Şimdi Ara

Türk Telekom Selfy 750 DK 5000 SMS 15 GB 35 TL (Faturasız) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
14
Favori
25.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stornado

kimlik numarası sadece kendi soyadımızdan mı olmalı yeğenimizin kimlik numarası olmaz mı?
    Farklı olsada olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    Hocsm bimcelliyim buna geçemiyorum, diğer kampanyalarda da durum aynı mı? Altyapı tt diye bizi yeni müşteriden saymıyorlar 😤

• arkadaşlar türkcellden geçeceğim, sözleşme bitti, türk telekom bayisine gittiğimde, şu kadar internet, konuşma vs kampanyaları teklif edecekler muhtemelen...
    ben sadece faturasız hatta geçmek istiyorum diyip hat açılınca başlıktaki işlemleri mi yapacacağım? yani herhangi bir pakete dahil olmayacağım değil mi?
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Hocam bayiler büyük ihtimal sim kart değişikliği sayıldığını söyleyip para isterler. Maalesef Turkcell veya Vodafone'a geçmeden yararlanamazsınız. Size önerim yılbaşından sonra size uygun olan bir Turkcell paketine geçiş yapmanız ve 90 gün sonra tekrar dönüş yapmanız olur.
  • wntln kullanıcısına yanıt
    Faturasız hatta geçiş yapmak istiyorum demeniz yeterli olur. Sizden paket seçmenizi isterseler ise dilerseniz seçebilirsiniz veya istemediğinizi söyleyebilirsiniz. Herhangi bir paket seçebilirsiniz sadece SMS ile paket tanımlaması olduğu için sıkıntı olmayacaktır. Size kampanyaya katılmak için ne yapmanız gerektiğini söylerler. Hat açıldıktan sonra yazdığım şekilde SMS gönderimi sağlarsanız Fırsat 15 paketi hattınıza tanımlanması için yeterli olur.
  • Peki bu faturasız tarife de ek GB almak istiyorum mesela EK GB’lar ne kadar ki ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu paketi kullanıyorum. Paketin bitiş tarihinde uyarı smsi gelmedi bugün ilk ayımı doldurdum, yeterli tl olduğu halde paket yenilenmedi. Bunu fark etmeyip mobil veriden internete girseydim 15 dk içinde bütün tl giderdi. Ne yapmam lazım bilgisi olan var mı
    Edit: paket yenilendi ama yenilendiği halde sms ile bilgilendirme olmadı, online işlemlerde kullanım haklarım görünmüyor. 9333'ü arayarak kalan kullanım haklarımı öğrenebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi En normal anormal -- 26 Aralık 2019; 11:27:57 >
  • Arkadaşlar merhaba ..
    Bu tarifede 4454 gibi( bankacılık vs.) numaralara atılacak sms ler paketten düşmüyor mu acaba . Bugün bir sms atmak istedim bir sürü sms hakkım gözükmesine rağmen türk telekomdan 'hesabınızda yeterli tl olmadığı için sms gönderilemedi. Hesabınıza TL yüklemeniz halinde işleminiz gerçekleştirilecektir.' Diye sms geldi. Bu normal mi ?
  • metin0 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam, hallettim

• muhendis biri kullanıcısına yanıt
    malesef ücretli. Bankaların uzun numaraları oluyor , onları deneyebilirsiniz. 0532752xxxx gibi
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam.

• Devam ediyor mu bitti mi?

• hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    Selfy li geceler bitmiş görünüyor fakat kampanya halen aynı fiyat.
    https://www.selfy.com.tr/faturasiz-paketler/selfy-firsat-15-paketi
    Benim konu ile ilgili başka bir sorum olucak.
    Kampanya detayların şöyle bir ibare bukunuyor.
    "Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda otomatik yenileme, en son alınan paketi takip eden 30. Günde yapılacaktır."
    Benim bundan anladığım şu, ben 350 tl kontör yükleyip bundan 10 adet satın aldığımda 10 ay boyunca kampanya bitse dahi bu paketi arka arkaya tanımlamak zorunda oldukları. Bir bakıma faturayı peşin ödemek gibi düşündüm. Sonuçta böyke bir fırsat bulmak zor, almışken toplu almak mantıklı olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmenvirüs -- 25 Ocak 2020; 8:9:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• xmenvirüs kullanıcısına yanıt
    10 adet satın alırsanız bir aylık 150gb internet gelir. Bitişte kullanılmayan haklar silinir. 10 ay kullanamazsınız o paketleri.

• bu paket şuan yeni alıma açık mı acaba?

• kendi soruma cevap vermiş gibi olacak ama belki merak eden vardır. bu paket şuan aktif.

• quote:

Orijinalden alıntı: metin0

Faturasız hatta geçiş yapmak istiyorum demeniz yeterli olur. Sizden paket seçmenizi isterseler ise dilerseniz seçebilirsiniz veya istemediğinizi söyleyebilirsiniz. Herhangi bir paket seçebilirsiniz sadece SMS ile paket tanımlaması olduğu için sıkıntı olmayacaktır. Size kampanyaya katılmak için ne yapmanız gerektiğini söylerler. Hat açıldıktan sonra yazdığım şekilde SMS gönderimi sağlarsanız Fırsat 15 paketi hattınıza tanımlanması için yeterli olur.
    faturasıza geçişe 30tl istiyorlar.en uygun faturasız tarife hangisidir.vodafone geçiş için kullanacağım
  • Bunun yanına uygun tivibu go kampanyası yok mu? Türkcell de tv plus a alıştık.
  • 100dk 1000sms 10Gb internet 32 tl'ye böyle teklif geldi
    sizce nasıl arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.