Şimdi Ara

Türk Telekom - yeni müşterilere 100 Mbit internet 130 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
5
Favori
8.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değil, ancak projeyi yapmak için ilk önce abonelik başvurusu isteyebilirler bir ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayrampaşa da 35 hız veriyorlar, ona da 110 TL istiyorlar 🤬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha iki ay önce 100mb için 161TL ye anlaştım. Vay arkadaş ya. Onu iptal ettirip buna geçemiyor muyuz. Bizi kazıklıyorlar resmen. Ne kadar cayma bedeli çıkar acaba.

• mucoline kullanıcısına yanıt

Taahhüt bozma bedeli çok değilse kapatıp başka birinin adına aynı adreste hat açılabiliyordu. Bunu araştırıp yapabilirsiniz. Bizzat yapmışlığımız var ama üzerinden yaklaşık 7 yıl geçti şimdi durumlar ne bilmiyorum.

• mucoline kullanıcısına yanıt

bende 100 mbps'e gecerken musteri hizmetlerine buna benzer soru sormustum. 200mbps paketlerin gelecegi konusuluyor onlar cikinca 100mbps'in fiyati duser mi diye sormustum. Bana o gun ki 100mbps uzerinden faturalandirilsiniz demisti, konustugum kisi bu konuda ne kadar bilgiye sahipti bilmiyorum ama ben de oyle olacagini tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parsleyn -- 16 Eylül 2021; 15:18:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Huawei gpon'u olanlar 125 mbps alıyor 100 üzerinden...

Bu nasıl oluyor, sistem kendiliğinden mi 125mbps hız atıyor?

• cagriyil C kullanıcısına yanıt
    Gpon sayesinde 125 mbps alıyor bazı müşteriler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Gpon sayesinde 125 mbps alıyor bazı müşteriler

Anladım, tamamen şans yani. Benim de daireme haftaya fiber kablo çekilecek, o yüzden sordum.

• cagriyil C kullanıcısına yanıt
    Huawei gpon gelirse yaşadınız, tamamen şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 18 Eylül 2021; 15:26:6 >
  • arkadaşlar bu tarifeye geçen olmadı mı hiç acaba?

bugün Türk telekom merkezi elemanına da müşteri hizmezleri de yardımcı olmadılar..ana merkezi elemanı böyle bir paket yok diyor. internet sitesini gösteriyorum benim bilgisayarımda gözükmüyor diyor. onun verdiği öneri 50 mbps 127 tl + telefon faturası ..Türknetten geçme süresi de 15 gün sürer diyor( türknete geçmek 2 gün de bu neden böyle diyorum benlik bir şey yok diyor)

müşteri hizmetlerini arıyorum ( eleman belli evinden konuşuyor kötü bir kulaklıkla onu duymadım bunu duymadım tekrar edin efendim diyor) o da önce numarayı Türk telekoma taşıyın bizi arayın internetiniz için taşıma işlemlerini yapalım diyor

• tolga68 kullanıcısına yanıt

Bölge müdürlüğüne gidin. Orası da olmazsa siteden başvuru yapın müşteri hizmetlerine derdinizi anlatın.

• Ttnetten kurtulmanın en pratik yolu nedir arkadaşlar. 35 mbps için 2 yıl boyunca 132 TL ödeyeceğim, adamlar yeni müşteriye 100 mbps yi 129 a veriyor. Son iki haftadır neredeyse hergün aradılar boş bulunup taahhüt verdik. 285 TL taahhüt bozma bedeli çılıyor.

• cemil-mustafa kullanıcısına yanıt

Hocam şöyle söyleyeyim 285 TL bir ceza için çok uygun bir fiyat. İlerleyen aylarda bu tutar binlerce liraya çıkıyor.

Yani fiyat farkı sıkıntıysa düşünün derim ama kotalı veya çok çok düşük bir hızda hizmet alıyorsanız bence fazla vakit kaybetmeden kaçın kurtulun.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Çok sağ olun cevabınız için, dün taahhüt verdim. 1 günlük ceza 285 TL . superonline ı aradım maalesef alt yapıları yokmuş. 600 TL ye kadar taahhüt cezasını karşılıyorlardı. Fiber kaçacak bir yer yok gibi. 2 sene 35 mbps nasıl olur düşük kalır mı bilemiyorum.

Turknet 120 TL sini karşılıyor ama taksit taksit 6 ayda karşılıyor.

Onun dışında 1 günlük ceza 285 TL nedir yav yazık  

Tüketici hakem heyetine gidip halledebilirsiniz. 14 gün yasal cayma hakkiniz var.

• Benim 2 senelik taahhüt sürem 03/01/2022 tarihinde bitiyor sordum 350 tl ceza çıkıyor dedi direk türknete geçtim.

16 mbps vdsl 85 tl veriyorum yıllarca.

• mcrew kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Cayma hakkını tüketici hakem heyeti vasıtasyla mı kullanıyoruz, bir de hakem heyetine internetten de başvurabiliyoruz değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 24 Eylül 2021; 14:39:40 >
  • yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-mustakil-eve-fiber-altyapi--131739291#150677690

• Uzun süredir Uydunet kullanıyordum çok memnundum, ancak taşındığımız yerde maalesef kablonet altyapısı yok. Binanın girişinde Türk Telekom fiber kutusu var. 100 megabit paketini gördüm 129 TL olan, yanlış anlamadıysam bu fiyatın üstüne bir de 24 ay boyunca her ay 10 TL modem ücreti ödeyeceğiz yanılıyor muyum. Toplam 240 TL ye verecekleri modem geliyor. Bu fiyata bu modem iyi mi yoksa başka bir modem mi almamı önerirsiniz. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.