Şimdi Ara

türkce karakter problemim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba beni iki üc sorum olacak cevaplarsaniz cok sevinirim yinede tesekkurler
    1:Türkce karakter problemi yasiyorum denetim masasinda türkce gözüküyo ama ne yapmam gerekiyor
    2:www ne anlama geliyor acilimi nedir acaba biliyormusunuz sadece merak ettigim için soruyom
    internette kendiliginden cikan reklam pencerelerini önleyecek bi program tavsiye edebilirmisiniz

• www ==> Wide World Web (Geniş Dünya Ağı :P)
    pop up ı önlemek istiyosan sp2 zaten kendisi önlüyo yüklemediysen yükle derim

türkçe karakter problemini açarmısın nerde yaşıyosun internettemi ?
  • öncelikle tesekkur ederim cevapladiginiz için
    evet internette türkce karakter problemim var email lerde ve su an yazarken türkce karakterleri kullanam1yorum
  • pop up servis paketi 2 yüklü zaten ve ad aware se personal edition da yüklü fakat ginede bu reklam pencereleri cikiyo genelde net offers yazili kücük ekranda bir pencere cikiyo
  • nvidia ge force 2 mx 400 ddr agp 4x ekran kartimi ge force fx5200 ddr 8x ile degisebilirmiyim olurmu anakartimda via chipset p4 2 sd ram 2 ddr ram 4x agp var ddr 400 ram desteklermi bikere denedim bilgisayar windowsa gecmeden kendini resetliyordu sürekli 256 ddr 400 degisik bir marka sd lerin cikarip denedim sadece ddr 400 taktim ekranda 333 olarak gördü ama acilmadi bi türlü acaba kingston taksam olurmu markayla bi ilgisi olabilirmi yanitlarsaniz cok sevinirim yinede tesekkürler
    bu anakarta göre amd nin güzel bir islemcisini tavsiye edebilirmisiniz...
  • dediin new offers yazısı flashget reklamından kaynaklanıyor sp2 ile ilgisi yok sp2 engellemez onu

webde gezinmek için sp2 yada firefox vs kurmalısın. popup engellemesi için.

son olarak yaşadığın türkçe karakter sorunu explorerında yüklü olan arama tool barıdır google tool bar yahoo tool bar explorerda türkçe karakter bozuklukları yapar kaldır sorun hallolur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.