Şimdi Ara

TURKCELL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar turkcelle nete baglanma nasıl oluyo; telsimle baglanıyorum ben hic bir ayar yapmadan *99# yazıyom cevirmeli aga ok baglanıyom ama turkcellle olmuyo bole biri acıklarsa mutlu olurum :)9

• arkadaslar bir el atın ayarlara cok acele ihtiyacım var hatunla kousamıyorum zırt pırt kopuyo onun icin turkcell i feda etcem hadi nasıl baglancam bilen bi arkadas ne olur yardım etsin
  • www.turkcell.com.tr
    4440532

buradaki herkes telsimci o yüzden burada zor bulursun gibi geliyor.
  • walla ben arada sırada turkcell den bağlanıyorum ama hiç bir ayar yapmaya gerek yok telsim bağlantımla turkcell ede bağlanıyorum bir tek telefondan nokia için bağlantı->gprs->gprs modem ayarlarından->gprs erişim noktasını ve adını internet yap başkada bir ayar yok
  • c336 yok o conn.cell de allah allah ise bak
  • turkcell in sitesinde ayarları gayet acık bir sekilde anlatıyor.turkcell kullansam bende anlatırdım ama,benim hat telsim...
  • hoca ben direkt olarak *99# yapiom girio ayar mayar yok...yaz gir başka da bişii yok..hatta tel.deki profil bile telsimin ayarları..yaz gir.))
  • ilk önce telefonu gprs ayarlarını turkcelle göre yapmalısın.

ayrıca modem ayarlarından apn nin olduğu yere girip turkcellin apn si " internet " yapmalısın.

(internet yanlış olabilir. ama aklımda böyle kalmış)
  • www.turkcell.com.tr/connectcell adresinden bu porgramı indir.sorunsuz bir şkeilde bağlan tabi ne kadar bağlanabilirsin orası bilinmez.kontör atış periyodu 30-40 sn.Bu ay telsimde problem olduğunda acil işlerimi turcellden hallettim.toplamda 3,12mb veri indirdim.23 dakikada yani ayda ortalama 100-150 saat bağlı kalıyorum telsimden 5 milyona turkcell de 23 dakikada 4 milyon 700 bin lira veriyorum.farkı siz görün artık.
  • Modem özelliklerinden gelişmiş yazan sekmedeki komut satırına;
    Turkcell için at+cgdcont=1,"IP","internet"
    Telsim için at+cgdcont=1,"IP","telsim"

yaz olsun bitsin uğraşmana gerek yok selamlar kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.