Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.355
Cevap
27
Favori
127.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu tarifede Sil Süpürden ne geliyor paylaşalım bi zahmet. Tarifeye gelmeyi düşünenlere de fikir verir,bize de tecrübe kazandırır forumda soranlara yardımcı olmak için.

Bana geçen hafta ilk sil süpürde 1 hafta gece 00.01-06.00 arası geçerli 5 GB gelmişti,bu hafta 1 gün geçerli (aslında 2 gün turk telekomun sisteminde) 5 GB geldi. Keşke haftalık 2 GB gelseydi,hafta içi Film TV takilmiyorum pek. Hız testi bari yapayım.

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 12 Ekim 2021; 4:11:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Faturasızdan geçiş yaptım hocam şimdi mesajı göndereceğim

Edit: fatura detaylarında vergi gözüküyor paketim 74 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 12 Ekim 2021; 9:0:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Müşteri hizmetlerini aradım düzelttiler. TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

• Önceki görselde vergiler ve TKÜ dahil 98 TL görünüyordu,oysa tüm vergiler ve TKÜ dahil 77,20 TL'yi geçmemesi gerekiyordu. Hata neredeymiş,neden 20 TL fazla görünüyordu.

Bu arada faturasıza geçiş blöfü yapın önceki sayfalarda anlattığım gibi,güncel faturan 54 TL'ye düşsün,yani %20 gibi bir indirim verirler en az.

Blöf yapayım derken faturasıza geçme yanlışlıkla,baktın indirim yapmıyorlar faturasıza geçirecekler 1-2 saat düşünecegim numarayı taşıyayım mı yoksa faturasıza mı geçireyim diye de.

Turkcell gibi 3 gün sonra geçmiyor,tak diye 10 dakikada geçiyor,dikkat et yanlışlıkla kampanyadan düşme.

Arayayım hocam indirim almayı deneyeyim.

Dikkat ederim faturasız konusuna.

Yepyeni 10gb bitmiş sanırım. TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

12 ay faturalı hatta kalma sözüme %20 indirim verdiler. Dediğiniz gibi şuan 56 TL gözüküyor güncel tutar. Teşekkürler hocam.

Hocam ben de sizin taktikle %20 indirimi kaptım teşekkür ederim.

Ama hala mesaj olarak indirim bilgilendirmesi gelmedi. Hemen gelmiyor mu ? Ben online başvuru ile geçmiştim. %20 indirim ilk 3 ay sonra mı uygulanır acaba ?

• Selfy tarifeleri değişmedi ama Prime tarifeleri değişti.

Ayrıntılı bilgi için ve yeni tarifeler için;https://forum.donanimhaber.com/ozgurce-prime-tarifeler-firin-dan-yeni-cikmis-taze-prime-tarifeler--150810874

• Selfye yeni geçecekler için fiyat değişti sadece hocam. Hali hazırda üyeleri etkilemiyor ama.

GELMEYİN. GELMEYİN. GELMEYİN. 100 TL kazığı çakıp geçtiler bana. Sinirden çatlayacağım. Bugün gfatura kesinleşti aradım 100 tl için yan çizmeye başladılar. Çatlamak üzereyim.

Size yepyeni 10 gb paketinin mesajının gelmesi gerekiyor diyorlar. Çatlayacağım sinirden. Ben öğrenciyim sağa sola 100er tl para saçacaksam yaşayamam.

Girdi sanırım başka açıklamak yok.

Ayrıca internet kalitesi REZALET

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt

Ne yaptılar olayı açık olarak yazarmısınız ?

Bu tanımlanan 10gb sen almadın sonuçta Btk şikayet edebilirsin

• Impuissant kullanıcısına yanıt

Tarifem menüsünden sol alta bak,bir yerde %20 ibaresini görüyorsan tamamdır.

Bu videoyu silip bir masaya oturup net anlaşılır cümlelerle mağduriyeti anlatan video çekiniz,twitterden @TTDestek'e iletiniz. Ben de türkçe günaydın demenin bile yasak olduğu 1 yıl full ingilizce + 4 yıl olmak üzere 5 yıl üniversite okudum. Üniversite bambaşka bir dünya. Lise çocuk oyuncağıydı. Sakin,anlaşılır cümlelerle bir anlatım yapın. Görsel destegi yapabiliyorsanız görseller de kullanın. Videonun ismini Turk Telekom Paket Aşım Sahtekarlığı yazın.

Biz üniversite mi okuduk? :D 2 yıla yakın pandemi, ekonomik kaygılarla geçen yıllar. Devlet eliyle bölünen üniversitem ve devlet eliyle yapılan alanen hak gaspı.

2017'de girdim ve her sene ekonomi ve şartlar daha kötüye gitti.

Sakin ve anlaşılır cümlelerle bu işi tekrar anlatacak enerjim yok.

9 ekimden beri kemiksiz en az 1 saat müşteri temsilcileri ile görüştüm. Bu olayı tane tane defalarca, tekrar tekrar anlattım.

Hiçbirşeyden haberleri yok. Hiçbirşeyden.

9 ekimde 3 müşteri temsilcisi ile görüştüm. Birisi bu paket yeni olduğunuz için tanımlandı dedi. Sordum internet kullanayım mı? Kullanın diyor. Tekrar aşım yazmayacağının garantisi kim diyorum cevap yok.

İkinci temsilci hata olarak tanımlandı, mağdur olmazsınız. Kullanmayın diyor. Üçüncü ile olan konuşmayı hatırlamıyorum.

Ertesi gün fatura kesildi. Tekrar aradım. Fatura detayları belli olmamış bir kaç gün sonra arayın dediler.

Bugün aradım alttan alttan siz aşmışsınız, uygulamada hata olmuş, yepyeni paketinin tanımlandığına dair mesaj gelmesi gerekiyor diyor. Whatsappda Instagram'da bile hata oldu bizim uygulamamızda da anlık hata olabilir diyor.

Yani açık açık Türk telekom online işlemlere güvenmeyin alttan alttan olan olmuş, giren girmiş diyor.

Siz de bana sakin sakin anlat diyor bir de üniversite - lise dersi veriyorsunuz. :D Gülerim sadece. Yapacak başka birşeyim zaten yok.

Şİmdi ben şu yukarıda anlattığım süreci yaşadıktan sonra bu arkadaşlar için sakin sakin birşeyler mi anlatayım? Ha dersiniz paranı almak için başka çaren yok. Benim onu yapacak mentalim ve enerjim yok. Olan olsun.

Burdan da paketi tercih edecek arkadaşlara söylüyorum. Ben hata ettim size tavsiye etmiyorum.

Mesele sadece 100 TL fazladan fatura kesilmesi değil. Türk Telekomun internet stabilitesi gerçekten çok çok kötü.

Ben bunlara tahammül edemem. boşu boşuna macera aradık başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 12 Ekim 2021; 19:35:54 >

• Merhaba arkadaşlar bana da yüzde 20 indirim tanımlandı mesaj da geldi ama güncel tutar 74 lira gözüküyor ne yapabilirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hocam sayfalarca yazdım, çok geçmiş olsun ama dediğim gibi türk telekom rezalettir, öğrenci adama faturalı gelmez. Keşke faturasız kullansaydınız, bana da ayakta faturalıdan çıktım diye 100 tl'lik cayma geçirdiler.

Hayır kalitesi güzel olsa içim gitmiyecek ama şehirde çekmeyen hat olur mu ya?

Kapat dükkanı o zaman daha şehirde çekmiyorsan, bırak gitsin.

Tüketici Haklarına'da şikayette bulunabilirsiniz.

• gokhan4481 kullanıcısına yanıt

Uygulamayı kapatıp 1 saat sonra bakınız tekrar. Bana da indirim tanımlanınca 10 ekim 2022 de bitecek olan taahhut 10 Eylül 2022'de bitecek görünüyor. 1 fatura azalmış.Yani 1 ay azalmış kullanma hakkım. Neyse sorun etmedim ama ilginç bu durup dururken 10 ekim olan taahhut bitisini 1 ay erkene cekmeleri indirim yapınca.

• Tüketici haklarına yazacağım.

Öğrenci adama faturalı gitmez ama firmalar internet konusunda faturasıza hiçbirşey sunmuyorlar.

Mecburiyet. Gerçekten internet yok. mobil hat benim için wi-fi gibi birşey olmazsa olmaz.

Turkcell 200 gb kontratsız data hakkı almayı planlıyorum ancak önce bu hattı prime eksper 25 gba geçirmeye bakacağım o taraf olursa ona göre hareket ederiz.

Kitlendim kaldım. Ciddi ciddi birşey yapasım gelmiyor.

İnternetle mi uğraşayım işime mi bakayım şaşırıyorum. Siteler kağnı gibi. Yine düşük hıza tahammül edeyim işime bakayım diyorum gerçekten olmuyor. Olmuyor. İşin kötüsü şu bu internet işinin ucuz bir çözümü yok. Ağzını 70 - 80 100'den açıyorsun çünkü dediğim gibi bu benim için mobil veri değil Wi-Fi ikamesi. Yüksek GB'lara mecburum.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.