Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ha daha fazla upload verseler ya da bununla ilgili bir kampanya başlatılırsa desteğimi veririm.

Benim bir derdim de başka firmalardan bu hizmeti almak. Bu belgede yazdığına göre işletmeler kendi modemlerini kullandırabilecek.

Turknet mesela hem daha ucuza hem de kendi fiber altyapısında kullandığı modemi verse ben memnun kalırım.

Öyle çok dosya yükleyen biri değilim. Benim işim down yönünde. Hemen şimdi şu 400 mbps paketini uygun fiyata alternatif firmalar satışa koysun 1 saat içinde abonelik evraklarını kargoya veririm.

Ama içimden bir ses bu işin en iyi ihtimal sene başında olabileceğini söylüyor.

Bir de bu port ücreti ne oluyor ? Mesela ben ftth altyapısında 400 mbps ya da 100 mbps alınca sabit 32 TL mi ödeniyor ?

Edit: Şimdi bu mesajı gördüm. Bu mesajdan saye sisteminin geldiğini ve TURKNet desteklemiyor anlamına mı geliyor yoksa henüz gelmedi mi ?

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 15 Ekim 2020; 16:49:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi söküğümüzü dikemiyoruz daha, kırdık kırdık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt

@Ö1f1 hocamız daha iyi biliyor hocam, daha yakından takip ediyor.

• Ben bu sefer kesin banlanıyorum

La bu 3. hesap 7-8 yıldır yeter bu adaletsizlik. Daha da açmam Bunun fiber aktif olunca benim hediyeyi ulaştırırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 16 Ekim 2020; 10:2:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim VDSL gelene kadar ban yeme gelince beraber yiyelim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart0201 kullanıcısına yanıt

direkte elektrik abone numarası asılı sanırım sadece elektrik şirketinin bağlantı yapmasını bekliyorlar bugün tam 1 hafta oldu tık yok

• NT2L kullanıcısına yanıt

Hocam dur buralarda, gitme bir yere. Daha hediyelerimizi almadık :)

• Ben duracağımda @kangroo çifte standart uygulaya uygulaya gönderecek yakında Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

Buralardan gitmeBuralar gitsin, sen gitmeYükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

gene fiber çektiler mahalleye 5.kezmi ne fiber çektiler bizim dolapta tık yok hala

• quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Ben duracağımda @kangroo çifte standart uygulaya uygulaya gönderecek yakında  

Aşkolsun ya Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• kangroo kullanıcısına yanıt

bana vdsl gelene kadar banlama sonra ikimizi birden banla :)

• benim kimseyi banladığım yok. başka bir üyeye yapılan hakaretler silsilesi var. kendisi ne kadar kabul etmek istemese de. her neyse burası bu konuları konuşmanın yeri değil. iyi forumlar dilerim.

afiyet olsun :)

• Bugün Menderes mah. 4 - 5 tane tip-7 dolap gördüm. Yeni konmuş elektirik hattı çekilmiş. Ama saat falan yoktu. İşlemler sürecek biraz galiba. Yol eşilip fiber çekilmemiş. eski kanallardan götürdüler galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt

Menderes mahallesinin yarısı zaten eve kadar fiber zaten yolun kaldırım tarafından bakarsan anlarsın tip7 poyraz sokağa koyacaklardı ilk önce benimkini koymuşlardı bende elektrik yok henüz

diğerleri tip7 değildir büyük ihtimal onlar pasif fiber dolaplarıdır zaten 3-4 tane vardı onlardan o mahalleye 4-5 tane tip7 fazla

internetden sorguladım dolaplar henüz aktif değil

gerçi telekom geç kaldı herkes superbox aldı burda

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.