Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM MOBİL (Eski AVEA) YENİ YIL TARİFELERİ (Hem faturalı, Hem faturasız) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
5
Favori
24.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yafess_

quote:

Orijinalden alıntı: psychô

1 ocak itibarı ile numara taşıma başvurusu yapsak 2016 yılı boyunca yine de alınacak mı telsiz kullanım ücreti?

alınmaz hocam

Hööönnkk ?

Eeee bize ne olacak peki bizden alınacakmı sürekli ? Olmadı daha mesaj filan gelmedi gidiyim iptal ettirim geçirmeyi.1 ocaktan sonra geçiş yapanlardan filan alınmayacaksa o zaman geçiyim bende
  • Slm, Ben Pttcell kullanıyorum. 4GB tarifem çok uygun gözüküyor. Merak ettiğim konu Pttcelliler, başka operatörden sayılıyor mu ? Yoksa avealı muamelesi mi görüyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmonte -- 14 Aralık 2015; 11:43:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Günaydın hocam.

İstanbul sefaköy Arel Üniversitesi yanındaki Türk Telekom grup mağazasından numaramı taşırken verdiler bana hiçbirşey söylemedim 4.5g uyumlu istiyorum dedim ondan veriyorum beyefendi zaten dediler. Umarım yardımcı olabilmisimdir bunlarda resimler.

http://i.hizliresim.com/m7bbp0.jpg
    http://i.hizliresim.com/ZQ66RG.jpg

TŞKLER HOCAM sanirsam kart 4g yazanlar otomatik 4.5g destekli oluyor ve 3 lü sanirsam dogrmuyum? kartin size zahmet on yüznüde çekermisiniz? ordan anlariz zaten..

• quote:

Evet 3 lü sim 128 kb normal mikro nano olarak.

tmmdir hocam tahmin ettigim kartlardan vermişler 4g yaziyor....Sorun yok..
    Bir soru daha var hangi tarfeye geçtiniz?ve İnternet hizi nasil ? 10gb lik tarifeye geçmek istiyorum bende....60 tl cok iyi fiyat..
  • quote:

Valla 4.5g uyumlu sanırım hocam yoksa 4.5g yazmazlar kutusuna diye tahmin ediyorum.

Yeni Yıl tarifesine geçtim faturasız 19tl olan. Hattım yarın açılacak şuan hala turkcell kullanıyorum yarın bilgilendirme yaparım.

Bende turkcelldeyim şu an ama cidden artik turkcell bikkinti verdi full çekmesine ramen internete girmiyor...Tamam en azindan aveada da ayni sorunlar var ama 60 tl vericem 90 tl yerine hemde 10gb internet var..
    hemde taahüt yok...daha ne olsun...Akşam geçicem bende.....kac güne açiliyor hocam? ve bir soru daha baayi mi yapiyor tarifeyi yoksa hat açilinca bizmi yapiyorz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmonte

Slm, Ben Pttcell kullanıyorum. 4GB tarifem çok uygun gözüküyor. Merak ettiğim konu Pttcelliler, başka operatörden sayılıyor mu ? Yoksa avealı muamelesi mi görüyor ?

avea içi dakıkalardan dusuyor hocam. kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

quote:

Valla 4.5g uyumlu sanırım hocam yoksa 4.5g yazmazlar kutusuna diye tahmin ediyorum.

Yeni Yıl tarifesine geçtim faturasız 19tl olan. Hattım yarın açılacak şuan hala turkcell kullanıyorum yarın bilgilendirme yaparım.

Bende turkcelldeyim şu an ama cidden artik turkcell bikkinti verdi full çekmesine ramen internete girmiyor...Tamam en azindan aveada da ayni sorunlar var ama 60 tl vericem 90 tl yerine hemde 10gb internet var..
    hemde taahüt yok...daha ne olsun...Akşam geçicem bende.....kac güne açiliyor hocam? ve bir soru daha baayi mi yapiyor tarifeyi yoksa hat açilinca bizmi yapiyorz?

hat açılınca siz sms gönderiyorsunuz paket sms i. faturalı tasıyacaksanız ise zaten tarife uzerinden açarlar.

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Bakin ben her hatti kullandım ve şu zamana kadar interneti en iyi olan avea BALİKESİR / MERKEZ Bölgesinde tabi ki . Dediğiniz gibi en kötü interneti olanda turkcell..
  • quote:

Günaydın hocam.

İstanbul sefaköy Arel Üniversitesi yanındaki Türk Telekom grup mağazasından numaramı taşırken verdiler bana hiçbirşey söylemedim 4.5g uyumlu istiyorum dedim ondan veriyorum beyefendi zaten dediler. Umarım yardımcı olabilmisimdir bunlarda resimler.

o değil bişey dikkatinizi çektimi sizinde ?

Sim kart ambalajlı poşetinde değil.Yani direkt kagıt zarf'ın içinden çıkıyor tereddüte düştüm bende baktım hiç bu zamana kadar böyle görmemiştim ? Arkasını filan kontrol ettim sim yerleri filan hala kazınmamış ama ilginç yinede

• Hali hazırda Avea faturalı hat sahibiyim ve taahhütüm birkaç ay önce bitti, bugün bayiye gittiğimde bu tarifelere faturalı avea kullanıcısı olduğum için geçemeyeceğimi söylediler. Acayip sinir oldum İyi güzel yeni abone kazanacaksın da mevcut olanları da bir şekilde elde tutsan nolur ki. Ben gidiyorum başka operatör aramaya
  • microgenius kullanıcısına yanıt
    Herzaman boyle idi bu yeni birsey degil ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

quote:

Günaydın hocam.

TŞKLER HOCAM sanirsam kart 4g yazanlar otomatik 4.5g destekli oluyor ve 3 lü sanirsam dogrmuyum? kartin size zahmet on yüznüde çekermisiniz? ordan anlariz zaten..

4.5 G diye birsey yok.Tayyip beyi oparotorler kandirdi 4G Advanced in adini 4.5 yaptilar pazarlama hilesi.
    Ulkede zaten herkez birbirini kandiriyor :D

Su 19 luk olana bende gecicem 6 ocak itibariyle,1 yil once denemistim 3 ay kadar cekmeyince vodafone tekrar gecmistim bakalim simdi nasil yaza kadar sans taniyalim tekrardan.Avea nin en sevdim yani tahahutsuz kontorlu guzel paketler veriyor.4G ile belki duzelir baya paket aldilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 15 Aralık 2015; 9:38:32 >

• quote:

Günaydın hocam.

Bucugu nerde. Benimki de bundan 😂

• quote:

Hocam 4gyi düzgün versinler de buçuğu kalsın boşver

Bugun aldim yani taşima işlemi için baayi olayini hallettim

Sizin hat bugun açilcakti oncelikle hayirli olsun durum ne alemde?İnterneti ne alemde onemli olan bu?
  • Avea faturali hat kullaniyorum 2gb avantaj tarifesini. Yeniyil faturali 6gb tarifesine gectim. Musteri hizmetleri 33 lira ödeyeceğimi soyledi. Yuzde 25 indirim dahil fiyati.
    Halihazirda avea kullanan varsa gecemiyoruz diye dusunmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediyuzYetmisYedi -- 15 Aralık 2015; 17:08:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayırlı olsun hocam. Bölge bölge değişiyor bu olay ama Avea internet konusunda en iyisi oldu benim için. Allaha şükür çekmediği bir yerde olmadı şuana kadar. Net bir şekilde interneti turkcell ve Vodafone den daha iyi. Ek bir bilgi kıstas olamaz ama benim okulun bodrum katında diğer operatörler 2g zor çekerken avea 3g ile internet de takılmadan gezebiliyorum sınıftakiler şok oldu maşallah nazar değmesin hep böyle olur inşallah.

Size zahmet birkaç speed test yapip koyarmisiniz gerçi kotaniz az ama...?Benim hattim açilsin ilk iş belirli bolgelerde hiz testi yapip eklemek olucak öncelik taksim meydan...

• Hocam birsey sorucam
    Sitesinde gormedim ama 43.2 destekliyormu bu internet?
    4.5g gelince bu tarifeler super olucak 10 gb la baya iyi gidicek..
    İns bunlari arttitirlar
    Ayni tarife turkcellde 95 tl ...farka bakarmisiniz? Birisi ceksede girmiyor internete digerinin hizi az olsada sorunsuz giriyor

• Avea kontorlu den taahhüt vererek 19 luk pakete gece biliyor muyum 19 lira ödeyecek şekilde, birde net. Vs dolunca duruyor demi fatiraa suprizle karsilasmayalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt.us kullanıcısına yanıt
    Durma yok sanirsam ..

• Hattm Bu gece aveaya geçti. Internet simgesinde sadece G harfi var. Ne 2 ne 3 ne de 4 😃😃 g nedir la :) beyler sizde nasıl. Telefonum 4 g desteklemiyor ama 3 kayıp

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.