Şimdi Ara

Türkçe rapte en sevdiğiniz rapçi ? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BUR SA LI

BRO BENİM KAFA MOKOKO

Belli oluyo qamqa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    AYNN BRO :D
  • Mode XL, Hayki, Sansar

Model XL'in Eski Bi' Numara şarkısı çok iyi bence klipte çektiler sürekli dinlerim
  • Sagopa Dr. fuchs sansar
  • İlk mesajımın üstünden yaklaşık 7 ay geçmiş. Hala en çok dinlediğim Joker. Saykan'ı rapper sayarsanız onu da dinlemeye başladım.

Şu sıralar en çok Gazapizm dinliyorum diyebilirim.

Gazapizm-Ağabey bir de Sehabe&Yeis&Sanrı-Defolup Gitmek İçin dinliyorum
  • sansara primci diyenleri anlamıyorum,adam kanserken bile yazdı emek verdi şarkı çıkardı en çok saygı duyduğum mclerden biridir kendisi,ayrıca hidra başta olmak üzere ais,red,anıl,norm,sansar,gazapizm,tankurt manas... boyle gider.tek bir mcye tek bir gruba bağlı kalanları gerçekten rap dinleyicisi olarak saymıyorum her türlü görüşü tarzı tatmanız lazım bence.ayrıca şu sıralar fena halde Jagged dinliyorum çok hoşuma gidiyor şarkıları
  • benim icin ustad olan sansar ge suan turkiyede gercek rap yapan tek kisi joker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagopa şuan aktif olanlardan
    Fakat derin darbe , mt gibi neden yok olduğunu anlamadığım birkaç ismi hala dinlerim
    Dr.Fuchs , mozole mirach , sitem depresif gibi isimlerinde eskiden yaptıklarını dinliyorum

Yani eski kafadanım yeni rap hitap etmiyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haşikiometrik -- 27 Ağustos 2014; 16:25:54 >
  • Ceza
  • GAZAPIZM GAZAPIZM GAZAPIZM !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.