Şimdi Ara

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.439
Cevap
15
Favori
289.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki haftadır 100 dk veriyor. bu güne kadar tek işe yarayan 1 gb oldu
  • Gecelik 10 gb, çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an uygulama bende çalışmıyor. Çalışan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası (YENİ)

• Problem var. uygulama bende de açılmıyor

• telekomun sistemleri çöktü heralde bimcell tl yüklemesi bile çalışmıyor

• Aynı çökmüş. Bende diyorum neden girmiyor..
    Nasıl bir sistemleri var bunların ya..

• Böyle şeyler sadece tt'da olur.

• Bakiye sorgulama, kalan paket sorgulama ve online işlemler felç olmuş

• Haftalık 5 gb çıktı.
    geçen hafta da çıkmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: phorever

Beyler TT faturasıza geçtim, aktif olalı 8 gün oldu ama online işlemlerde hala sil süpür çıkmadı. Bu iletişim iznini onaylamam mı gerekiyor yoksa hala bir şey yapmadan bekleyeyim mi?
    Çıktımı hocam sil süpür ?

Ben tt ye geçeli 4 gün oldu ama bana özel kısmında hiçbir şey yok.İletişim izinlerini de verdim.

• 2 Hafta arka arkaya 30 gb verdi fazla kullanmıyorum diye heralde
  • Online İşlemler hala çalışmıyor.

• sabah çalışıyordu yine patlamış

• Telekom hattım açılalı bugün 10.gün oldu ama halen sil süpür görünmüyor kaç gün sürüyor bunun aktif olması eskiden hemen geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Telekom hattım açılalı bugün 10.gün oldu ama halen sil süpür görünmüyor kaç gün sürüyor bunun aktif olması eskiden hemen geliyordu.
    Şu 2 mesaj gönderme işlemini yapıp sabah uygulamayı kapatıp tekrar şifre girip açıp bakabilirmisiniz:
    EVET yaz 5008
    EVET yaz 8070
    numaralarına gönder.

Türk Telekom tarafından özel teklifler ve kampanya mesajlarını almayı kabul etmiş oluyorsun. Mesajlar ücretsiz. Kullanımların analiz edilir,ona göre kampanya ve teklifler sunulur.

• Daha önce paylaşım izni vermiştim, hatta hat taşırken arada kağıt imzalatmışlar paylaşım izni için, 8070 olanı gönderdim ama 5008 olan sms le ilgili nette hiç bir bilgi yok yanlış mı yazdınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Daha önce paylaşım izni vermiştim, hatta hat taşırken arada kağıt imzalatmışlar paylaşım izni için, 8070 olanı gönderdim ama 5008 olan sms le ilgili nette hiç bir bilgi yok yanlış mı yazdınız acaba?
    Mesajlar ücretsiz,vermiştim yapmıştım diye uzatmaya gerek yok. Size çözüm sunmaya çalışıyoruz,denemenin zararı yok,mesajlar ücretsiz. Eğer zaten yaptıysanız gelen mesajda size bunu bildirir.
    5008 için link bu:
    http://www.ttmobil.com.tr/web/destek/digersorulariniz/veriislemeizni/nasilizinveririm

• Bende size yanlış bilgi verdiniz demedim buraya mesaj atmadan önce sil süpür kampanya şartlarını araştırdım ve veri izni gerektiğini gördüm ve daha önce atmıştım zaten ayrıca daha önce 5008 li bir prefix görmemiştim 5080 yerine yanlışlıkla 5008 yazdığınızı düşünerek doğrulamak istedim burdaki atarlanma sebebiniz ne?
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    5008 ile ilgili nette hiç bir bilgi yok yazmadan önce Evet yaz 5008 e gönder yazarak arattınız mı arama motorlarında?
    Biz burada yazılan yazılardan,paylaşılan bilgilerden ücret almıyoruz,hiç bir menfeatimiz ve kazancımız yok. Bu saatte ben belki işine yarar diye size tecrübelerim dahilinde bir çözüm sunuyorum. Siz nette hiç bir bilgi yok yazıyorsunuz ki bunu araştırmadan yazdığınız belli. Ben yazdığımda en az 10 sonuç çıkıyor.
    Sizinle aynı durumda olan birine geçen hafta bunu yapmasını söyledim,akşam geldi teşekkür etti Sil Süpür yaptım dedi. Genel durum bunu yapmadan da sil süpür ekrana gelir ama yapamazsın,illa buna gerek yok. Belki tesadüftür ama bu mesajları yazıp gönderenlere sil süpürün geldiği. Denemek ücretsiz oldugu için denemek gerekli.
    İletişim iznini uygulamadanda verebiliyorsun,verdigin halde Turk Telekom'un mesaj göndererek iletisim izni ver dedigi oluyor.

Forumlarda yıllardır şöyle bir durum vardır:Hazırcılık.. Armut gel ağzıma düş.. Bu durum,yardımcı olmak isteyen kişilerce eleştirilir sık sık. Oysa birileri zamanlarından fedakarlık yapıp araştırıp bir yol gösterirken,bilgiyi alan kişi de yapabileceklerini yapmalı. Burada sizin nette 5008 ile ilgili hiç bir bilgi yok yazmanız bence zahmet edip araştırmadığınızı gösteriyor. Ben yazdım bir sürü sonuç çıktı,resmi linkini de size yazdım gördüğünüz gibi.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.