Şimdi Ara

Türk Telekom prime kampanyaları arasındaki fark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Turkcell taahhüdüm 5 gün sonra bitiyor ve turk Telekom’a geçmeyi düşünüyorum ama bu prime dünyasında kafam karıştı yardımcı olabilirseniz sevinirim. Türk Telekom prime eksper 10 gb ve Türk Telekom Prime’la tanış 10 gb arasında ne gibi farklar vardır?
    Edit: 20 gb 45 lira olan kampanyayı kaçırdığıma çok üzüldüm. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaon -- 14 Temmuz 2018; 14:4:48 >

• Web sitesinde detaylara tıklarsanız altta ufak punto ile tüm detaylar yazıyor
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu prime eksper paketinde tivibu muud bulut wifi gibi prime olma avantajları 24 ay ücretsiz diyor ama primela tanista veya renkli prime 15 gb’lik olan pakette direk öyle bir bilgi yok ama prime ayrıcalık diye SMS atarsan oluyor diyor. Benim kafamı kurcalayan bu avantajlar bu 3 tarife icin de 24 ay geçerli midir? Aralarında herhangi bir fark var midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaon -- 14 Temmuz 2018; 21:23:50 >
  • Hepsi için geçerli olsada hocam hangi cihazı kullanırsan kullan o uygulamalar hem kasıyor uğraşmaya dahi gelmiyor ama tavsiye böyle iyi çekiyorsa sizin orada sadece muud kullanın o biraz kullanılabilir ben geçtim ama sadece 3 ay 42 gb int verdiği için geçtim size tavsiyem çokta zorunlu değilseniz geçmeyin geçersenizde prime eksper 10 gb asımsız tarifeye geçin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.