Şimdi Ara

Türk Telekom Tarafından Dolandırılıyorum. İcralık Oldum Ne Yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk telekom bana 25 ağustos tarihinde fiber altyapı olmadığı halde Hipernet adında sadece fiber altyapıdan verilebilen bir internet paketi verdi.

Dediğim gibi fiber altyapı olmadığı için evime internet hiçbir şekilde ulaşmadı. Bu konuyla alakalı defalarca şikayet kaydı bıraktım. Her seferinde altyapı olmadığından hatalı aktivasyon nedeniyle haklı olduğumu söylediler. Buna rağmen bana fatura çıkarmaya devam ettiler. En son da istabul bakırköyde icraya vermişler. Kaldı ki ben Orduda oturuyorum.

Olmayan bir hizmet için bende para istiyorlar. Bırakın borçlu olmayı benim daha önceki adsl paketinden TürkTelekom kaynaklı sorun nedeniyle yaklaşık 20tllik alacağım var.

Bu durumda ne yapabilirim. Elimde ses kayıtları var bütün şikayetlerin sonucunu söylüyor ve hepsinde de sonuç olarak haklı olduğumu söylüyorlar.

Bu arada miktar şu an 738 tl olmuş nasıl olduysa

• İlce hakem heyetine başvurarak borçtan sorunlu olmadığınızın tespitini ve sözleşmenin iptalini talep edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marmelat_06 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Sözleşmeyi 2 eylülde sonlandırdım altyapı olmadığı için.
    Şu an e devlette üzerinden üzerime açılmış bir dava gözüküyor.
    19 ocak bakırköy 17. icra dairesi diye. İlçe hakem heyetinin bu durumda bir yaptırımı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: i run each teen me

Teşekkürler. Sözleşmeyi 2 eylülde sonlandırdım altyapı olmadığı için.
    Şu an e devlette üzerinden üzerime açılmış bir dava gözüküyor.
    19 ocak bakırköy 17. icra dairesi diye. İlçe hakem heyetinin bu durumda bir yaptırımı olabilir mi?

Dava değil icra takibidir o. ayrıca size bu takip ile ilgili tebligat yapmak zorundalar. Muhtara da bir ara gidip bakın belki bırakılmıştır. Eğer henüz tebligat tebliğ olmadıysa her hangi bir sıkıntı başlamamış demektir. Tebligat geldiğinde icra takibinde önce yetkiye itiraz edin, Ordu'da ikamet ettiğinizi ve Ordu İcra Müdürlüklerinin yetkili olduğunu yazın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.