Şimdi Ara

Türk Telekom Kutu Başvurusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
21.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben yeni bir binaya taşındım ve binada herhangi bir Türk telekom kutusu yoktu gidip bizim bölgeye hizmet veren Avcılar Telekom Müdürlüğü ne başvurdum. Bana bi çerçeve Abonelik Sözleşmesi imzalattilar ve kutunun ne zaman takilacagini soylemediler sordugumdaysa 1 ay da sürebilir 6 ayda sürebilir dediler. Benim sormak istediğim ise Eger yakın bi sürede kutu taktiran varsa ne kadar sürede taktıkları ve bu süreci kısaltmanin herhangi bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer sokağınızda kazı işi varsa, biraz uzun sürebilir. Belediyeden izin almaları gerekiyor çünkü. Yapabileceğiniz en güzel şey bezdirmeden ara sıra sorup kendinizi hatırlatmak bana sorarsanız.
  • YIRTINARAK 3 AYDA TAKTIRMIŞTIM GEÇMİŞ OLSUN
  • Bari tarihi net verseler bende ona göre farklı alternatiflere yonelirim ama maalesef anca evde oturup türk telekom un kutu takmasini bekleyeceğiz

• Hocam söz konusu şey telefon kutusuysa bunu elektrikçiden bile alabilirsiniz , ancak binanızda hat yoksa dedikleri gibi beklemeniz gerekiyor.
  • 3 haftadan berı beklıyorum turktelekomun yerıne gittim istanbul bağcılar'da 3 haftadan beri beklıyorum.Adam diyor 3 ay bekleyenler var.Deli olmamak elde değil.Bekleyişteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joévin

3 haftadan berı beklıyorum turktelekomun yerıne gittim istanbul bağcılar'da 3 haftadan beri beklıyorum.Adam diyor 3 ay bekleyenler var.Deli olmamak elde değil.Bekleyişteyiz.

2 yıldır internetsizim. Kutum yok. Telefon kablosu yok. İnternet 3g kotalı rezillik içinde yaşıyorum. Neler çekiyorum neler. Yok gelecekmiş falan of Allah of. Bir de ilk sıralardayız. Olacak iş değil. Fiber kablo çektiler ve öyle duruyor garibim, eskidi artık iş görmez demezler inşallah.

• benim anlamadığım.yeni yapılan binanın olduğu yerde eskiden ev olan yerlerde zaten telefon hattı var.ama gelip onu bile yapmıyorlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

benim anlamadığım.yeni yapılan binanın olduğu yerde eskiden ev olan yerlerde zaten telefon hattı var.ama gelip onu bile yapmıyorlar işte.

Öyle bir olay yok hocam. Bakın size bir örnek vereyim. Yeni bir site yapılmıştı 2 sene kadar önce. Sitenin çevresinde bütün evlerde telefon ve internet vardı ancak site onlara telefon internet çekilmesi için 2 ay kadar bekledi. Çünkü bölgede tüm telefon kapasitesi doluydu. Bu yüzden siteye ayrı bir dolap yapıldı ve sorun çözüldü.

Ve bizlerden önce site genişbant kabine sahip oldu.
  • quote:

benim anlamadığım.yeni yapılan binanın olduğu yerde eskiden ev olan yerlerde zaten telefon hattı var.ama gelip onu bile yapmıyorlar işte.

Evet her yerimizde telefon kablosu var bizde yok. Fiberoptik kablo çekildi ama kutu yok böyle internetsiz kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Öyle bir olay yok hocam. Bakın size bir örnek vereyim. Yeni bir site yapılmıştı 2 sene kadar önce. Sitenin çevresinde bütün evlerde telefon ve internet vardı ancak site onlara telefon internet çekilmesi için 2 ay kadar bekledi. Çünkü bölgede tüm telefon kapasitesi doluydu. Bu yüzden siteye ayrı bir dolap yapıldı ve sorun çözüldü.

Ve bizlerden önce site genişbant kabine sahip oldu.

benim demek istediğim eski bir ev yıkılıp apartman yapıldı örneğin.
    eski eve gelen hat duruyor.kablonun ucunda telekomun küçük kutularından var dedemlerin evde.
    yeterli kablosu da var ama onu alıp bina içine almıyorlar.yarım saatlik iş en fazla.

• Merhabalar arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama sanki bir çözüm buldum.Bende 4-5 aydır yeni bina için kutu beklemekteydim aramadığım şikayet etmediğim yer kalmadı en son geçen haftalarda şikayet var sitesine derdimi anlattım iki gün geçmeden aradılar telefonlar görüştükten sonra 3-4 gün içerisinde binaya kutuyu getirdiler.Düzgün bir şekilde yapılması gereken işleri dilekçe v.s. gibi işleri yaptıktan sonra bekleme aşamasında olan arkadaşlara bu çözüm şeklini öneriyorum.
    Saygılar
  • Bende 45 gün bekledim baktım olmuyor twitter da ceolarının sayfasına yazdım aynı gün telefon edip ilgilenmişlerdi 1 hafta 10 gün içinde gelip yapmışlardı. Ya benim şansım vardı ipleyen birileri çıktı yada ceo sayfası işe yarıyor. (Şimdi yarar mı bilmem) Bir daha da asla Superonline fiber yada Uydunet olmayan semt de - bina da daire almayacağım.
  • arkadaşlar,

bu kutu takılma süre zarfında aylık fatura yine de geliyor mu? boşuna fatura mı ödeyeceğiz bu kadar süre? dondurma gibi bir işlem yapılamıyor mu?

bilgi verebilir misiniz?
  • Abonelik başlamadan fatura gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Abonelik başlamadan fatura gelmez.

yalnız mevcut bir abonelik vardı. nakil yaptırırken çıktı bu durum. yani aktif bir hat var. abonelik yeni başlamayacak. var olan abonelik başka bir adreste devam edecek.

bu durumda hattı kapattırmalı mıyım?
  • 4G ile bu dertler bitecek, 50GB kotalar ucuza alınabilecek, hız 50 mbps civarı olacak. Bir çok kişi 50GB'ı dolduramıyor bile, böyle aboneler sabit interneti kapatacak. Sabit internette çok büyük bit iptal başvurusu oluşacak, TT bundan korktuğu için 4G yi bilerek baltalıyorlar ama bu çabalar nafile.... Bir zamanlar sabit telefon asla bitmez diyorlardı, gördük!
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    O zaman fatura gelir. Bir sure dondurun derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteyse binaniz imza toplayin superonline mail atin. Altyapi varsa o civarda onlar dahacabuk gelebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Siteyse binaniz imza toplayin superonline mail atin. Altyapi varsa o civarda onlar dahacabuk gelebilir

site değil malesef. fiber de yok bizim buralarda. zaten superonline kendisi her yolu denedi. fiber olsa çözeceklerdi. yalnız ne telekom kutusu ne de fiber kutusu var. hiçbiri yok.

dondurabiliriz 3 ay dediler. ben bi hafta beklicem bakalım. kimbilir belki işleyiş hızlanmıştır. bi bakarsın telekom bugün gelir kutuyu takar??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.