Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM MOBİL (Eski AVEA) YENİ YIL TARİFELERİ (Hem faturalı, Hem faturasız) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
5
Favori
24.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0365634b

hocam dün bende avea geçtim en iyi avea
     TÜRK TELEKOM MOBİL (Eski AVEA) YENİ YIL TARİFELERİ (Hem faturalı, Hem faturasız)

dün bende geçtim sırf google play için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    hocam baz istasyonu yakın olduğu için geçtim avea jet de 50 mbps indirme hız var vodafone ise 1 km metre anca var 1 mbps bile yok indirme hızı
  • Son başvuru tarihi ne zaman?

• Avea Facebook sayfadında son tarih 16 ocak demiş ve telefonun 4,5 g uyumlu olması gerekiyormuş.böyle saçmalık mı olur?annemin telefonu arama için kullanılan telefon hat için yeni 4,5 g uyumlu telefon mu alalım

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    Hayirli işler kaçırdım yani ama 12 aylik taahhudum daha 5 gun sonra bitiyor.

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    kaçırdık sanırım avea sayfasında son tarih 16 ocaktı diye cevap verdi yetkili
    Yeni hat alicakdim oda 40 lira vs cok para.

• 29TL lik kampanyaya geçtim de bu kampanyanın süresi nedir ne kadar süre kullanabileceğiz?Önümüzdeki yıla kadar mı?
  • Soyguncu Turkcell'den kurtulup Avea'ya geçiş yapmış bulunmaktayım. 1000SMS 1000DK 2GB geceleri 3GB olan faturalı pakete geçtim fiyatı ise 19 lira bedava gerçekten.
  • Fiyat iyiymiş

• Bende bu gun aldim paketi 16 ocak son degilmis beyler

Hatti tasirken bayiye de sormustum zateb simdilik 31 ocak ama zaten her turlu uzatilir o demisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    telefonun 4.5 g uyumlu olması gerekiyor muymuş
    Ben moto g kullaniyorum bildigim kadariyla 4g yok ama verdikleri sim 4g uyumluydu belkide onun icin bi uyari yada engelle karsilasmadim

• Geçiş için başvuruda bulundum devam ediyor kampanya dedi.sıkıntı olmaz inşallah

• Kampanyayı yeni gördüm, mevcut tarifemde 15 günden fazla kaldığım için şimdilik fatura kesim tarihini bekliyorum ama umarım bitmez. Bir de 2gb olan tarife faturasızda 19 lirayken faturalıda 29 lira olarak gözüküyor? Bütün tarifeler için geçerli bu fark.http://www.avea.com.tr/web/tarifeler/YeniYilTarifeleriFaturali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magilum -- 21 Ocak 2016; 4:08:30 >
  • 2 gün evvel geçiş için başvurdum bende.4 gün sonra Turkcell paketim bitecek.İnşallah 4 gün içerisinde hattım taşınır..
  • Çağrı merkezinin dediğine göre mevcut aboneler sadece 8 ve 10 gb olana geçiş yapabiliyorlarmış. Aynı bilgiyi alan var mı?
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    2 gün önce YENIYIL6GB yazıp gönderdim ve aldım paketi. Mevcut aboneyim.

• aveaya geçiş yaparken bilgilendirme mesajı geliyor mu şu saatte geçeceksiniz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

aveaya geçiş yaparken bilgilendirme mesajı geliyor mu şu saatte geçeceksiniz diye

Evet bana geldi.Yarın sabah 05.30'da hattım taşınacakmış.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.