Şimdi Ara

Türk Telekom TT175 ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
8
Favori
26.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    fm radyo yok ama internette apk sı cıkar yakında indirip kurabılırsınız sonradan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

fm radyo yok ama internette apk sı cıkar yakında indirip kurabılırsınız sonradan..

cihazın FM radyo çipi ve alıcısı varmı yani?
    bu cihaz ZTE blade X9 üretimi ile aynı görünüyor ama işlemci farklı.
    X9 da snapdragon 615 var
    bu cihazda ise mediatek işlemci var.
    snapdragon cihazda FM radyo alıcısı var ama bunda varmı?
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Arkdaşım almış olduğum kılıf bu telefonun kılıfı çıkmadı maalesef uymuyor telefona, arkası çok parlak aynalı gibi, kenarları çizilmesin diye içten haif bi koruma yapmışlar ama maalesef ki telefonun kılıfı değil bu kılıf. Yanında ekran koruyucu jelatinle bi tane kıtırıktan kalem göndermişler karımız bunlar oldu.
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    hocam o kadar detaylı bilmiyorum ama ben daha evvel gm discovery kullanıyordum ona da sonradan kurmustuk apkyla buna da muhtemelen böyle bi yontemle kurulur diye tahmin ediyorum.
  • serocan39 S kullanıcısına yanıt
    hadi ya geçmiş olsun o zaman hocam. yerlilerden deneyın sansınızı dun ben n11den bi sipariş verdim kılıf artı temperli cam 23 lira gibi bişeydi sanıyım kılıfın arkası sankı lgg4 teki deri detayı gibi yapmışlar sırf gold renge benziyor diye aldım bakalım sizde öyle bişeyler deneyin olmassa ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Evet hocam kaldiriliyor. Sarji 1 gunu rahat kaldiriyor. Kamera performansi yeterli. Parmak izi okuyucu guzel. Oyunlari rahat kaldiriyor. Tek begenmedigim kismi sesi o da guncellemede duzelir.

Alıntı yapmadığınız için cevabı görmemişim yani geç görmüşüm.. Cevaplar için teşekkürler..
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    size gelsin kılıf o zaman bi bakın bakalım nasıl, ona göre bende belki sipariş veririm.
    hocam geldi kılıf ve temperli cam kılıfı ben bej rengi sipariş vermiştim rengi biraz açık geldi bana biraz daha koyusu olsa daha guzel olurmus ama kılıf cuk diye oturuyor çok ince ve dokusu guzel tavsiye ederım temperli camda tam oldu ben memnun kaldım tavsiye ederim
    Hocam aliexptessten aldiginiz kilifmi tam uymuyor? Sanirim en ustteki yorum sizin yorumunuz kilif uymuyor yazmissiniz. Sizin hemen altinizda baska bir turk kullanici ise telefona tam oturdugunu soylemis hatta fotolarini cekip gondermis. Canim sıkıldi benimde simdi. Benimkide 2-3 gune gelir. Bakalim nasil cikacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniactolga -- 21 Ocak 2016; 20:10:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf çeker misin, benim üstte kulaklık yeri uymuyor ayrıca bi tane daha delik var üstte mikrofon mu artık neyse orası içinde delik yok. Bu şekilde kullanmanın bi anlamı yok benim için

• telefondan memnunmusunuz ? ekran süresi ne kadar , stabilmi kronik sorun varmı ne düşünüyosunuz

kamera ne alemde birde
  • arkadaşlar bu aletin kamerası nasıl? babamda var da çok kumlu çekiyor fotoğrafları sizde de böyle mi?
  • On kamera gece kumlu cekiyor gibi ama yuz guzellestirme modu falan var duzenleme imkani var. Ayrica cok acili foto cekebiliyorsun cok hosuma gitti bu ozellik. Pili cok iyi gidiyor gece 11 de hala %15 sarjim vardi gun icinde yogun kullanmama ragmen.

• arkadaşlar varmı tt175 i kullanan bende almayı düşünüyorum sıkıntısı sorunu varmı ?....
  • Merhaba;
    Eşime hediye olarak aldım bu telefonu. Ben Lenovo P70 kullanıyorum ama eşim telefondan oldukça memnun. Erkanı oldukça net.
    Benim telefonumdan 10 kat daha net resim çekiyor diyebilirim. Tabi Iphone 6 ve üst düzey telefonlarla kıyaslamak olmaz çünkü onun segmenti değil.
    Bu ayardaki telefonlar arasından bence üst sıralarda yer alır.
    Hatta 1000 TL barajında 3000 MAH batarya, 13 MP kamera 5.5 inc ekran 16 GB dahili hafıza , 8 çekirdek işlemci telefon bulamadım. Bu özellikleri Lg, HTC, Samsung gibi telefonlarda bulduğunuzda fiyat hemen 1500 TL 'ye çıkıyor.

Telefonun tek eksi yönü (Bence) sesi çık tiz çıkıyor. Müzik dinlediğinizde video izlediğinizde çok tiz bi ses alıyorsunuz. Umarım gelecek yeni günecelleme ile bu sorun ortadan kalkar. Öyle diyorlar.
    Bir diğer eksi yönde hoperlörün kasanın arka tarafına konması. Cihaz masa üzerinde vs. dururken çaldığında sesi kesiyor. Ama oldukça yüksek ses kapasitesi var.

1,5 aydır telefonu kullanıyor eşim, yukarıda bahsettiğim konu dışında bi sıkıntı yok bence. He şunu belirteyim. Bu ses olayına ben çok takık durumdayım. Eşim, gayet iyi bence diyor

Bence bu fiyata alınacak bir telefon

• Ben de aldım telefonu genel olarak çok memnunum. Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
  • slm arkadaslar telefonda otg varmi usb maus baglaniyormu cevap icin tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet otg bağlantisi mevcut.

• Kapak geldi hocam. malesef dediğiniz gibi alete oturmuyor. sadece üstteki kulaklık girişinin yeri değişik geri kalan yerler aynı ama cihaz metalik çerçevenin içinede girmiyor. Neyse sağlık olsun ben direk çöpe attım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.