Şimdi Ara

Türk Telekom Prime (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. X

256 kbit yeterli mi

Yeterli hocam , zaten 6 kere yenılıenıyor ama sonra net kesiliyor diye biliom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 12 Aralık 2016; 9:12:58 >
  • Arkdaşlar selamlar, biletix indirimi konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba? indirimli bilet almak için.
  • Türk telekom prime'lı arkadaşlar biletix indirim kodu için yardım edecek arkadaşımız var mıdır acaba?
  • Türk telekom prime'lı arkadaşlar biletix indirim kodu için yardım edecek arkadaşımız var mıdır acaba?
  • taahhütsüz mü kullanıyorsunuz ? ben 12 ylık taahhütlüyüm 75 tl ödüyorum.
  • Biletix şifresi paylaşabilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 3 gun kaldi yuzde 25 indirim bitmesine , ne arayan var ne soran . Aradim baska operator geccem dedim kisaca ne istersnz onu yapin dedi . Sanirim primelara indirim vermiolarmi artik ne . Bilem bi arkadas varmi ne yapsak

• Sitesinde fiyatlamalar bir garip, birbirini tutmuyor fiyatlar, üstte farklı fiyat, açıklamada farklı.

Telekom faturalıdan prime a geçince. Minimum kaç tl acaba taahhütlü ücret, aydınlatabilir misiniz ?

• biletix şifresi var mı acaba ??
  • Arkadaslar demin bole bisi cikti iyi fiyatmi acaba ?

Türk Telekom Prime

• Prime li arkadaşlar ayda 4 sinema bileti kampanyaniz oluyor ya. Bu ay için PM den şifre yollsrmisiniz tel no nuz birlikte. Lütfen bir daha iki bilet parası odemeyek . Yardımcı olursanız sevinirim.

PRIME SINEMA yazıp 6262 ye yollarsaniz şifre gelecek

• enterprise icin kod lazim ucreti neyse verebilirim prime arkdaslardan yardım edebilecek warmi acaba ?_
  • Biletix kodu için yardımcı olabilecek olan var mı ?
  • Enterprise icin kod lazim. Yardimci olabilecek arkadas varmi?

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    hatırlamıyorum hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.