Şimdi Ara

Turk Telekom Sisirilen Son Fatura

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklasik 8-10 yildir aboneyim ve taahhüt ettiğim fatura tutarini duzenli olarak odedim.

Gectigimiz Ekim ayinda hattimi faturalidan faturasıza tasidim. Son gelen Faturam 21 günlük kullanimla 30-35 TL olmasi gerekirken 112 TL geldi. Ayrintida 30 TL faturasıza geçiş ucreti (?) ve 40 TL eski dönemlerde faturama yansitilmasi gereken ancak sistemsel hata sebebiyle faturama yansitilmayan tutar olduğunu öğrendim. Kalan 10-15 TLnin ise ne olduğunu bilemiyorum.

Hic faturasıza geçmesem aylik 8gb ve konuşma sms için 36 TL ödeyecekken tek faturada 112TL ödememi istiyorlar.

Sonuc olarak faturalidan faturasıza geçişte alinan bu ucret yasal mi ve neden 30 TL? Turkcellin sayfasinda bu ucretin 10 TL olduğu bilgisi var.
    Ayrica bu zamana kadar taahhüt ettiğim fatura tutarini odememe rağmen sistemsel olarak faturama yansımayan bu borç nedir sizce? Musterisini böyle goz gore gore soyan bir firmaya karsi hakkimizi nasil arayacagiz?

• Böyle şeyler Hep Türk Telekom da olur.

Geçmiş olsun.. BTK 'ya bir yazın.

https://sikayet.btk.gov.tr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun bu telekom böyledir adam durduk yere borçlandırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 3 Kasım 2018; 8:10:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura ayrıntısını eklersen bakarız başka ne eklenmiş

Eklenen geri kalan da son 2 aylık vergi vardır bir de

faturasıza geçme 30 tl ve sistemsel hatalar kendi sorunları aslında ama sözleşmede yazmışlar sonrada fatura çıkarabilir diye vs neyse

Son faturanızı ödeyin BTK yardımcı olmuyor aynı cevabı yine söylüyor . Siz E devlet üzerinden hakem heyetine yazın uyuşmazlık bedeli olarak faturasız hatta geçiş tutarı son ayın kullanmadığın ayın vergisini ve operatörün sistemsel hatasının yükünü neden ben ödüyorum diye belirtin uzun sürecek ama alabileceğiniz tek çözüm noktası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.