Şimdi Ara

Türk Youtuberlar kazançlarını kaybedecekler(Güncelleme:Kaybetmeyecekler) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
4
Favori
33.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
211 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Z kuşağında bi kesim var kulaklığı hiç çıkarmaz elinden telefon düşmez sokakta o şekilde yürüyor robottan beterler,dünya z kuşağından umduğunu bulamıcağı için direk robotlaşmaya geçti
  • Herkes yola gelecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam izlesene.com var da kim içerik üretiyor oraya yani mahalle bakkalı ile dev süpermarketi kıyaslıyoruz. Süpermarketi kapatalım bakkalda ne varsa onu yiyin hatta yoksa da aç kalın demek gibi bir şey bu. Tiktok zaten kullanmıyorum ben. İnstagramın alternatifi vardır belki ama kim kullanıyor ki ? Anca çin gibi olursak komple devlet dahil herkes kapatırsa bu uygulamaları hesapları tekelliği bu şekilde çözeriz. Yoksa hikaye tamamen hocam.

• Bunun şerefine size ekmek videosu çektim buyrun

http://https://youtu.be/Qpp0wgCE7Ns
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullx

bilgisayar mühendisiyim, yazılım geliştiriyorum. youtube dediğin yerde hem sürüsüyle mühendislik derslerinin konu anlatım videoları var hemde sürüsüyle yazılım dilinin eğitim videoları var. süreklide güncelleniyor yeni şeyler ekleniyor. hadi bunlarıda geçtim, gitar öğreniyorum gitar dersleri var, haber yayınlanıyor haber videoları var, odamda apple tv kullanıyorum haber kanallarının yayınları var.

belediyeler bahsettiğim kaynakların ne yayınlarını yapabilir, nede onların kalitesinin yanından geçebilir.

yanlış anlamayında, bu kadar kapsamlı bir teknoloji forumunda bulunup bu kadar cahil kalmayı nasıl becerebildiniz onu da çok merak ediyorum?

kardesim sen ne anlatıyorsun, ne saçmalıyorsun cidden anlamadım.

Simdi konunun seninle ne alakası var, niye kendini anlatıyorsun?

Arkadas belediyeler yayin yapiyor oradan en önemlisi onu kesmek için youtube balta koyuyorlar gibi mantıksız bir fikir yürütmüş idi bende yahu belediye yayin yapmak istedikten sonra yine bir şekilde yayınını yapar dedim.

Sen yok mühendisim, yok gitar çalıyorum simdi ne alaka?

Peki bende asp, php biliyorum, piyano, bağlama çalıyorum, server kurulumu falan yapıyorum, mobil app geliştiriyorum simdi ne alaka ben bunları niye sayıyorum ki?

Belediyenin yayini ile konunun bahsettigin şeylerle alakasi ne ya?

He bi hersryi siz yapıyorsunuz siz biliyorsunuz biz magarada yaşıyoruz.

Youtube belediye yayınları icin kapatiyorlarmis oteki de gelmiş zirvaya baska zirva ile cvp veriyor belediye yayin yapamazmis eee ibb tv ne?

Niye yayin yapamasin ya sen bilmiyorsun diye herkes senin gibi cahil mi nasil yayin yapılır konusunda.

Ya birde kalkip yok teknoloji forumunda olup bana cahil diyor, cahil sen ve senin gibi mantıksız konusan cok bilmişler.

Ha unutmuştum ayrica yayinciyimda medya sektöründe yayin nasil yapılır, ne gerekir senden çok daha iyi bildiğimden suphem yok.

Bilginiz yok ama her konuda fikriniz var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.