Şimdi Ara

Turk telekom talep beklemede nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar subat ayının 26'sinda yeni bir pakette geçtim türk telekom online işlemlerde bakınca talep beklemede diyor müşteri hizmetlerini arıyorum günlerdir hala çözülmedi

acaba fatura şoku yasarmiyim bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever27 -- 2 Mart 2017; 19:12:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni geçtiğin pakette modem talep ettin mi?
    ya da etmediysen geçtiğin paket modemliyse tarafına modem yollamış olabilirler.
    o modem eline ulaşıp,kargocunun getirdiği sözleşmeye imza atıp,o sözleşme tekrar telekomun merkezine gidip onaylanana kadar talep beklemede yazar.
  • Xtracer kullanıcısına yanıt
    Hayır modem talep etmedim müşteri hizmetlerini arıyorum net cevap alamıyorum sadece arıza çözümü devam ediyor diyorlar fatura nasıl olacak dediğimde yine net cevaplar alamıyorum hatta dün konuştuğum müşteri hizmetleri internet sorun cozukdukten sonra gelir dedi bende internet var dedim bağlantıda bir sorun yaşamıyorum faturam fazla gelir mi diye sordum çünkü kampanya hala beklemede diyor oda bana fatura basilmaz dedi taki sorun çözülene kadar hatta resmen sorun çözülene kadar bedava bağlanırsınız dedi kafam iyice karıştı net bir cevap yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever27 -- 2 Mart 2017; 21:28:36 >
  • Adsl den vdsl mi geçtin?
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam normal adsl

• forever27 F kullanıcısına yanıt
    Vdsl paket değiştirdiğimde banada aynısı oldu müşteri hizmetleri bir halt bilmiyor.

Bölgenizdeki müdürlüpe gidin.

Ben müdürlüğe gittim ertesi gün düzelttiler
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Hocam vdsl bizim bölgemizde yok keske olsada beklesek paket normal 16 Mpss hızında bende pazartesi müdürlüğe gideyim

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Ama hocam net kesilmedi hala bağlantı var ve fatura konusunda müşteri hizmetlerinden net cevap alamıyorum

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi bana hangi tarife üzerinden fatura gelecek eski tarifem 2 aylık yazlık internet ve geçen ayın 26'sinda sona erdi geçtiğimiz tarifede beklemede diyor

• PSTN den YALIN internete geçmiştim, online işlemlerde hep talep beklemede yazıyordu. Faturada sıkıntı olmadı bugüne kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.