Şimdi Ara

Türk Telekom MediaMarkt Akıllı Saat 1 GB Tarifesi (26₺) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
29
Favori
27.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi medimark anlaşmalı nerden bileceğiz

• Teknosacell çocuk tarifesinden geçiliyor mu?

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Hayır, sadece taşıma ile geçiş oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bosta TT faturasiz hattim var, anladigim kadariyla sadece Teknos, o da 79 TL olma sartiyla gecis kabul ediyor, deneyip yazacagim kisa zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuğa saat aldık sim kart hangi almalıyım hangi paket olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dürüstmezarci kullanıcısına yanıt
    Sim kart seçiminde dikkate alabileceğiniz bazı faktörler şunlardır:

1. Operatör Seçimi: Öncelikle hangi operatörü kullanmak istediğinizi belirleyin. Türkiye'de en popüler operatörler Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'dur. Operatörlerin kapsama alanı, tarife seçenekleri ve müşteri hizmetleri gibi faktörleri değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz.

2. Tarife Seçimi: Sim kart alırken çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun bir tarife seçmelisiniz. Genellikle çocuklar için sunulan paketlerde internet kullanımı, dakika, SMS gibi özellikler bulunmaktadır. Çocuğunuzun iletişim ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak uygun bir tarife seçebilirsiniz.

3. Kontrol ve Güvenlik: Çocuğunuza verdiğiniz sim kart ile iletişimini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle bazı operatörler çocuklar için özel olarak geliştirilmiş, kontrollü kullanım sağlayan paketler sunmaktadır. Bu paketlerde, çocuğunuzun tarife olanakları, internet içeriği ve arama sınırları gibi ayarları belirleyebilir, çocuğunuzun kullanımını güvende tutabilirsiniz.

4. Fiyatlandırma: Sim kart seçimi yaparken fiyatlandırmayı da dikkate almalısınız. İhtiyaçlara uygun bir tarife seçerek, uygun fiyatlı bir seçenek bulabilirsiniz. Operatörlerin kampanya ve indirimlerini takip ederek daha uygun fiyatlar elde edebilirsiniz.

Son olarak, çocuğunuza sim kart almadan önce onunla iletişim kurduğunuz, internet kullanımı gibi konularda eğitim verdiğinizden emin olun. Ayrıca çocuğunuz için güvenli internet kullanımı konusunda önlemler almayı da unutmayın.

Chat Gpt deneme yapıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Yokizm58 kullanıcısına yanıt
    okumaya başlayıp operatör seçimini görünce "bi dalga geçme olayı mı var?" dedim. ama chat gpt yi görünce cevap içeriği anlaşıldı fakat tekrar "dalga mı geçiyor acaba?" sorusu geldi aklıma:)))

neden chat gpt?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • wolkien kullanıcısına yanıt
    Daha mantıklı yollar arıyorum diyeyim hocam, asla dalga geçmek olarak algılamayın

• Bu kampanya devam ediyor mu yakın zamanda geçiş yapan oldu mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yokizm58 kullanıcısına yanıt
    hocam gpt4 mü kullandınız o internette arama yapabiliyor

• Arkadaşlar,

Bu 1gb 26 tl tarifesine annem ve babamın bimcell de faturasız hatları var annemle babamın hatlarını bu tarifeye geçiş sağlamam mümkünmüdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenFero -- 6 Aralık 2023; 13:44:55 >
  • BenFero kullanıcısına yanıt
    Saat olmadan 26₺ tarifesine geçemiyorsun benim bildiğim ama 🤔

• Contra07 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam cevap için tşk ederim.

• Bu tarifeye geçebilmek için herhangi bir şart yok, yalnız normal telefonda çalışıp çalışmaması ile alakalı kendilerinin net bir bilgisi yokmuş (mediamarkt çalışanı arkadaşın dediği)

• Bende 4 hat var acil buna geçmem lazım

• Bugün Mediamarkt' a gittim , Turk telekomunkine zam gelmiş 40 tl olmuş , vodafone da vardı 3gb 60 tl , bir hattımı vodafone a taşıdım

• landmoon L kullanıcısına yanıt
    Hala 29,46₺ gözüküyor kendi sitesinde

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/yeni-akilli-cocuk-saati-1gb-tarifesi

• Oradaki işlemi yapan kişi böyle söyledi , belki satış taktiğidir

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.