Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerine fiyat indirimi yaptı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
2
Favori
18.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afrika'ya internet paketi gibi paketler sunmuşlar(yanlış anlaşılmasın afrikayı küçümsemiyorum),65 tl taahhüt yok turknet 35 indirme 3 yükleme,gönül isterki daha iyi olsun başka yerlere bakınca!,bağlatabiliyorsanız bunlar gibilerine itibar etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 31 Aralık 2018; 8:13:24 >
  • YAVAAAŞŞ DIYORDU KULLANICILARI, YAPMA DIYORDU... AMMA TTNET DURMUYORDUU, DAHA ÇOK ZAM YAPIYORDUUU... MUSTERILER AĞLIYORDU PISMAAN, BIR O KADAR MUTSUUUZ...

• Bence bu firmaların(ISS) lerin bu fiyatları artırmalarının nedeni şudur. Eğer altyapınız desteklemiyorsa ve kaldıramayacağını düşünüyorsanız veyahut aşırı indirmelerden korkuyorsanız yapacağınız şey şu. Acil fiyat artışı yaparsınız. Halihazırda kotalı paketler çok daha ucuz değil mi çünkü trafik olmayacak direk internet gidecek. Ama sınırsızda özellikle 35-50 ve 100mbps hızlarda eğer ki çok uyguna verilip ve altyapısı uygun olup sömürecek olan kişiler çok çıkacağından endişe duydukları için en azından ilk bir kaç ayda yüksek fiyatların olacağının işareti olarak görüyorum. Şayet tepkilerimizi ortaya koyarsak bu durum sadece bir kaç ay kalır ve devam ettirmezler bu fahiş fiyatları lakin sessiz kalırsak işlerine geleceği için yüksek fiyatlandırmaya tabi tutarlar bizi haberiniz olsun.... 2020 yılının başına kadar internet fiyatlarının ciddi anlamda düşeceğini öngörüyorum. 2020 ile beraber 200mbps paketlerinin de geleceğini düşünüyorum.

• Fiyatlar dışında bir konu dile getirmek istiyorum ben. Bilmiyorum bunu yaşayan başkaları var mı aramızda ama benim evde kullandığım internet hızında ufak bir artış söz konusu. Şöyle izah edeyim. Normalde kullandığım paket 16mbit'e kadar 100GB AKN'li paket. Aynı adreste 2 yıldır bu paketi kullanıyorum ve 6 mbit üzerinde bir hız hiç alamadım. Defalarca konuyla ilgili teknik ekip geldi gitti hatta twitter üzerinden Telekom Ceosuna bile ilettim konuyu. Ama hiç çözüm alamadım. Söylenen tek şey bina içi tesisat çok kötü buraya kadar bir sorun yok. Bu nedenle bu hızın üstünü alamazsınız. Ama nedense son 1 haftadır 12-14 mbit seviyesinde hız alıyorum. 8 falan değil bir anda bu hızlara çıktı. Tam olarak AKN bilgisinin online işlem merkezinde değiştiği tarihe denk geldi hatta. Demek ki kablolar falan mı kendi kendini yeniledi artık naptıysa..
  • Artık 5G'den bahsedildiği şu günlerde, yüzlerce Mbps hızların sıradanlaştığı şu günlerde vatandaşa 6 Mbps vermek 8 Mbps vermek rezilliktir ! Fiyatlar da ayrı rezillik. Ne o, yurtdışından ithal mi geliyor da bu kadar pahalı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 ile 10 arası internet hızı alıyorum istanbul bayrampasa oturuyorum TÜRKNET kullanıcısıyım sözleşmesiz cayma bedelsiz kullanıyorum ayda 65 lira türknet'de tek sorun müşteri hizmetleri yok sorun olursa kime gideceğin belli değil sorun olmuyor zaten 5 aydır kullanıyorum tavsiye ederim gerisi hikaye begenmezseniz cayma bedeli olmaksızın ayrilabiliyorsunuz deneyin derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 ile 10 arası internet hızı alıyorum istanbul bayrampasa oturuyorum TÜRKNET kullanıcısıyım sözleşmesiz cayma bedelsiz kullanıyorum ayda 65 lira türknet'de tek sorun müşteri hizmetleri yok sorun olursa kime gideceğin belli değil sorun olmuyor zaten 5 aydır kullanıyorum tavsiye ederim gerisi hikaye begenmezseniz cayma bedeli olmaksızın ayrilabiliyorsunuz deneyin derim

• puhahahaha fiyatlara bak, halaa tt kullanacak keriz mi var burada yaa.
  • Yazık.

• Insallah turknet aynı fiyattan devam eder

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    ne kullancaz ?
  • Ya bunlar kendini ne sanıyor? Artık tekel olmadıklarının farkına varmaları lazım. Ama bunun için diğer iss lerin de kendi altyapılarını yaymaları şart. Keşke altyapıları böyle çakal bir şirket yerine türknete teslim etseydik

• quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

puhahahaha fiyatlara bak, halaa tt kullanacak keriz mi var burada yaa.

Herkes mecburiyetten kullanıyor zaten mahalleye superonline geldi de biz mi geçmedik?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biz 10 yıldır Türk telekom kullanıyorduk netspeed geçmiştik 2-3 gün oldu geçiş olalı adsl gelmedi internet gelmedi. Tekrar türk telekom geçmek istedik daha geçişimiz 2-3 gün olmuştu netspeede 90 gün bekleme süresi var dediler bu abonelik babama aitti.

Şimdi kendim başvurdum netspeedi iptal edicez. Müşteri hizmetlerinden başvurdum 16 mbps kadar hız 50 gb akk (1 ocaktan sonra limitsiz olacak hız düşümü olmayacak dediler) yalın internet 61 tl dediler. Genç tarifrsiymiş buna abonelik başlattım. Randevu verdiler en erken 7 ocak diyorlar mevcutta internet kullamamıyoruz bu süreyi kısaltma imkanı varmı? Türk telekom bayiine gitsem ilçede hemen yaparlar mı bağlantıyı port vs var herşey hazır modem var nedir ki bu randevu felan anlamıyorum. Diğer babamın netspeed aboneliğini iptal ettirmeden bu olmazmı orası daha internet vermeyi başaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kablonetçiler hiç şikayetçi değil gibi

• Beni en çok fitil eden konu bu şerefsiz firmanın mevzuyu kendi isteğiyle yapmış gibi lanse edip üzerine bir de sınırları kaldırıyoruz diyerek daha önceden verdiği 16mbit yerine yarısını vermesi...
    Lan siz bizimle taş taş mı geçiyorsunuz?
    Allah şahidim hepinizden davacıyım. Bu milletin verdiği her bir kuruş çoluğunuzdan çocuğunuzdan, sevdiğiniz kaç kişi varsa hepsinin kursağında kalsın.
    Allahın belaları. Allahsız kitapsız, soysuz, pis kan emiciler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

24 ay taahhütsüz ve tamamen sınırsız Kablonet fiyatları cep yakarken, 24 ay taahhütlü ve tamamen sınırsız Kablonet fiyatları da erişilebilir olmaktan çok uzakta kalıyor. Yeni fiyatlar ile birlikte, 16 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 69,99 TL'ye, 25 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 79,99 TL'ye, 50 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 230,99 TL'ye, 100 Mbps'ye kadar 24 ay taahhütlü tamamen sınırsız Kablonet 380,99 TL'ye yükseliyor.

Aslında 16 ve 25 mbps fiyatları iyi ama 50de fırlamış 2 katından daha fazla

• 16 hatta 24'ün altı diye bir tarife bile olmaması lazım. 50 standart olması lazım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.