Şimdi Ara

Turk Telekom inatla indirim yapmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 sene once faturaya ek ucretle Turk telekomdan 24 ay taksitle telefon aldim. Telefondan memnun kalmadigim icin mecburen sattim baska bir telefon aldim. Tarifemi defistirmek istiyorum ama Turk telekom hic umursamuyor. Kac defa aradim hatti kapatacam dedim takmadilar. Not aldik donus yaparlar deddiler ama kac aydir arayan yok. Bende ara ara aruyorum tekrar. Mevcut tarifelerini benden daha uygjn kullandirdiklari tarifeyi bana kullandirtmiyorlar. Ne yapabilirjm 4.5den sonra 4 gb yetmiyo arti 4 ayrica satin aliyorum. 4gb internet 1000 sms 1000 heryone 36 tl veriyorum. Ya fiyati dusurecm ya da internet kotasinu artiracam ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunun neresi sıcak fırsat. burayı takip edenlerin her okuduğunda hakkında güzel temennilerde bulunması hoşuna mı gidecek. git operatörler bölümüne sor, orda cevap versinler. her hesap açana bir süreye kadar sıcak fırsatlarda konu açtırılmasın.

twitter da bile otomatik twit gidiyor şimdi bu vatandaşın bu sorusu.
  • Farkettiysen burasi sicak firsatlar konu disi.. sen fisatlari burdan takip etmiyosunSICAK FIRSATLARA bakmani tavsiye ediyorum.
  • casseria0634 kullanıcısına yanıt
    Konu disina bile acsaniz Sicak Firsatlar ana sayfada yer aliyor. Mesela ben sizin konuyu direk oradan gordum.
    Operatorler icin apayri bir bolum var forumda. Diger arkadas hakli.

Konunuza gelecek olursak: Sozlesme icinde oldugunuzdan Telekom icin zaten cantadasiniz. Size daha bir teklif yapmak zorunda degiller.
    Sozlesmeyi iptal etseniz cezasi vs. olacak. Mevcut musteri olarak da tarifeleri daha pahali olarak kullaniyorsunuz.

Bu her operatorde boyle zaten.
  • Tesekkurler bu arada kusura bakmayin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.