleri-ve-kullanim-onceligi--131591145

Haydi gelde bile ayrı bi sorun var hepsinde bi önceliklendirme beceriksizliği

Artık Görmüş oldunuz yeni gelen 27 Eylül de gelen paketten düşüyor 23 eylüldeki 700mb dan düşmesi gerekirken

• Dediğim gibi benim başıma gelmedi öyle birşey. Resimlerle kanıtlamak gerekiyorsa buyrun.

İnsanlara diğer alternatifleri değerlendirin diye akıl vermek kolay. Acaba başkalarına verdiğiniz aklı neden kendiniz uygulamıyorsunuz ?

Önce beni bi tanıyın ondan sonra uygulamadığımı sorun yenisiniz daha belli

2 pkette sizde hesaplamayı önceliklendirmeyi yapabilirsiniz olmaması doğal

Görseldeki örneğe rezalet olan durumu açıklamanız

Sende olmuyorsa bende de olmayacak diye birşey yok konuda zaten olanlarda mevcut sizde olmaması

Çok iyi ayarlıyorsa Turkcell örnekte olduğu gibi kesinlikle Yok iyi ayarlıyor yani

• Oh bloklamayı öğrendim. Artık görüntü kirliliğim sona erdi.

Yalanlarında boğulup kaçış yolunu bulmuşsun aferin gözün aydın

• quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Benim başıma böyle birşey gelmedi. Geleni de görmedim.
    böyle bir durum gerçekten var hocam, bu mesajdan itibaren benim tecrübe ettiklerime de bakabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=134918523

ama ben memnunum hediyelerin bol olmasından

• paket yükleyeceğiz zırt pırt telsiz kullanım keserler yükleyemeyiz, 20 25 30 tllik paketleride kaldırmışlardı zaten. Bende 35TL faturalı vodafone geçtim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.