Şimdi Ara

Turkcell 20 Yıllık Müşteri Maili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir mail aldım Turkcell Platinumdan.Platinum üyesi de değilim.Herhangi bir hediye var zannettim.Hediye havuzuna girdim hiçbir şey yok.Bir şey mi kaçırıyorum yoksa Turkcell sadece öpücük mü göndermiş ?

Turkcell 20 Yıllık Müşteri Maili

• Başkasına ait mail size gelmiş olabilir. Kesintisiz 20 yıldır Turkcell abonesimisiniz git gel yapmış olmadan?

• 20 yıllık müşterisi olduğunuz için Turkcell size sadece öpücük göndermiş.

Sadece öpücük olmasın diye de hediye havuzuna yönlendirmiş. Salla kazan, gollercepte vs. hizmetlerin olduğu bölüm.
  • dostlar alışverişte görsün e postası. sana video hazırlamış. kendini özel hissedebilirsin. koskova türkcell sana video yapmış.. ama herkese aynı video
  • @OkurYazarGezer

20 yıl olmuştur diye düşünüyorum fakat git gel yaptığım oldu.

@Martin Linnes Sağolsun yönlendirdiği için 1 saat 1 gb'ı almasam ne yapardım. Turkcell 20 Yıllık Müşteri Maili 

@qxpeace Sağolsun kendimi çok özel hissettim. Turkcell 20 Yıllık Müşteri Maili 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eKsTazi -- 2 Aralık 2021; 19:2:27 >
  • eKsTazi kullanıcısına yanıt
    Yapacak bir şey yok hocam hediyeler böyle. Turkcell müşteriye doymuş bir firma, Turk Telekom değil ki müşteri çekmek için bol gb verip, çekince de gb'ları kessin.
  • qxpeace kullanıcısına yanıt

Mailde bizzat sizin isminiz geçiyor mu? Öyleyse yarın bir bakın Hediye havuzuna. Haftalık 2GB gelmiş olması lazım ve 14 gün yükleme zamanı olur,yüklemezsen silinir. Bu aralar Turkcellde sistem hataları da çok yaşanıyor,TT ekibi Turkcellde mi çalışmaya başladı acaba diyorum bazen.

• OkurYazarGezer kullanıcısına yanıt
    Sanmam,TT ekibi Turkcell'e geldiyse daha beter şeyler olurdu,Turkcell adını Turk Telekomcell bile yapabilirlerdi,o kadar hatalı bir ekibi var Turk Telekom'un.

Korkarım Turkcell'de TT'ye özenip,interneti gecelik verecek.
  • @Martin Linnes Haklı olabilirsin hocam da madem öyle niye mail atıyorsun ? Haberim bile olmayacaktı.Böyle olunca umutlandık. Turkcell 20 Yıllık Müşteri Maili 

@OkurYazarGezer İsim falan yoktu toplu bir mail sandım hatta. Arkadaşıma sordum Turkcelli ona gelmemişti.

• OkurYazarGezer kullanıcısına yanıt

yok bu mail bana çok önce gelmişti. türkcell pasajdan 10 liralık hediye çeki geldi. alacak birşey bulamadım yandı.   

• Haftalık 10GB vermesi gerekiyor. En azından bana öyle verdi.
  • qxpeace kullanıcısına yanıt

Benim ilk hattım Turkcell haliyle ve hattı yıllardır aktif kullanmıyorum evde çift simli bir telefona taktım daha çok vodafonede ve TT'de faturasız durdu yıllardır Turkcell ile mahkemelik oldum boykot ettiğim için.

3 yıl önce Turkcell faturasıza taşıdım çünkü boştaki hatlar için en beleş internet operatorü Turkcell.

Geçen yaz mesaj geldi,20 yıllık Turkcelli olmanızı haftalık 2 GB ile kutluyoruz diye. Baktım Hediye havuzunda 2 GB hediyesi var,14 gün içinde aktif edip kullanma şartı var. Tamam hattı 20 yıldan daha önce Turkcellden almıştım da neredeyse 9-10 yıldır Turkcellde hiç kullanmadım. Zaten evlenince eski hatunlar arar sıkıntı olur diye kenara atmıştım.

• Bugün bana da geldi E - mail.
    Hediye havuzuna bak diyor. Hiç bir şey yok.
    Neyse bekleyelim bakalım. Neler olacak..
  • Bende takıntı yaptım ama birşey verdiğinden değil.

Hat taşıma yapmıyorum bundan dolayı.

• Bir şey verdi mi şimdi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.