Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM MOBİL (Eski AVEA) YENİ YIL TARİFELERİ (Hem faturalı, Hem faturasız) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
5
Favori
24.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YeniYıl 2GB TArifesi = 2 gb'ın tamamına 3g hızı veriyormu ki acaba? Yoksa ptt cel tezgahı hesabı 256 mb'den sonra 56 k modem yıllarına döner gibi sıfır baglantı hızına düşürmesin bizi haa yaparlarmı yaparlar o konuda bilgi göremedim
  • Turkcell 49 paketten bu 19 liralik pakete gecicem 30 lira karım olucak..bugun veya ikametgah alip gidicem gecmeye turkcelde 14 lira ceza oduyucem taahhut bozma diye,whatsap disinda interneti kullanmiyorum zaten yeterli olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz yollu avea hat satan yer yok hic :/

• arkadaşlar fiyatlarda farklılıklar var.
    http://www.avea.com.tr/web/tarifeler/YeniYilTarifeleriFaturali
    yukarıdaki linkte Yeni Yıl 6 GB Tarifesi 49 tl. telefonla aradığımda da bu çıkıyor...
    http://www.avea.com.tr/web/Paketler/YeniYil6GBPaketi
    bu linkteki ise 39 tl.
    biri tarife biri paket...
    ne yapmalıyım??

• arkadaşlar umarım net olu r!!!! 30 tl ye yeni yıl 4 gb yaptım nasıl mı ????

taahhüdün bitmesine 2 hafta kala 441500 aradım ne teklif ediyorsunuz dedim.. zart zurt deiler kabul etmeyinnnnnn.... ozaman yol vodafone gözüktü diyin korkmayın... bari indirim vs tanımlasaydınız ben memnundum diyin.... ŞAK 1 SONRAKİ FATURADAN İTİBAREN GEÇERLİ YÜZDE 15 İNDİRİM TANIMLIYABİLİRMİYİM DİYOR HEMEN EVET DİYİN KORKMAYIN.....
    sonra son faturanız gelir ve taahhüdünüz biter, aveayı geri arayın ! tarife değiştirmek istiyorum deyin... ok .! hemen cart paket curt paket... hiç kafa karıstırtmayın yeni yıl tarıfesi 4 gb deyin... 39 tl beyfendi diyedecek... ona geçmek istiyorum ancak bir de tanımlı indirimim vardı oda birleşiyor mu diyin ! demezseniz aktif olmuyorrrrr.!

kontrol ediyorum evet 31 tl küsür diyor..! e 39 tl den yüzde 15 düşünce 31 olmaz ok ama sizin indiriminiz orjhinal fiyatı olan 59 tlden hesaplanıyor... inandırıcı değil yada mantıklı değil ama sevinin böyleeeee!!!

hayırlı olsun!

• 3G şebeke iyice gümleyecek, zaten sürünüyordu
  • Vodafone altın 2gb tan geçtim. Hattın geçmesini bekliyorum 4gb tarife yaptım. . Anlamadığım telefoncu hem kontör e hem de faturalıya aynı fiyat dedi . Tek fark kontorlünün referans aralığı 6 saniye 1 dk imiş.. ilk defa avea faturalı kullanıyorum dedikleri fiyatın üstünden fatura gelir mii

• mebust M kullanıcısına yanıt
    hocam mobil ödeme kullanmıyor isen hattını mobil ödemelere kapattır. Ayrıca internet kota aşımına dikkat edersen normal fatura gelir.

• Fiyatlar çok uygun. Kaçırmayın valla. Red sözleşmem bitse geçerdim.
  • Biraz önce faturasız pakete numara taşıyarak geçişimi sağladım.

Verdikleri yeni hatta 4.5 G uyumlu SD - MİNİ - MİCRO SİM hemde. Namı değer hazır kesik yada kırık sim kart.
    Buna dikkat edin bazı dükkanlar elindeki eski hatları veriyor.Büyük AVEA bayiilerinden almaya özen gösterin.

Amaaa pakette telsiz kullanım ücreti kesiyor bilginize

AYLIK = 19 TL PAKET ÜCRETİ + 1,65 KRŞ TELSİZ ÜCRETİ

İlk ay 25 lira yükledimmi diğer aylar 20 lira yükleme ile sorunsuz 1 yıl daha üstünü yüklemeden devam edilebilir kabaca hesapla.

KISACASI 21 LİRA YA geliyor yinede değer açıkcası
    TAahhüt yok sonuçta faturasız paketkafana uymaz eserse bas kaç git

• Taahhüt olmasa hemen geçecem 31 aralıkta bitiyor

• Ankaranın merkez bir semtinde ikamet ediyorum.7 eylülde taahhüdüm bittiği için vodafoneye geçtim ve geçmez olaydım.odalar arası şebeke kayıpları oluyordu internez hızı 5 mbps üzerine çıkmıyordu vs vs sorunlardan 3 ayda yıldım vodafone den.zaten tekrar avea ya geçecektim buda üstüne tam denk geldi ve dün itibari ile hattı tekrar avea ya taşıma talebinde bulundum.yeniyıl 4 gb 29 tl + 1.5tl telsiz ücreti faturalıda. yeni üçlü içiçe geçmeli (mini-mikro-nano sim) 4.5g sim kartlarıda gelmiş 128k lık ondan verdiler.2014 den bu yana avea kullanıyorum ve beni bir kere bile yolda bırakmadı en azından ikamet ettiğim şehirde/ilçelerde sorunla karşılaşmadım internet hızı 15mbps altında da hiç görmedim,tabiki herkesin bulunduğu yere göre değişecektir.onun için tekrar dönüş yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Bakalım geçen cuma bende turkcell den geçtim 19tl olan tarifeye. Turkcell full çekiyor ama interneti bence kötü. İnşallah avea pişman etmez. Herkes çekmiyor filan diyor tribe girdim durduk yere Baktım gerçekten kötü güzel kampanya gelince Vodafone kaçarım

Verdikleri kart 4g idi bana. Size hangisini verdiler. Bunun bucugu nerde dedim hat açılınca ücretsiz değiştiririz ilerde dedi bana

• quote:

Çıldırıyorum şöyle insanlara hocam. At hırsızı gibi adamlar kurumsal firmalarda olmamalılar. Benim aldığım sim kart 4.5 uyumlu 128 kb iç içe geçmeli normal nano Micro kart. Türk Telekom grup magzasinada taşıdım hattı ben. Yanlız cuma günü yaptım işlemi hayla tasimadilar msjda gelmedi çok garip.

Bende dün imzaladim evrakları. Her hangi bir bildirim gelmedi bana da. Sadece 4g yazıyor kartta. Üç parça icice kesik hat

• Merhaba. 29 tl lik 4gb yi almayi dusunuyorum. Turkcell faturasizdan gececegim 29 tl mi veriyoruz vergiler falan binip 31 tl filan oluyormus o dogru mu ?
    Son olarakda turk telekom ile birlesince bide 900 mhz bandinida almis artik avea iyiymis ama on yargi var hala hizlar nasil?
    Okuyupta cevap yazanlara tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 13 Aralık 2015; 18:47:00 >
  • quote:

Yok hocam dev gibi 4.5g uyumlu sim kart yazıyor bende. Turkcell Vodafone çok numara taşıdım 3.gun işlem bitiyordu Avea biraz daha rahat çıktı 3. Gün bugün ne msj var ne bişey

Ay sonuna kadar ücretsiz değişim varmış yarın başlıyor. . Hat geçişi tamamlansın gideceğim. . Millet avea facebook hesabına saldırıyor:)

• MPower Huso kullanıcısına yanıt
    1 ocak itibarı ile numara taşıma başvurusu yapsak 2016 yılı boyunca yine de alınacak mı telsiz kullanım ücreti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychô

1 ocak itibarı ile numara taşıma başvurusu yapsak 2016 yılı boyunca yine de alınacak mı telsiz kullanım ücreti?

alınmaz hocam

• Hocam gunaydinlar
    Hayriniza herkezin bilgilendirilmesi acisindan şu sim kartinizin bir resmini yani aldigniz kartin fotosunu veya kabinin resmini cekip koyarmisiniz buraya millet ondan istesin alsin?
    Birde istbuldaysaniz nerden aldginizi paylasabilirseniz gidip alacaklara faydasi olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.