Şimdi Ara

Türk Telekom Kutu Başvurusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
21.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 ay doldu hala ses seda yok.. sürekli şikayet ediyorum ama kimi kime şikayet ediyorum ki..
  • Bağlı bulunduğun telekom müdürlüğüne gidiyorsun genelde 2. katlarında planlama müdürlüğü var.Oraya çıktığında adresini inceliyorlar.Yakınında boş kutu varsa oradan hizmet veriyorlar yoksa kazı yapmaları gerekiyor.Kazı için belediyeden izin durumu olduğunda iş uzayabilir.

İşi kısa tutmak için apartmandan 4-5 abonenin birlikte yazıp hem telefon ve internet başvuru yapması ve sizin planlama servisiyle sürekli iletişim halinde olmanız işi kısaltacaktır.Daha da kısaltmak istersen direk Avcılar Telekom Müdürlüğünün Operasyon müdürü denen altyapıyla ilgilenen müdüryle görüşmen faydalı olacaktır.

Bildiklerim bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eedbs

Bağlı bulunduğun telekom müdürlüğüne gidiyorsun genelde 2. katlarında planlama müdürlüğü var.Oraya çıktığında adresini inceliyorlar.Yakınında boş kutu varsa oradan hizmet veriyorlar yoksa kazı yapmaları gerekiyor.Kazı için belediyeden izin durumu olduğunda iş uzayabilir.

İşi kısa tutmak için apartmandan 4-5 abonenin birlikte yazıp hem telefon ve internet başvuru yapması ve sizin planlama servisiyle sürekli iletişim halinde olmanız işi kısaltacaktır.Daha da kısaltmak istersen direk Avcılar Telekom Müdürlüğünün Operasyon müdürü denen altyapıyla ilgilenen müdüryle görüşmen faydalı olacaktır.

Bildiklerim bunlar.

bilgiler için teşekkürler..

her yol denendi.. ama ortaya çıkan gerçek şu ki avcılar da tanıdık bir müdür olması gerek, süreci hızlandırmak için..

verilen cevap bulunduğunuz mahallede çok fazla yeni bina yapımı olduğundan saha görevlileri ancak bu kadar yetişebiliyorlar.

2 sokak yukarıdaki yeni binaya 3 günde bağlandı.. bakın 4 gün değil 3 gün.. sebebi o binada oturan bir müdür olması..

ne yazıkki mağdur hep vatandaş.. bir de utanmadan telefon ücreti almıyoruz işte diyolar bana.

bakış açısı içler acısı. kutu da var ayrıca. sadece kablo çekilecek.

bu bina yeni yapıldı ama öncesinde yine ev vardı burda. kutu var yani.

• Ben böyle rezil firma görmedim,artık şikayetlere cevap bile vermiyorlar İstanbul Eyüp'te mayıs ayından beri yeni binaya hat çektirtmedik.

Hangi çağda hangi yılda yasıyoruz 175 yıllık firma diye böbürlenen bu aptallar,uzay çağında eve bakır kablo ile hat çekemiyorlar,fiber onların olsun.

Birde bu adamlara mecbursunuz bu isi yapan başka bir firma yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1.5sene bekledim yazlık için ama sonuçta kablo cekildi direk kondu ama verilen hizmette 16mbit alamıyorum kopuyor gibi 16mbitte 12mbit veriyorlar ama oda sıkıntılı diyeceğim o ki avcılar veya işlek yerde bu kadar uzun sürmemesi lazım
  • Bulunduğunuz ilçenin bağlı olduğu Türk Telekom İl Müdürlüğü'nü arayın. Bölgeniz ile ilgilenen birime ulaşın ve durumu anlatın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz konulara hep yazıyorum ama biz çok gittik zamanında müdürlüğe hiç bir şekilde işlemde hızlanma olmadı ta ki bölge müdürüne bireysel olarak ulaşana kadar. 5 ay bekledik herhangi bir işlem yapılmadı bölge müdürüne ulaştıktan 1 ay sonra internet bağlandı yeni binaya. Düşünün bir de 40 daire var en az 20 müşteri bu kadar uzun sürdü sürekli bütçe yok diyerek ertelemişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1Abrams

Bu tarz konulara hep yazıyorum ama biz çok gittik zamanında müdürlüğe hiç bir şekilde işlemde hızlanma olmadı ta ki bölge müdürüne bireysel olarak ulaşana kadar. 5 ay bekledik herhangi bir işlem yapılmadı bölge müdürüne ulaştıktan 1 ay sonra internet bağlandı yeni binaya. Düşünün bir de 40 daire var en az 20 müşteri bu kadar uzun sürdü sürekli bütçe yok diyerek ertelemişlerdi.

bölge müdürüne nasıl ulaştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

Bu tarz konulara hep yazıyorum ama biz çok gittik zamanında müdürlüğe hiç bir şekilde işlemde hızlanma olmadı ta ki bölge müdürüne bireysel olarak ulaşana kadar. 5 ay bekledik herhangi bir işlem yapılmadı bölge müdürüne ulaştıktan 1 ay sonra internet bağlandı yeni binaya. Düşünün bir de 40 daire var en az 20 müşteri bu kadar uzun sürdü sürekli bütçe yok diyerek ertelemişlerdi.

Ben facebook üzerinden ulaşmıştım ama daha sonra o müdür değişti. Ben Konya'da yaşıyorum. Antalya Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olduğu için oraya yazmıştım.

• quote:

quote:

quote:

Ben facebook üzerinden ulaşmıştım ama daha sonra o müdür değişti. Ben Konya'da yaşıyorum. Antalya Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olduğu için oraya yazmıştım.

isim soyad bilgilerine nasıl ulaştınız? isim soyad olsa ben de face den ulaşmayı deniyim.

• Bana bu il müdürlüğünde söylemişlerdi Antalya bölgesine bağlı olduğunu. Ondan sonra direk internete yazınca adı soyadı çıkmıştı sizin de nereye bağlı olduğunuzu öğrenmeniz lazım
  • quote:

Bana bu il müdürlüğünde söylemişlerdi Antalya bölgesine bağlı olduğunu. Ondan sonra direk internete yazınca adı soyadı çıkmıştı sizin de nereye bağlı olduğunuzu öğrenmeniz lazım

istanbul avcılar telekom müdürlüğüne bağlıyız. biliyorum.

fakat netten bulamadım ben müdürün ismini..
  • quote:

quote:

Bana bu il müdürlüğünde söylemişlerdi Antalya bölgesine bağlı olduğunu. Ondan sonra direk internete yazınca adı soyadı çıkmıştı sizin de nereye bağlı olduğunuzu öğrenmeniz lazım

istanbul avcılar telekom müdürlüğüne bağlıyız. biliyorum.

fakat netten bulamadım ben müdürün ismini..

ben de baktımda bulamadım onu artık sorarak öğrenmeniz lazım. Avcılar müdürü ve istanbul 1.bölge müdürüne ayrı ayrı ulaşmayı deneyin
  • Bina içindeki türk telekom kutusunda modem router benzeri bir cihaz var bunun ne olduğunu bilen var mı? Türk Telekom Kutu Başvurusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Joévin

3 haftadan berı beklıyorum turktelekomun yerıne gittim istanbul bağcılar'da 3 haftadan beri beklıyorum.Adam diyor 3 ay bekleyenler var.Deli olmamak elde değil.Bekleyişteyiz.

2 yıldır internetsizim. Kutum yok. Telefon kablosu yok. İnternet 3g kotalı rezillik içinde yaşıyorum. Neler çekiyorum neler. Yok gelecekmiş falan of Allah of. Bir de ilk sıralardayız. Olacak iş değil. Fiber kablo çektiler ve öyle duruyor garibim, eskidi artık iş görmez demezler inşallah.

Olayın üzerinde 5 sene geçmiş.

Hala devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

quote:

3 haftadan berı beklıyorum turktelekomun yerıne gittim istanbul bağcılar'da 3 haftadan beri beklıyorum.Adam diyor 3 ay bekleyenler var.Deli olmamak elde değil.Bekleyişteyiz.

2 yıldır internetsizim. Kutum yok. Telefon kablosu yok. İnternet 3g kotalı rezillik içinde yaşıyorum. Neler çekiyorum neler. Yok gelecekmiş falan of Allah of. Bir de ilk sıralardayız. Olacak iş değil. Fiber kablo çektiler ve öyle duruyor garibim, eskidi artık iş görmez demezler inşallah.

Hala devam ediyor mu?

Ben bile yorumumu unutmuşum siz ne dehlizlerden çıkarmışsınız böyle? :d Neyse madem böyle oldu cevap verelim: Hayır etmiyor. 4-5 yıldır sahibim fiber internete. Yaz başında da gittik TurkNet’e geçtik. TTNet’i iyi ki bırakmışız diyoruz. Kotasız, yüksek hızlı ve az gecikmeli bir internetimiz var.

O zaman olsa bu opsiyonlar falan umursamazdım ama şimdi düşününce ne yol katedilmiş diyorum. Nostalji yaşattığınız için teşekkürler :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 17 Şubat 2018; 15:51:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hala devam ediyor mu?

Ben bile yorumumu unutmuşum siz ne dehlizlerden çıkarmışsınız böyle? :d Neyse madem böyle oldu cevap verelim: Hayır etmiyor. 4-5 yıldır sahibim fiber internete. Yaz başında da gittik TurkNet’e geçtik. TTNet’i iyi ki bırakmışız diyoruz. Kotasız, yüksek hızlı ve az gecikmeli bir internetimiz var.

O zaman olsa bu opsiyonlar falan umursamazdım ama şimdi düşününce ne yol katedilmiş diyorum. Nostalji yaşattığınız için teşekkürler :d

Daha iyi bir yerde olduğunuza sevindim. İnşallah geçmiş bir daha kendisini tekrarlamaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hala devam ediyor mu?

Daha iyi bir yerde olduğunuza sevindim. İnşallah geçmiş bir daha kendisini tekrarlamaz.

Temennimiz bu yönde, teşekkürler.

• Turuncu fiber kablo çekildi ama kutu yok. Bunun için ne yapabilirim?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.